• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
svel: teď nevím,jdem k mudře až za měsíc,ale v 8 měsících měl 8,7 kg..a délku nám neměří,musím ho někdy sama změřit,ale bude vysoký po tatínkovi nejspíše :slight_smile: po mamce prcek nebude :grinning:

zvládat musím!!! všechno jde,když se chce..někdy je to záhul,to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
no já právě uvažuji,že fotky budu házet na rajče..ale ještě jsem to neprostudovala,co a jak se tam musí dělat...to mazání je děsné,furt uvažovat ,kterou smazat,když jsou všechny hezké,už jsem musela smazat těhu fotky,tedy celé těhu album... :frowning2:

my už spíme :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
já přehodila album z porodnice na Facebook :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
tak vy pak budete a já ne,protože Maty bude vzhůru..jdu mixovat oběd :slight_smile: snad ho nevzbudím.
včera mi maka udělala španělské ptáčky,ještě jsem si donesla na dnešek domů...já je za celou dobu,co žiju sama nedělala.....a přitom je tak miluji :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
maka=mamka :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Mne se taky fotky lii vsechny, nejhorsi je vybrat, kterou nechat vyvolat.
Vy mate Gabi vsechny moc hezky. Neotrhava Maty tu kytku? My mame v obyvaku velkou a Helca ji chodi skubat. Kdyz na ni udelam tytyty, jen se tomu smeje. Ale co s ni?
14. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
svel: no otrhává..chudák kytka, taky mně neposlouchá,když pohrozím,se culí a stejně jede po ní.musím ho tam neustále hlídat. když je v chodítku,tak vjede přímo do ní a trhá.
14. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
gabuse, co máte za chodítko?
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojenky

tak jsem nakonec s malým skončila na JIPce :fearful: :fearful: :fearful: Ty teplety nešly vůbec dolů, ba naopak a když se mi v neděli ráno vzbudil úplně apatický s horečkou 40,2°C , tak jsem na nic nečekala a pádila jsem do špitálu. Malý mi nechtěl v sobotu skoro nic pít ani jíst, dostala jsem do něj max. 100ml čaje a byl už chudáček dehydratovaný :cry: :cry: :cry: tak ve špitále okamžitě infuze, ale teploty furt nešly dolů :frowning2: :frowning2: :frowning2: , až v pondělí začaly pomalu klesat a v úterý už jen zvýšená .....

Byl bobábek úplně zničený, jen ležel jak tělo bez duše :pensive: :pensive: Jak byl slabý, tak se nemohl ani posadit, hlavička mu padala, fakt to byl hrozný pohled - jsem myslela že se zblázním, bulela jsem jak malé děcko, měla jsem o něj strach a v hlavě mi běhaly ty nejhorší diagnózy ... :frowning2: :angry: :frowning2: ....Nakonec všechny testy dopadly dobře, takže to uzavřeli jako virózu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten pocit bezmoci, že nemůžete pomoct vlastnímu dítěti bych nepřála nikomu, bylo to hrozný :cry: :cry: :cry: .....Ještě, že jsem tam mohla být přímo na JIPce celou dobu s ním , si nedovedu představit, že by se to mělo stát v době hluboké totality, kdy vám dítě ve špitálu vzali mezi dveřma a pak sbohem a máma se mohla doma utrápit :angry: :angry: :angry:

Zítra jdeme ještě do nemocnice na kontrolní odběry, páč mu vyšly snížené leukocyty (což odpovídalo virovému infektu) , tak jen pro jistotu. Sice už má chudáček dopíchané ručičky jak hrom, ale naposled to ještě vydrží, věřím, že bude všechno OK :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
pepi: nějaké od "cam"
14. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Dočítat vás teda znezvládnu, malý sice spí, ale pořád trhaně, páč debilové přímo pod našimi okny kosí trávu traktorama a my bydlíme v 1. patře, takže má malý kravál skoro v postýlce.... :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda Mery, to jste si fakt uzili :frowning2: Jesteze uz je Tobik zdravy!!!
14. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
mery: to je hrozné,čím si musel Tobík projít.On právě nechtěl i tak vůbec pít,co? tak snad už je to za váma.Bobánek malý :frowning2: poslední dobou tu toho fakt bylo moc.
14. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, pokousim se vas docitat ale dnes asi nemam sanci co toho nakecate :slight_smile:
jen jsem koukala ze jste resili sedatko do vany - take jedno vlatnim a Lis cena 700 to jisti, takze bylo fakt levny :slight_smile: a jsou i drazsi od Farlinu tak 1200....

