• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ale mrzí mě i ty obědy, člověk se s tím piplá a nic...
13. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj, zase kukám :slight_smile: .
Ali, Kaci dík za pochvalu fotek. Jo a bazén je normálně ze slevy v kaufu.

Cip, zapomněla jsem, chtěla jsem říct, že se mi taky líbí to jablíčko.
13. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Lencak - my taky papriku na proužky... když třeba jsem v zahradní restauraci a mám něco s oblohou, tak z té oblohy mu dám - papriku, okurku.... a on si žužlá a je spokojenej....

A večeře když bolej zuby - Mlíčko od Nestlé... Rýžové, hruškové, banánové, medové... 2 stojí 50 kč a je to 2x250ml ale nic ho nebolí a většinou to dá celý... chladíme mu to aby ho to nebolelo
13. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Děcka, to máte dobrý, že už prcci mají tolik zoubků, že můžou kousat papriku. Tonče má dvě jedničky dole a nahoře prázdno, takže kousání nic moc, ale s kouskama ve skleničkách se statečně pere :grinning: !
13. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Peti - já právě dneska u krmení koukala, celou pravou stranu dole má chuděra taaaaaak nalitou..... :pensive:
13. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Cip, také se mi více líbí jablíčko, máme ho totiž také :wink:
naši ho koupili Vášovi,ale bude až k Vánocům.. aby si v něm mohl př. léto hrát

Pepi, mlíčka od Nestlé mu dávám,a le studené mi ho nevypije.... jen teplé...ale jsem ráda, protože vím, že alepsoň něco do sebe dostane.. ale většinou ráno...
13. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Leni - tak zkus jogurt, prostě něco co nemusí kousat a můžeš to vychladit
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
ajojky holky....cetla jsem na mobilu a jako mam spisene pocity, ale jinak pohoda...jdu docist odpoledni diskusi...je vedroooo :wink:
13. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
nikkyy: jako to se mi vubec nezda ta tvoje viroza a navic teda vim (asi jako kazda z nas tady) jaky to je byt nemohouci a pritom mit vedle sebe ditko...ja jednou takhle blindila cele odpo po jidle a jako nemohla jsem nic...manzel musel dojet z prace a pak jsem chte nechte zavolala tchyni, coz je u me velka obet, ale nemohla jsem nic... :pensive: je to bezmoc..a nechces si dojit radeji nejak, aby te prohlidli?? :confused:
13. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
jezis vy jste toho napsaly..to se neda... :pensive: jen reaguji jeste na boticky ted jsem koupila boticky sandalky v Humanicu...c.19 jsou vetsi maji jeste vzadu misto na prst...presne jak psala Lenca, zda si to nepletu...jsou oznacene skippy..snad budou kvalitni....

jo a Pepi na golfky fakt nema byt taska....prevazuje teziste a ani by se na ty hole nemelo nic davat, ale kazdy dava ono to tak svadi...ja tam teda nemam ani kapsicky...a prodavac rikal, ze pry mam dost velky nakupni kosik dole (rozumejte fakt hodne malej nakupni kosik, v kt. mam malou dečku, plastenku a destnik a uz je jako plnej skoro :sweat_smile: ) a navic to znate clovek taha vodu, jidlo pro dite, pleny atd...me nestaci ani ten kosik ani taska co si na nej obcas namotam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
jo a jeste gabi ten slon bazen je fakt z Kaufu meli ho nedavno a ted ho maji zase v akci..a my ted koupil ten co ma Petipacka...ja musim mit tri jeden na balkon to mam uplne ten pidi, co Anicka...jeden k nasim to je takhle zelva a jeden an zahradku tam je slon... :wink:

Jinak me Katu nikdo nehlida a nikdy nehlidal..tchyne ji asi 2x spici vozila, kdyz jsem byla u kadernika...a asi jednou cca 20 minut co jsem nosila veci do auta...a nasim to zatim nema cenu pres noc, taky si myslim, ze na to proste neni pripravena a proc bych jim delala stres, jak nasim tak ji.... :frowning2: jsem mekka a asi na to jednou dojedu, ale proste planuji vse tak, aby tam mohla byt se mnou....a pres noc jsem s ni byla akorat u nasich a vzdy s ni on ji nikdo jiny proste neuspi..ani manzel to hrozne vyvadi, tak snad ji to jednou prejde.... :pensive:
13. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
taky to nejak nehrotim proste nechce tak nechce .. a ja jsem s ni rada..ona ke me prileze a prituli se nebo me obejme a me to tak dojima... :dizzy_face: :dizzy_face: a ted se mi vzbudila, tak koncim svuj monolog... :sunglasses: jdu se najist a taky se musim pochlubit dnes jsem mela na vaze rovnych 60 kg jupiii jeste kilco a budu zase pred tehu :grinning:

holky jinak mam treti den po vynechani antiko a nic...me klepne.. :pensive: gynex mi nepomohl...jeste to jisti Femigard, ale muzu ho pri antiko? fakt nevim.... :pensive:

Maru ja nevim, ale myslim, ze on nejde jinde sehnat nez na webu, ale treba ty zdrave vyzivy a tak...je to mozny... :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj LISOUNKU!

