• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
holky jak se jmenuje to méko bezmléčné???já si to smazala..kuju
14. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
KArolínkám vše nej k svátku

Dvojčátkum vše nej k 1.narozeninkám a Juli rychlej porod :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Veru to já nevím :pensive:
pepi já myslím,že klidně můžeš,ne? :wink:
14. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Niikyy, a jak je Tobě, je to už lepší?
14. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
holky pak písnu...letím do lékárny
14. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
A to mám vydržet? :frowning2:
14. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Maru - tak dobrá :slight_smile:

No - celý problém se jmenuje PEPOVY NAROZKY. kdybych pozvala všechno nejbližší příbuzenstvo z obou stran, tak by to bylo: Honzy rodiče (2), ségra se švagrem (2), prarodiče (2), moje máma (1), babička (1), strejda s tetou (2) plus my - (3) - takže včetně nás třináct lidí.... To si myslím že je až dost na Pepu.... Takže jak to rozdělit? Tím spíš když už byla srdceryvná scénka v porodnici, že Honzovo příbuzenstvo vidělo Pepu asi o dvě hodiny dřív než ona... Tak kterou půlku pozvat na Den D? Když pozvu Honzovu půlku, máma zase vyrobí srdceryvnost, Honzova rodina je v tomhle chápavější, ale zase jsou paradoxně víc v pohodě... A co dort? každý etapě jeden celej, aby si všichni prožili nakrajování dortu?

Holky proč jsem taková kráva a neumím říct "bude to takhle, a všichni to akceptujte nebo se z toho poserte," proč furt beru ohledy když na mě je nebere nikdo???
14. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Niikkyy: http://www.lekarna.cz/nestle-al-110-por-plv-sol-1x400g/

... před rokem ... auuuu ... tak takto vypadají kontrakce? No tak to se mám na co těšit. Manža nikde a mě už to začalo. Další přijde za 5 minut, pak ještě půl hodiny jsou po 5 min a pak po 3. PA mi nabízí sprchu, mě se zdá, že je ještě brzo, že to asi bude horší, tak si to nechvám na potom. Konečně přijde MM, říká mi, že už tam je dýl, ale zůstal na chodbě a nevěděl, jestli může jít dál nebo čekat na sestru, která ho za mnou zavede. Že na chodbě sedí další tatínkové, tak čekal taky. Pak mu to nedalo a někam vlezl a z tama ho poslali ke mě. No tak sláva, jsem komplet :slight_smile: Přichází ještě poslední SMS od kamarádů, kteří jsou na vodě a zakazují mi rodit tento týden, protože by se určitě někdo z nich při těch oslavách utopil :sunglasses: . Netuší, že za pár hodin z nich budou tety a strýcové...
14. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
hoj holky tak jsem z poradny zpatky cipek v pohode pn trva dostali jsme zadanku na cukr v ordinaci jsem byla 5 minut i s tim ze jsem dostala vynadano jaktoze jsem pribrala 7,5 kg ve 23tt takze mam nejist sladke k veceri jen zeleninu a ovoce skoro zadne pecivo neexistuje kdyz uz tak tmave a nebo knekebroty

julii a vse nej dvojcatku.
14. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Holky tak poraďte prosím... Fakt mi to leží v hlavě.... Pepínovi dortík udělám klidně nadvakrát, obšlehnu ten Aniččin jogurtový.... A příbuzenstvu koupím... ale jak to pořešit, kdo má být ten PRVNÍ... je mi z toho smutno :frowning2:
14. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
spací počasí uspalo i koníkovky? :slight_smile: Já si jdu dát kafe, dáte si některá se mnou? :grinning:
14. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
pepi ja si dam... :grinning:

dobre rano! :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Pepi nás je taky strašně moc a taky jsem to musela rozdělit na 2 oslavy,jenže já se s nimi nepárám,prostě jsem řekla vy přijdete v sobotu a vy v neděli,všichni to akceptovali.Máš to horší to je jasné na tvém místě bych to udělala asi takhle: Když je rodina HOnzy chápavější tak jim vysvětím,že máma by ti to neodpustila a přehazovala celý život,že jsi pozvala je dřív,tak tedy pozvi mámu dříve a Honzově rodině to vysvětli a na druhý den tedy jeho rodinu. Dort jsme měli pro Domínka jeden a pro nás taky jeden a v neděli teda byl už ukrojený,ale to nikomu nevadilo,nešlo jim o dort,ale o to zůčastnit se oslavy. Tak nevím no asi jim nezbyde než udělat kompromis,zůčastní se oslavy = rozkrojený dort . Jsem ti nepomohla vím .... :pensive:

