• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
kde jsteeeeeeeeeee kam jste se podělyyyyyyyy
13. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
už jsem tady
hodila jsem si sprchu, když už jsem byla dole
13. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
no vypadá to skvěle, by se tím mohli živit
13. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
jsem taky byla ve sprsce....a jezirko krasneee :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
ty jo me tak bere to bricho zitra zase chcipnu... :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já šiju :slight_smile: Ale vzbudila jsem si Domínka tak chvilku čekám než zase usne.
Děkuji za chválu,vypadá starší to jo :slight_smile: A konečně jako kluk :dizzy_face:

Lis mě ti taky nějak pořád popichuje břicho to je taky určo s toho,že jsem to nedostala :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
joo ja mam nejake vnitrni MS nebo coo kazdy mesic stejne a boli to :pensive: Maru ale ovu muzes mit a MS byt nemusi, alespon to tvrdi muj dr...ja to ale nechapu...
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky já ted po porodu i když beru antiko tak když to mám dostat tak mě berou záda nikdy jsem to předtím neměla až ted taky nevím co stím musím se dr zeptat ale on řekne že je to asi normoš když mě to bolí jen první den než to přijde
13. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
no a k jezírku taky jsem říkala že by se tím mohly živit ale moc to neslyšej tak nevím no...ale když jsem tam přijela uplně poprvé málem mi vypadly oči..jako mě kytičky nic neříkaj takže já jsem na toto uplně laik
13. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak záda nic,ale ty vaječníky ty jsou teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
By mě zajímalo jak můžu mít ovu a ms ne,to bych musela být těhu,ne? :confused: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
me bere vsechno snad ale... :frowning2: umruuu
13. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hezký večer,
něco málo jsem dočetla trošku jsem se zasekla na porodu Maru a pak na malých neschodách.
Celý víkend jsme byli v jenom kole a dneska venku, takže netíhačka.

Nejdřív gratuluju Domínkovi k prvnímu ročku a přejeme všechno nej nej - fotečky a letní sestřich krása :slight_smile: :wink:
Taky velká gratuluce dalším raráškům k prvním krůčkům :slight_smile: :wink:

U nás nic nového. Zatím nechodíme Samík je na všechno hrozně opatrnej no a zub žádnej :unamused:
Měla jsem jít na 14 dní do práce na 4 hodinky denně a prac. doba uzpůsobena podle mě, tak jsem se docela těšila, že by se člověk odreagoval, ale nakonec to nedopadlo.

Zatím papa zítra
13. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo a vajecniky mega bolest...no ja kdyz byla u dr., tak mi rekl ze vajecniky mam namakany, ale MS neni, takze ovulka probiha..ale logicky mi to taky nejde na rozum...kdyz je ovu tak vajicko cestuje a bud se oplodni nebo jde pryc s MS ne? takze kdybych mela ovu a MS nemam, tak vajicko mam jako kde? no ze? :grinning: :grinning: asi mi tam exploduje nebo to jinak neni mozny.... :rolling_eyes:
13. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj petul,ty jse teda taky rychlovka,děkujeme za gratulaci :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
no a asi tě to proto tolik bolí,protože nejde ven a někde se ti tam vevnitř ztratí,přesně jak jsi popsala ms a ovu tak to chápu i já :wink:
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Myslím, že ovu můžeš mít a ms ne.
Ovu strašně bolí. Každý měsíc po porodu mám šílený bolesti skoro jako kontrakce. Byla jsem i na pohotovosti, protože jsem se nemohla dobelhat ani na WC a dr. mě potvrdil ovu.
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
jéžiš tak šíleně mě to teda nebolí,ale píchá to hrozně a jak to teda je Petul,kde se ztratí to vajíčko,když mám ovu a ms ne?
13. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Alli, také mě po porudu před MS bolí záda, vždy si říkám, co jsme dělala, že mě to bolí a pak ejhle, nejsem na to zvyklá, ale zase mě nebolí vaječníky...jenže bolest jako bolest, si člověk nevybere

a také to mám delší, teď jsem začala brát antiko a stále špiním, skoro dva týdny,ale to je asi normální, než se to srovná...
a nebolí mě před tím prsa, dříve jsme je měla nafouklý a bolavý a teď nic...
13. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
jéééééééé Ali to je krásná chata a to jezírko,ty jofka nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky me to boli desne ale ne pri ovu, ale v dobe kdy mam mit MS jako ted..rozjizdi se to a fakt jak kontra.... :confused: zitra mam naplanovany hezky den a budu z toho mit kulovy :cry: :cry: :cry:
13. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
a nepomůže ti nějaká tabletka,ibalgin?

Nic Domi už spí,ještě něco vytvořím a jdu taky hajat a doboru nocku :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
:pensive: Surgarm a to je peknej driak..manza to ma na zuby...fakt chcipnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobrou... :pensive:
13. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
no souhlasím s lis asi to tak je a zní to jasně, ale bavila jsem se o tom nedávno s kámoškou a ta tvrdila, že můžeš mít ovu, tak já nevím :confounded: :wink:
13. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobrou
13. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
jsem musela k malé něco se jí zdálo tak pofnukávala kočička malá
13. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
maru děkujeme za pochvalku
13. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky ještě jsem se chtěla zeptat ohledně těch botiček koupily jste plný boty nebo sandálky a nebo obojí!!??je to otázka dosti peněz tak váhám....
13. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
ali sandalky s pevnou patou, ale my ty plny dostaly kdyz se narodila a bude je mit ted pak akorat...ale jinak bych kupovala asi oboje...
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ali, my máme kloudný jenom plný. Sandálky máme jenom takový ťapáčky do kočárku, aby se mu když je teplo nepotila nožička a jak píšeš je to otázka peněz a je to na chvíli
13. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.