Poctivě jsem vás dočetla a ještě poctivěji to hned zapomněla :zipper_mouth:

Akorát si pamatuju to ohledně hlídání... já jsem teda Aný měla zatím 1x přes noc u mý mámy. Byla tam sama bez nás a ten kdo s tím měl největší problém jsem byla já s manžou. :grinning: Anička tam spala dokonce líp než doma (až do 7:30 :angry: ). Ale myslím si, že záleží jak je na to který rarášek připravený. Já to nejdřív zkoušela tak, že jedno dopoledne jsem s ní byla u mámy i já a zkusila jí tam dát spát do cestovní postýlky a být tam. No a když to bylo bez problémů, tak jsem jí tam pak asi 2x nebo 3x nechala už přes den samotnou. A pak nastaly okolnosti zkusit to i přes noc a opět "no problem". Takže já jsem aspoň v pohodě, že vím, že kdyby někdy něco, tak úplně v klidu může Aný i několik dní vegetit u babi. A i si myslím, že čím dřív se začne, tím líp. Ale opět zdůrazňuju, že záleží na tom jak je které dítko na to připravené a rozhodně bych nic nelámala přes koleno.
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Veruuuu hura :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Kata je u nasich taky v pohode, ale jako kdybych tam nebyla, tak nevim jen kdo by ji uspal..v tom vidim jediny problem... :pensive: tak uvidime casem..ale taky jako mam strach jak cert krize, co kdyby se mi neco stalo a tak...ale na to nesmim myslet...jako prvni u ruky je tchyne, ale to eeee ta ji neumi ani prebalit :confounded: ach jooo proc tu duchodak porad s nami jee.. :cry: :cry: :cry:
13. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
ted uz 15minut sedi u me kabelky a hrabosi...vsechny veci ma kolem sebe a smeje se jak blazen...se vsim strejcha a culi se ze to dela zvuky.. :grinning: :grinning: a nejvic se ji libi penezenka... :sweat_smile: je vedro a ja tu sedim,ale jako uzivala bych si to, kdyby tu nebyla ta stara vedle... :unamused: porad trnu, kdy prileze....ale jako Veru to je drsny, v tom to mam teda lepsi ja ji nerikam kam jdu a to vim, ze by ji to sakra zajimalo...velky kulovy teda jako... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
HUrá co? Že jsem sklerotik??? :grinning:
jsi tu jeste???? :astonished: :astonished:
hura ze jsi tu ja tu cumim a nikde nikdo...rada te vidim :dizzy_face: jeste jsem po pravde nedocetla asi dve stranky....jednim ockem porad hlidam Katu.... :zipper_mouth:
13. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
LIS, já taky už na dotazy DD kam jdeme odpovídám "ven". A jinak já jsem táááák ráda, že jsem Anču naučila v těch 4 měsících tak krásně usínat, páč od té doby to máme prostě večer naprosto bez problémů, dostane mlíčko v obýváku, já jí pak dám do postýlky v ložnici, zapnu ukolébavku a odcházím. A Aný do minuty spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Jsem tů páč Aný spí. Dopo jí po hodině vzbudil M. telefon :confounded: , tak musela jít ještě teď, jinak by mi večer vydržela tak do 17:30 max a ten budíček ráno by mně asi zabil...
13. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Jako já M. v to poledne vždycky ráda vidím, ale někdy si říkám, že by bylo lepší kdyby nechodil, protože on prostě vůbec nemyslí na to, že za dveřma spí Aný a je dost hlučnej, smrká nahlas, telefon si neztlumí, .... Prostě chlap, no!
13. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
joo me Kata taky tak usinala..proste jsem ji dala do postylky a pohladila, odesla a ona spala, ale jak si zacala stoupat, tak si porad stoupa, jak nejsem v mistnosti a proste nechce spat...tak tam s ni 5 min pockam ona usne a je to, ale jako nikdo jiny uspavat nemuze to rve...nevime co s tim... :pensive: kde se stala chyba?

jo tak to telefony v tomhle ohledu primo nesnasim.... :angry:
13. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
me zas boli celej spodek se s ty gyndy uz zblaznim.... :confounded:
13. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky tak uz jsem dneska byla nakupovat par malickosti jelikoz meli v CaA slevy na detske veci. :grinning:
13. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
LIS, prostě si zvykla, že tam jsi u ní. Myslím že tam bude ten pes zakopanej. :wink: Já, když Anča objevila kouzlo stoupání si v postýlce, tak jsem jí tam nechala. První asi 3 dny jsem jí tam šla třeba po 10 min zkusit znovu položit a pak už si prostě lehla sama a usnula. no a teď už to ani nezkouší, prostě se po poležení otočí na bok (jakože už mám vypadnout :grinning: ) a chrupánkuje :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
ADI a jaký máš úlovky?
13. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
verus se podivej do alba jen musim vyfotit body s medvidkama s dlouhym rukavem. :grinning: Ale ty dupajdy jsou krasny. :grinning: no spis tam meli letni.
13. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Veru to jsem taky zkousela jenze to nezabralo odesla jsem a rev tak jsem ji chodila pokladat treba na 10x nez se unavila...
13. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
adi: takze Daniel? fotecka krasna a overalky taky mame je ve zlutem akorat 80 :grinning:
13. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.