Ze zacatku jsem byla nestastna jak je neprakticke a ze to byly vyhozene penize, ale ted uz jsem se s nim szila a libujeme si... Malej si v nem pohraje, ja mu umeju hlavicku a telicko a kdyz je vyblblej tak ho vyndam a domeju zbytek :slight_smile: jen jsme davcali olejouvou prisadu do koupele a pekne nam ho znicila :frowning2:

Takze i pres pocatecni zklamani doporucuji neveset hlavu :grinning:
14. kvě 2009 v 10:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Detske-hracky/choditka-a-odrazedla/Cam-BuBu-09
pepi,toť to :slight_smile:
ale dávám ho tam jen když je nejhůře a zlobí a nic ho nebaví,jinak ho nutím být na zemi a lozit,ale z toho asi nic nebude :frowning2: si zvykl na nohy a chtěl by pořád chodit....
14. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Mery - ježišmarja to nebude klid s těma infekcema?! a upřesnili co za virózu to je? jestli taky ty rotaviry či co?
14. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Mery to je teda sila, holky jam mam u kazde teplotky ted uz snad i vyrazku aby mu nic nebylo, ale lezou mu zuby tak ji ma skoro porad zvysenou :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Co Helenka sedi, tak ji obcas sprchuju ve sprchaci, pak ji vezmu na ruku a umyju zadecek, ale je to docela komplikovany... I kdyz asi min nez napustit vanicku :wink:

Helenka zatim teploty nemela, nebo jsem ji zrovna nemerila, ale taky z toho mam strach :unamused: Jenze co s tim, to bysme musely byt jen doma a nechodit cvicit ani plavat :confounded:
14. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
pepi - neřekli nic bližšího, on neměl nic jiného než ty horečky, žádná rýma, kašel, průjem....nic takového....říkali, že to mohlo být cokoli.... :angry: ...ale že prej určitě nic vážnýho.... :confounded:
14. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak jsme doma..kyčle máme super a už nikam nemusíme..super :dizzy_face: :dizzy_face:

Mery: jejda,tak to je mi líto,snad už bude zas dobře,si nedokážu představit,že by Kubčovi něco bylo :frowning2: vás obdivuju jak to zvládáte
14. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Mery, hlavne ze ne nic vaznyho, to by pak teprve bylo hrozny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ty jo..mám dítě terminátora..vše ničí..okamžitě jak ho dám do lehátky drapne toho pavouka a už ho tu zas ohlodámá a trhá mu nohy...asi to bude milovník zvířátek :grinning:
14. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
nikkyy: dobrá zpráva :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
myslíš tu fialovou příšeru?
14. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Mery, hlavně že už je malému dobře. Také si nedovedu představit, že bych s dítětem nemohla být v nemocnici.

Svela, malá je kouzelná princezna.
Když jsem ji tak viděla, tak jsem si vzpoměla na včerejšek - byli jsme s malýma na té neurologii a byla tam zřejmě Vietnamka s manželem a holčičkou a ta holčička měla také úplně světlé vlásky, nechápu, jak je to možné, když tyto národy jsou všichni tmavovlasí.

A uspávání je u nás také katastrofa - malý si chce stoupat, takže ho musím položit, držet za ruku (jen tak zůstane ležet) a počkat než vytuhne. A modlit se, aby nezačala řvát Nelinka, že je také unavená a chce spinkat :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
gabi - no jo, on mi i tak málo pije, no a v kombinaci s těma horečkama to bylo neštěstí.... :cry: hlavně, že už je to za námi.....chodítko moc pěkné :slight_smile: , Lukyho jsem taky dávala do chodítka, ale Tobíka tam nedávám.... :wink:

Jinak holky díky za podporu, jste zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že už všechny nemoci odešly a našim raráškům se budou obloukem vyhýbat ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak nakukuji co je tu nového a nestačím se divit, jak ty bacily řádí, tak držím palečky, ať jsou všechny dětičky i jejich maminky v pořádku! :slight_smile: Já nakonec chytla nějakého bacila od manži, takže chrchlám, smrkám, prostě jsem na odpis a k tomu musím fungovat s Kájou, ale na procházky nemám sílu, tak teď spinká na balkóně v kočárku (jinak u nás spinkání nic moc, večerní uspávání je kovbojka, k tomu se v noci budí pořád na kojení a přes den usne tak leda v kočárku nebo při kojení, tak si říkám, že by se to už mohlo zlomit) a přidávám se k vám do party co se týče chlapů, protože v poslední době jsem z toho taky nějaká nevrlá...já 48 hodin v provozu a manža by si s těmi vašimi mohl podat ruku i když abych mu nekřivdila, tak se mi snaží i pomáhat, ale víte jak! :sweat_smile:
Už nevím co jste tady rozebíraly...jo, ohledně srazíku, já jsem pro, tak třeba se nám podaří konečně něco naplávanovat! :grinning:
14. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Mne se Helenka s lehatkem nedavno prevazila, byly jsme spolu v koupelne, odbehla jsem pro neco na chodbu do skrine, ona si v nem sedla a naklanela se dopredu a uz letela a lehatko na ni. To bylo revu!!!
Ale vcera byla jeste horsi nehoda, posadila jsem ji na nocnik, stala jsem vedle ni a ona se natahovala pro hracku... Ma svoji prvni bouli!!!
14. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
svel: mně se tak Maty natahuje v sedě pro hračky a taky žuchnul dopředu,přímo na obličej :frowning2: ale z toho lehátka,ty jo..taky mám někdy strach,že přepadne i s ním
14. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
My se teda zatím jen plazíme, ale včera stačila vykrámovat všechna CD, pak mi začala přepínat setobox, pak objevila, že má táta mezi stolem a sedačkou krabice, tak je začala vytahovat a když jí to přestalo bavit, tak se rozhodla si přečíst letáky... :grinning: Takže když čtu co vše vaši rarášci vyvádějí, tak se máme na co těšit až začne lézt a capat... :grinning:
14. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.