• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sil: to už ti Kája dělá taky pěkný čurbes :grinning:
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
A jinak nás už lehátko nebaví, chce z něho vystupovat a přeci jen máme v 8m už devět kilo, tak jsme na něj i trochu těžké! :slight_smile: A musím se smát, protože většinu váhy nabrala z kojení, a to mi sestřička tvrdila, že mám najet na Nutrilon, že nemám žádné mléko... :wink:
mery naprosto s tebou soucitim jako bys mi mluvila z duse, mam tento zazitek taky za sebou a fakt neni co zavidet..hruza uplne bych brecela :cry:
gab: nene ty mu už nedávám,ho nebavila,má tam pověšeného takového pavouka od Lamaze
14. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Manzel tvrdil, ze se to nemuze prevrhnout, ale uz mam dukaz ze muze. Mala lezela primo na hlave a to lehatko na ni. Rvala, ale nebylo ji nic. Z toho nocniku to nevypadalo tak strasne, ale nakonec to bylo horsi. Mam pokazdy pocit, ze jsem u ni mela byt, jenze jsem zvykla delat 1000 veci najednou... pak si to vycitam...
Davate deti na nocnik? Kamaradka ma kluka o mesic starsiho a dava ho furt, kdyz se vyspi, naji... Rikala mi, ze mam zacit co nejdriv, jestli nechci aby byla do 3 let na plinkach... Obcas ji tam dam, aby vedela co to je, ale vsude ctu, ze to nema smysl, tak to nechci hrotit.
Gabi, a to zatím úřaduje jen v obýváku! :grinning: Co teprve až zjistí, že je tu ještě ložnice a kuchyň... :sweat_smile:
Kata uraduje uz vsude :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
nikkyy super ty kycle a hlidej si toho maleho vyrostka ju?? :grinning:
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
svel: nocnik taky nehrotime, ikdyz mamka me porad nuti, jenze Kata je tak mala, ze do nej zapadne temer cela...a urazy no to bych mohly vypravet..zrovna ted ma slinc nad okem jak se flakla o skrinku a vcera hodila paradni zada na kebulku :unamused: a v tom lehatku to s tebou souhlasim, taky se v nem otaci a prevraci voda nevoda..jenze ona je fakt silenec :wink:
14. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
svel: já začala děcka posazovaz na nočník kolem roka a oba přestali brzo chodit bez plín..neboj
ale je fakt,že já jim pak dávala normoš plíny a vždycky ,když jsem šáhla a měli sucho,tak šup na nočník a čůrali,nevím,jestli bych to v papírovce poznala....uvidíme,zatím matyho neposazuji,ale nočník mám :grinning:
14. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Lis: hlídat??
jo dneska mi dojede kočár hele...poslední na trhu čéče,už je nedělaj..už je kolekce 2008 jenom a ta je hnus :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Mě se malý také v lehátku natahuje a už dvakrát přepadl, ale jen visel dolů, lehátko to ustálo a nepřevrátilo se.

Svela, děti si uvědomují čurání a kakání až tak od 1,5 roku, teď to dělají vždy po probuzení a jídle tak možná ho dávat jen na zvyknutí a pravé učení nastane až později.
14. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
v létě budou lítat s holou prdkou,tak můžou čůrat jak chcou :grinning:
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Gab i v bytě jo? :sweat_smile:
nikkyy: tak pak hoď foto s kočíkem,budeš vozit kubíka po bytě,jo?
néé..venku :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
gabi no prave cetla jsem clanek ze nejidealnejsi je doba v lete, kdy deti curaji na travnik...takze to je idealni pro nase srpnove rarasky :wink:

nikkyy: jo aha tak proto byli kocarky na veletrhu v akci, chteli je doprodat hm hmm
14. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jejda ,te´d to čtu: Nelince a Tadeáškovi vše nejlepšííííííííííííí k 10 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Sotva jsem zapla zehlicku, Helca se probudila. Stala v postylce :slight_smile: Aspon ted nemusim zehlit. Jdeme do mesta, mame domluveny s manzelem obed. Mejte se pekne!
Holky s tim lehatkem je to sila, ja mela jen to od FP jak hraje a to je sice do 11kg (ale to se pise jen v CR, na ofiko strankach pisou jen do 9kg) nebo do doby nez zacne decko samo sedet, asi vedi proc.... takze v 6mesicich a par dnech supajdilo do krabice, taky jsem se bala aby se malej nepreklopil...
14. kvě 2009 v 10:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
no jasně,pak ho tam zkusím posadit jak mu to bude slušet :grinning:

on nějakej hyper...snaží se mi sednout...né jako sednout,ale leží a zvedá hlavu a chce do sedu..jakmile mu to nejde,ječí..musí všude vidět :sweat_smile: on bude asi po mě,já prej be 3 měsících odmítala ležet a tak mě museli vázat do sedu v kočáře a byl klid :grinning:
14. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
lis: jj, nám to dobře vyšlo, budou akorát chodit a učit se čůrat :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
svel: tak hezký den a dobrou chuť :slight_smile:
Lis: jj přesně!už dělaj jinou kolekci...z toho prvního obhcodu volali,že už je nemaj a já obvolala další 5 a nic a až v jednom poslední kousek a modrej a je můůůjjjj :dizzy_face: a taky v akci...sice na golfky máme čas,ale já ho chtěla :dizzy_face:
jo a až mi budem se učit bez pleny,tak určo mi tady nachčije do kytek :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
nikkyy: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
juli, my taky zkoušíme nočník už teď, ale spíš jen aby si zvyknul, je mi jasný že to není vědomý... Navíc, sice na něm neřve a sedět vydrží, al ještě nic nevyrobil :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Gab: já to tuším..fakt je to ďábel už teď...zvýšim hlas a směje se mi..už ví jak si sundat ponožky,dneska na to koukal manža a čuměl jak tele...malej palečkem u nohy se zapře o druhou nohu a fusku stáhne....hajzlík
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
nikkyy: :grinning: :grinning: :grinning: to je hotovo
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
:sweat_smile: vo co gou? :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.