Juli krása,těším se na další :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
http://katdol.rajce.idnes.cz/Domca_1._narozeniny/#Domca_1._rok_397.jpg

tady jsou fotky ještě ze soboty co jste neviděli,jen pro odvážné je jich totiž požehnaně :dizzy_face:
A z neděle fotky ještě nemám,pořád čekám ....
14. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Maru věříš že mi z toho je až do breku? Možná na to hodím bobek a pozvu na den D ty, kteří jsou pohodovější. A maminka si aspoň nebude muset problém vymýšlet ale bude mít skutečný "problém" :pensive:
14. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
maru když to je právě to.... tady se dokáže udělat aféra i z už nakrojenýho dortu :confounded:
14. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Pepi a co udelat den D jen pro vas 3 a je pozvat pak uz jeden den jednu rodinu a druhy den druhou...ja vim, je to na pytel, ale jako v tom asi kompromis udelat nejde...
14. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
JULI, do toho za chvíli jsou malušcí tu!

PEPI, já bych to asi udělala vše dokupy. Než se s tím crcmat 2 dny. Já to udělala tak, že v ten opravdu den D jsme byli spolu jen my 3 a oslavili si to jako rodinka (sice tchýně si neodpustila poznámku proč jsme to neudělali i pro ně toho 5.7. , ale ať mi vleze na hrb...), udělala jsem ten malinkatý dortík jen pro Aničku. No a den poté to bylo pro babičky, tety atd... Já myslím, že už bude Pepínovi jedno jestli tam bude 7 nebo 13 lidí. :wink:

ADI proboha co to máš za doktora??? :confused: :angry:
14. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
joo udelala bych to jako Veru...proste se ty lidi rozptyleji v jeden den a snad nebudou vsichni najednou ne? Nekdo prijde jinej odejde? mozna to ale funguje jinak... :confused:
14. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ježiš teď jsem si to přečetla a vyznělo to jako že Pepínovi narozky jsou crcmačka. To nééééé. Myslela jsem to jakože mít návštěvy příbuzných rozložené do dvou dnů a občerstvení a vše dělat nadvakrát. :wink:
14. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
ja mam jen problem jak to udelat, ale tchyne a nasi to proste nejde dohromady..ona by zase videla i to, ze tatka nebo mamka si ji pochovali vickrat nez ona apod... :unamused:
14. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
LIS já to taky řešila a nakonec jsem si řekla ať mi políběj p.... a dopadlo to ok.
14. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Veru - to je možná ze všeho nejlepší nápad..... proberu to s Honzou, ale myslím že to tak dopadne.... :wink:
14. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Pepi, já bych to také udělala najednou. Myslím, že když bude malý unavený z tolika lidí, tak ho dáš třeba na chvíli do ohrádky, potulíte se, odpočinete a pak půjdete znovu do dění. Nebo ho zaujmou tak dárky, že ani nebude vnímat, kolik tam je lidí. A pokud je zná, tak mu to vadit nebude.
14. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
veru, klídek tak to nevyznělo :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
No mi to přišlo když jsem to po sobě přečetla jako že to má být otrava.... :zipper_mouth:
14. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
JULI, ty jsi rodila normoš? :confused:
Jinak 14. před rokem byl pro mě taky takovej malej svátek, páč mi konečně už navždy vrátili Aničku a už jsme byly stále spolu. A zítra nás pustí domů :wink:
14. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak jsem do toho kousla a mámy se zeptala jak by to viděla ona... a ona, že Pepíno se narodil v pátek, tak by klidně přišla v pátek, i když 21., a giga oslavu bychom si udělali v sobotu hromadnou... a neděli tím pádem volnou.... asi to tak bude nejlepší...
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,
ty jo další porod v přímém přenosu :grinning: holky je to super, ale jak to čtu, tak mě z toho úplně mrazí :grinning:
Přejeme Nelince a Tadeáškovi všechno nej nej k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile:
Pepi k těm narozeninám. Je fakt, že oslavovat to dva dny je mnohem víc náročný a pracný, ale zase si to možná víc užijete. Já osobně nemám ráda moc lidí najednou. Já pak nestíhám a příjde mi, že se člověk nestihne věnovat všem a že je to takový ošizený. Toť můj názor. My to budeme slavit najednou není nás tolik, tak to bude ok.
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ty kráso Maru těch fotek jéééé :sweat_smile:
14. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.