• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
... před rokem ... tak někdy touto dobou už po sprše zatoužím, je horko, kontrakce čím dál bolestivější. Je to pohoda, sedím na míči, povídáme si s manžou a čekáme, jaké to bude, až malí vylezou. Hlavně je tu trošku obava, jak na tom budou, hlavně Nelinka ...
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Veru stále to není vše :sweat_smile:
A jak vy?Dozvím se už ?
14. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Juli v kolik h se narodili?
14. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky, cítím se hrozně unavená, ani ne tak tělesně jako spíš duševně, mám prostě pocit že už nemůžu, jak se mám dobít? Palicí po hlavě by to bylo asi nejlepší :grinning: Ale já myslela dobít jako baterky abych zase fungovala...
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
takže moje story s DR..jsem nasraná...kráva jedna!!!
Noc byla OK spinkal,jen ve 4 ráno chtěl papat,ale to bylo tím asi,jak vše večer ještě vykadil,tak měl hlad....ráno vstal po 7 hodině,dala jsem ho ještě k nám s doměním,že usne a hovno...řádil v posteli.lezl na MM píchal mě do očí a válel si tam sudy,pač zjistil,že to je měkké tak se nabál a mlátil hlavou :sweat_smile: tak před 8 jsme vylezli a volám DR,aby o nás věděla atd...ptala se o co jde,říkám,že v pátek jsem tam byla,že předevčírem hovna OK ale od včera ještě horší,žlutá sračka totální....no a ona nooo tak pokrčujte v dietě ne?říkám,že to mám i já,nebo měla a ona hmmm tak taky dietu....já,že ale chci aby mu nabrala krev na virozu a ona že zbytečný....tak jí říkám,že zda mám koupit to bezmléčné UM a ona se smála a prej proč????akorát mu to dělej to do méně tučného MLÉKA!!! :sweat_smile: :astonished: :astonished: ona je mimo fakt....tak jsem nasedla do auta,jela do lékárny,koupila na Vaši radu to mléko od Nestle a budu dávat....
Holky jak dlouho mu to mám dát????dokud nebude stolice OK???
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Niikyy, hlavně bych řešila jinou mudru :angry:
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
pepi: oni tam jsou dvě a já chodím k té mladší,to je zlatíčko,jenže dneska jsem musela kontaktovat tuto no :frowning2:
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
niikkyy, aha... no to se ti nedivím že k téhle nechceš..... :confounded:
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
se divím,že mi nepředepsala sádlo...dává to na všechno :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Maruško, v 11.55
14. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Maru neni všechno?????? no vím,že ještě z poátku ne? joo a neděle od Kozinky fotky....Kozinooooo dělej...chci fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
ty joo Juli mas muj obdiv rodit dve mimiska... :wink: a bude to zajimavy sledovat tvuj porod on-line...a taky prejeme vse nej nej detickam k rocku :dizzy_face:
14. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
nikkyy davej tak 5 dni podle stavu to pak uz poznas... :wink: a udelala jsi dobre...ta dr. je magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
dva mimisky :grinning: oprava...
14. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Lis, klídek, my to pochopily, taky jsme na mateřský :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
holky máme tužší kakánííííí :sweat_smile: ale smradu,že jsem musela odejít,tak mě to nakoplo,že jsem se málem zblila jak ten žaludek nemám ještě OK.....jo a tak si tak cucám lízátko z lékárny ten hroznový cukr..vyndavám prcka z pelechu,lízátko jsem položila na skřínku vedle přebalováku,vlezu dolů pro plenu.vracím se ke klukovi a on to lízátko v puse :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
tak já jsem dočítala včerejšek ... botičky máme sandálky http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/43247ff2380e3ce023df313ac42ec86c.jpg

.. před rokem ... jsem zpět na pokoji, už jsem otevřená, ale musím na 4 abychom napomohli zajítí branky. PA se mě ptá, jestli mám tlaky na konečník, já že ne a uvědomuju si, že každý píše, že to je snad nejhorší. Tak to mě úplně minulo ...
14. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
jéééé to závidím,to byla katastrofa ty tlaky :sweat_smile: :zipper_mouth:

Tak už je tu takové vedro,že se malý cachtá v bazénku na balkoně :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Veru lízátko gooood :grinning: :grinning: :grinning: Super,že tuhne kaku :slight_smile: A Dr. to je kravka jako nic víc nemůžu ani říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady neni vedro :pensive:

a bazének mu nevím jak dát,jedině do nej lehátko
dr je pičinda :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
holky jdeme ven zatim pa doctu vecer :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky klid... moje matinka: "Já Jožulkovi upeču "náš" dort..." (takovej kterej se peče už x generací, základem krému je máslo a asi tuna cukru... ) když jsem nadlítla že to teda ne, dort jo ale max se zakysanou smetanou a ovocem, tak udivený dotaz "Ale tys na roku měla dvoupatrovej a máslovej taky..."

KURRRRRVAAAAAA PROČ NEUMÍM STŘÍLET!!!!!
14. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Pepi, usmála jsem se tvé reakci, ale bohužel to k smíchu moc není :cry:
Já jsem řekla, že budou 2 malíčké dorty pro malé - jablíčka, ovoce a jeden velký pro gratulanty který zařídím já. A konec šmitec, žádné diskuse. Také nechci dort, který se jí pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niikkyy, tak to je super, že už je to lepší. Já jsem ještě dávala tu nemléčnou sunarku a do ní zamíchala mrkev, měli to na véču a chutnalo jim tom
14. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Pepi: no což,,,troška cukru no :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
já mu teď i přes to dala tu nemléčnou mléko..k obědu dám mrkev a uvidím jak zítra..když tak dám už Bebu...ale asi ještě zítra dám to Nestle
14. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj všem,

Nellince a Tadeaškovi přejí vše nej nej, hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:

A Karolinkám přeji k dnešnímu svátku vše nej nej :slight_smile:

Tak Filípek večer měl 38,4 a dnes ráno 37,5 a i stejně když šly spinkat. Tak nevím co to je
:confused: jestli zoubky anebo ta 6. nemoc, ale Tomišek měl vysoký horečky na šestou nemoc, tak nevím.

Holky já mám pocit že bych neměla o porodu co psát bylo to nějaký rychlý. Vy byste mohly napsat knihu :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Nikky dej radši i zítra od nestle mlíčko aby se to nevrátilo. Nám dr. radila i třeba ještě tři dny i když už to má dobrý....
14. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
já mu udělám ten jogurtovej, asi ho trochu taky přisladím, ale koupím třtinovej cukr nebo ten Glukopur, ať nemá "bílej jed"... A bude to hromada jogurtu, tu tam piškot, štipka cukru a hroooomadaaaaa ovoce.... :slight_smile: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
hele já čučím,jak si pamatujete časy během porodu....já vůbecccc :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.