• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
petuli já jsem právě taky koupila takový sandálky jsou takový pevnější a ty jsem kupovala 3 dny před tím než začala tapat takže to asi taky tak vyřeším a kdyžtak jí přezuji ale vím že když začne teda chodti nebude chtít nic jinýho ted otázka ...no mám brouka v hlavě a pokud budou někde cenově přijatelný koupí se kdyžtak oboje
13. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
no jasný lepší je mít oboje já zatím ještě počkám zatím chodíme jenom za ručičky a to by chtěl pořád jenomže co moje záda :grinning:
13. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
no nic tak já jdu taky chrupčit mějte se papííííííííík sobrou nocku
13. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
dobrou tak jdu taky
13. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak já dnes přispěji svojí troškou do mlýna:

Před rokem: Sestra mě budí v 5 h a dává mi kapačku - ATB, protože mi našli streptokoka. Už neusnu a začínám myslet na to, co mě čeká a nemine. Strach kupodivu nemám, což je zvláštní, protože porodu jsem se odjakživa bála. Cítím se naprosto v pohodě, žádné příznaky. Po 6 h dostávám klystýr a čekám do 7.

V 7 h jdu na vyšetření, mají mi zavést tabletku na vyvolání. Doktorka se na mě podívá a řekne: Vždyť vy už rodíte, jste otevřená na 4 cm! Takže se pobalte a sestra vás vezme na sál. No tak jo, když rodit tak rodit, říkám si v duchu a trošku znervozním. Přece jen už je to nevyhnutelné :slight_smile: Zavolala jsem manželovi a šla se vzít věci....
14. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
juliet ahojky je dalsi porod v primem prenosu. :grinning:
14. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
ahoj, jéééé další porod online... holky já jsem z toho naměkko, zase mám pocit že mi to ukradli :frowning2:
14. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
pepi neboj neukradli Pepoška maš doma. :wink:
14. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
ada - já vím, ale chtěla jsem si to prožít normálně, tj. ve chvíli kdy on sám chce na svět, ne kdy někdo určí, a klasicky ho porodit, žádný šmik šmik.... no co naplat, asi to takhle mělo být....
14. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
pepi urcite to tak melo byt. No jeste hodinu a jdu na kontrolu.
14. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Jaru, dáš pak echo, viď ?

Jé a ještě dotaz, proč jste si rozmysleli Eliáše? :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
pepi neboj se dam.
No nebyli jsme si jisti s tim jmenem ma malo zdrobnelinek a tak takze asi tak. A manza mel taky vybrane nejake no. proste slozite. :grinning:
14. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
AHoj, jůůů dneska nám rodí JULI! :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Já pak jednadvacátýho a dvaadvacátýho přepíšu zápis ze svýho deníčku, kterej jsem měla s sebou :grinning:
14. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
verus krasne rano. pro me uz poledne opet.

pepi je to se budu tesit.
14. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
hehe nějak mi tu voní dítě, jdu ho přebalit :slight_smile: je neuvěřitelnej... Nají se, a cca do 10 minut hromadí :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
ADI, no pro mě už dopoledne, Anča vstávala v 5:30 a to šla spát ve 20:20 :confounded: Jako tohle nechápu, proč si nemůže přispat??? Opět jsem se přesvědčila, že je fuk, jestli jde v 18:30 nebo ve 20 hod, budíček je porád stejný.
14. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
pepi :grinning:

verus no ja uz nekolik dni spim 4 hodiny pak me vsechno svedi a jsem vzhuru takze od 4 jsem opet na nohou teda u televize nechapu.
14. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
ADI, no fuj. A co tžeba zkusit studenopu sprchu?
14. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
verus no ve 4 rano to zbudim celej panelak. to je nejhorsi ja vecer usnu hned po minute co lezim, ale proste po 4 hodinach vstanu a hotovo uz neusnu
14. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Jsme tu :slight_smile: ještě jsem stihla sundat prádlo z balkonu, začínalo pršet....
14. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Juli - čekáme na další pokračování :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak taky dodatečně vše nej k Domínkovo narozkám a taky Nelince a Tadeáškovi...
Manžel je p 14dnech v práci, tak si zvykám na to být doma sama :frowning2: No zatím jsme se nezastavila...

K botičkám tak my koupili sandálky u Bati, plné jsme dostali když se narodil, sice to nejsou zdravotní botičky, ale Nike no snad to nevadí. Teď čekám na výprodeje a koupím další sandálky, až bude ťapat sám tak ať to nemusím stále drhnout a bude mít jedny na doma a druhé na ven... Mudra me důrazně upozornila že bačkůrky ne a doma má mít taky pořádnou obuv.
Teď se peru s mega košem prádla, já snad týden nežehlila, bych si dala facku :frowning2:
Jinak obdivuju vás co jste nechali stříhat dětičky až po roce, já prďolovi fikla laespoň ofinku, neb mu to lezlo do očiček a nechci aby šilhal jen kvůli nejaké pověře... ale je fakt že mu ty vlásky prostě nedržely ani ulízlé na patku :frowning2:
14. črc 2009 v 07:46  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele - ahoj, nám taky přetejká žehlení... ale budu až večer, pustím si k tomu nějakej film a zvládnu to... musím...

Jinak ad vlásky, my ještě nemáme pomalu co stříhat :grinning:
14. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojkyyy

juu Juli rodí :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru taky musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ranko,
Juli přejeme dvojčátkům hodně štěstíčka,zdravíčka,úspěvů a plno lumpačin s rodiči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A těším se na porod on - line :dizzy_face:

Veru lásko jak je? Co Kubík?
14. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
tak jsem tu, vůbec vás nestíhám dočítat, dětičky vstaly hore zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.... před rokem ... jsem ubychovaná na pokoji kde budu i rodit, naprosté soukromí, příjemné prostředí. Jsem vyšetřená, doktorka konstatovala, že jsem spíš na 3, že kolegyně má tendenci trošku přehánět. No ale stejně mě to dnes nemine. Takže monitor, děti jsou OK, další kapačka. V 8 h přichází PA a doky a píchají mi vodu. Venku je nádherně, stejně jako dneska svítí sluníčko a je teplo. Manžel ještě nikde, no snad to stihne říkám si...
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
A Karolínkám od Sil a Mandulky všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Holky teď nechci Juli zasahovat do porodu, takže až nám holka porodí :grinning: tak doufám že mi poradíte jak vyřešit jeden problém :slight_smile: ne nebojte není to nic vážného, jen nevím jak něco rozlousknout :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
jé ajo, my tu máme dvě Karolínky, tak holky ať se vám daří :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.