• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
noo ty blahoo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
s tím hovnem bych to také neřešila, myslím, že nás to ještě čeká
a prý děti milují vajgly, kterých je všude dostatek!! humus no....
13. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jj zivot je o hovne nekdy tak co (nadsazka)

Leni a nevolala jsi nakonec mudre? musi to byt taky na hlavu ja bych mela depky z toho i byt doma a mit starost uff :fearful:
13. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
No nic, tu už nikdo, tak já to taky balím a jdu spát. Dobrou všem.
13. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
achoy tak něco letmo dočítám a ani nevím an co reagovat... :grinning:
13. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Lis, ale to bylo už dávno, někdy v březnu

dnes jsme volala mudře ohledně těch horeček, ale prý nějaká viroza nebo zoubky, pokud je stále bude mít, tak se máme stavit
ale dnes zatím dobrý, jen je prostě nějaký divný, plačtivý, protivný, asi se mu v pusince opravdu něco děje a bude to něco moc velkýho!!! tak nevím které zuby vylezou
veru dobrou
Veru spat? ty joo :confused:
Leni ja vim ze to bylo v breznu vsak si pamatuju ale myslela jsem ted ohledne teplot..a ty uz to pises....

jo a Veru jak nikdo tu neni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj ali..
13. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
lis achuj
13. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak já jsem dobrej dego, furt klikám na "refresh" a furt se mi tam zobrazuje můj příspěvek jako poslední, no aby ne, když je poslední na stránce a vy už jedete novou :fearful: No každopádně fakt jdu. Papapa
13. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky Kate rostou spodni dvojky a jak ma krasne ty dva predni zoubky, tak tyhle dva rostou uplne o radu niz nebo jak bych to napsala...proste ne v lajně, ale niž, tak si rikam, jak to bude vypadat..doufam, ze to jen klame a az vylezou cely, ze se nejak porovnaji.... :pensive: ona se tak krasne smeje a pak toto :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
ty dego dobrou noc (PS: taky se mi to stava :wink: )
13. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ještě musím pochválit malého Matyho od Gabi, moc mu to sluší!!!!
a jak krásně pevně stojí

a ještě jsem teď koukla na Michálka od Michele a také má vlásků požehnaně... my ty kluky ale máme urostlý co?
prostě holky jsou okatý kočky a kluci fakt frajeři!!!
13. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
lis Julinka měla jedničky dole pěkně u sebe a pak pak jí vyrostly dvojky a docela daleko že má mezírku ale vše se dorovná neboj,malá má horní jedničky docela dost od sebe ale je k sežrání když se směje
13. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Lis, porovnají, také nám to tak roste a už je to docela v poho,a le první dva spodnní máme do V-čka
13. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Alli, také tak, je to legrační, jak tam mají tu mezírku co?
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
no víš já ji mám taky mám mezeru mezi zubama a tak každej říká že je to sexi a že to bude mit julinka možná po mě noooo ale já bych radši aby je měla u sebe :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
no Kata ma jednicky krasne alespon ty spodni to je videt i na foto, ale horni to je mezera jak vrata..jako tam mi to neva..ale ty spodni dvojky jsou proste mimo :fearful:
ale pry se to stahne ostatnimi zuby, tak jsem jako zvedava, kdy :sweat_smile:
Alli a pochval babičce zahradu, je úchvatná!!!!
lis to se srovná pak dalšíma zoubkama si myslím a navíc jsou to myšáci zoubečci vypadají a pak narostou nový to se budeme teprve strachovat
13. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
leni tak já pochválím a děkuji bude ráda a není to moje maka ale tchánat a tchýně se vtomhle vyžívá skalky zahrádky kytičky
13. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jsem také měla mezeru a nosila jsem rovnátka, jen na noc a tak za rok jsme měla zuby super a teď zase jak mï narostly 8-čky tak mám málo místa a křiví se mi , ale zatím to nepostupuje, tak to prý nemám řešit
jo ale Julca to ma fakt roztomily :wink: ..Kata ma ty horni stejny, ale kdyz se smeje nejsou videt zatim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu dat sprsku jeste juknu...
no mají to jak ze žurnálu!! nádhera fakt
vařím vývar, tak se jenom podívám jak to vypadá
13. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Leni fotky s ruskym kocikem dobry... :slight_smile: :slight_smile: a jak Vasa zpusobne sedi to u nas nehrozi ... :rolling_eyes: a jak ma ten kytkaty overalek fakt bomba :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jj mají a starají se je to mazec no oni nám dělaly doma takové mal= jezírko a krásný moc...kdyžtak hodím at mrknete...oni se v tomhle vyžívaj mají doma spoustu časáku o zahradách a podobně...

No julča je prostě smíšek a zoubky ukazuje
13. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
13. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.