• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
čaaauuu

jsem na chvíli vstala z mrtvých.....je to mazec jako..strašně mě bolí střeva a žaludek,cokoliv sním hned mi jde na blití,to samé pití....humus..MM si vzal dneska dovču...jsem fakt ráda,jakmile se totiž zvednu,okamžitě mě polije horko a motá se mi hlava a to se snažím pít...za chilku pojedu raději k DR...nepřijde mi to už OK..

nedočítala jsem,tak nereaguju..na to nemám....pááá
13. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
niikkyy: snad to bude dobrý..držím palečky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
tak nikky držíme a až přijdeš tak dej vědět...páá
13. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj kaci, gratuluju k chozeni :slight_smile:
Niikkyy, tak at je brzy lip :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Gabi, uz je to docela dlouho, jak jsi sem davala ten recept - veprove s mrkvi, zkusila jsem a super, tak dodatecne diky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
lin děkujeme :wink:
koukám na MTV jsou tam jacksonovi písničky,verča tady trsá,,,,to mám na plný kule....ale už jdu do tý sprchy....
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
linn: taky nám to chutnalo :slight_smile: ..nemáš zač :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
no nic jdeme na obídek papáááááá
13. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
malej pozdě svačil, takže oběd vidím tak za hodinku...
13. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
jen vsuvka: vepřové na mrkvi milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..kdyby mi někdo chtěl donest oběd,nezlobím se :sweat_smile: sama asi neuvařím
13. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
niikkyy - jéžiš tak vepřový na mrkvi, spolu s drožďovou polívkou a pomazánkou a koprovkou plus ledvinkama a jatýrkama jsou snad jediný věci co bych nepozřela ani kdybych měla zhynout :grinning:
13. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jinak sním všechno, ale tyhle věci fakt jako neee :grinning:
13. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, myslíte že Pepínovi můžu dát "živý" rajče? tepelně neopracovaný, nebo radši ne? aby se neosypal
13. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pepi, tak ja vnitrnosti obecne taky ne a pak jeste omacku z fazol.lusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
táák sem omytá a trochu se cítím líp....vepřové na mrkvi je lahůdka tak jako jatýrka a ledvinky :sweat_smile: :slight_smile: jdu se namalovat a razíme...tak se mějte...zdar
13. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Linn - tak fazole, čočka, hrách, nic z toho mi nevadí... kdybych to měla srovnat od nejvíc blééé po nejméně bléééé tak by to bylo asi takhle:
Ledvinky
Játra
Koprovka
Vepř. v mrkvi
Droďové věci - polívka, pomazánka
Rýžový nákyp (ale kdyby šlo do tuhýho tak ten bych asi přežila)
jéžiš a zapomněla jsem na věc jednu z nejhorších - KRUPICOVOU KAŠI....

Já totiž jako malá byla prevít a nechtěla jsem mlíko, tak ho do mě máma vpravovala následovně: Ráno pudink, k obědu br kaše, večeře krupicová kaše...
13. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Pepi, no presne, to jsou zazitky z detstvi, nase babicka tu omacku delala velmi rada a :grinning: velmi casto :grinning:

Pekne odpoledne vsem :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Linn - odpor k pudinku a brkaši jsem zlomila, ale krupicová kaše ne, přes tu vlak prostě nejede...
13. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Veru tak mi napiš jak jsi dopadla u DR. ,ju? Ale určitě a pozor,aby jsi nebyla dehydratovaná,málo piješ to jsem viděla u nás doma a příznaky to jsou jak vyšitý,sama jsem mockrát byla tak vím :wink:
13. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
na dehydrataci je úžasnej Kulíšek, je teda hlavně pro děti ale lila jsem ho i do Honzy když měl střevní chřipku jak vyšitou...
13. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Maru - co myslíš s tím rajčetem? Joooo mimochodem dík za tip, včera slavilo krůtí s rajčátky velký úspěch, včtrně rajčátek :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
kulicha mám doma...je fakt,že skoro nepiju :pensive:
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
niky - tak si ho dej... Já ho Honzovi dělala do půlitru :grinning:
13. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo vidíš rajčátko,tak to právě nevím,ale asi bych to skusila,myslím že by se nemělo nic stát a maximálně se opravdu jen opupínkuje a na druhý den bude oki,ale zkusila bych to dát určitě.Malý už měl i papričku,ředkvičku a dobrý,tak zkus :wink:

Veru musíš pít a teď kort jak jsi marod :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Papriku měl už taky, a neohodil se.... Nic jdu mu to ohřát bude zase sranda :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
no jasně :wink: a jsem ráda,že rajčátko s krůtou slavilo úspěch,u nás taky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky....tak jak se máte?

Vašík mi už nehorečkuje, tak jsem ráda... volala jsem dokotrce, ta má dovolenou,a le zástup mi řekl, že to může být k zoubků nebo nějaká virozka, tak pokud to bude trvat, tak se máme zastavit, uvidím do středy

a strašně málo mi jí.... :frowning2:
jsem mu chtěla dát oběd, tak snědl 2 lžičky a když nechtěl, tak šupal spát... pak to zkusím znovu a pak půjdeme ven...
ale to jídlo mě fakt trápí...

jím téměř vše, ale tedy co nemusím je rybí polévka a dršťková, tu tedy nesním ani za nic...

už se těším dnes ven, po třech dnech....

Nikky tak snad to bude dobrý, pak dej vědět, co ti Mudra řekla...
my už jsme sami, táta nám odjel na cvičení...

Kaci, s tou sep. krizí, je to normální, obrň se prostě trpělivostí.... s tím mám sice také problém,a el snažím se...
Kámoška má dcerku a ta když jde na záchod, tak malá křičí a to má hlas jako zvon....

my tím zatím netrpíme, Vašík je v tomto zvyklý, když ho dáváme k našim nebo tchánovcům, ale přes noc ho nikde nenechávám, je když tam jsem s ním..

má nějaké rozhozené spaní po tom víkendu... normálně mi chodí kolem půl 12 a dnes šel až o hodinu později... ach jo...
nic, jdu is udělat oběd, chce se mi docela spát, nejraději bych zalehla také...
spává teď u nás v posteli, když horečkoval, ale pak jsem ho už musela dát do postýlky, jinak bych se vůbec nevyspala, stále cestuje... a budil se a chtěl táj tedy čaj...
13. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
a papriku jste mu upravili jak? pokousal to pěkně?
bez šlupky?
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak já normálně ukrojila proužek papriky a dala mu ji do ruky a on si kousal
nebo na malilinkaté kousičky a posypala mu tím chleba s lučinou a dávala kousky do pusy :wink: To samé ředkvička,posypu chleba a on papá :slight_smile: Leni jsem ráda,že jste bez teplot to papání bude zoubky určitě,ani kaši ti nechce? malý když nechce jíst tak buď mlíko nebo něco hodně tekutého,aby nemusel kousat jak ho bolí dásnička.
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Maru, jak kdy, někdy nechce prostě nic, mlíčka mi teď vypije málo, kaše sní pár lžiček, ale někdy celou, jak má náladu
ach jo, ale nevím jaké by mu teď mohly růst...
13. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.