• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
já si pamatuju tenhle dialog : hele kolik mu mám napsat jako čas narození? Napiš tam 9.01... :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
pepi: to je dobrý :grinning: :grinning:

já si pamatuju už v těch maga tlacích: maminko,vyskoč te si na lůžko :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
a ty bys přitom nejradší skočila jim na krk co :grinning:
14. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
... před rokem ... asi někdy touto dobou (už také nemám pojem o čase) jdeme na věc. Ležím a začínám tlačit, moc nevnímám okolí, jen co mi říká PA nebo doktorka ...
14. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
pepi já na ní vykulila a oči,že slovo vyskočit je pro mě momentálně nad lidskej výkon a když si matně vzpomenu,jak jsem se tam zkoušela mezi kontra dostat,tak se bavím ještě teď :grinning:
14. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
a musím se pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pepíno stál bez držení!!!! Dobře tři vteřiny to vydržel, a ještě u toho udělal náznak pacipaci :grinning:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Je to můj milovanej šikulínek.
14. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
super šikulkaaaaaaaaaa

my tu mlátíme rukama o zem a řvem :grinning: taky šikulka :grinning:
14. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
niikkyy, to teda jo :slight_smile: a co tvoje nervy na to? :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ZABÍT :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Nikkyy, sebe? nebo jeho? :grinning:
14. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
tak já mezi tlačením dočítám a gratuluju Karolínkám k svátku :dizzy_face:

pepi, no ty máš šikovného šikulu :dizzy_face:
14. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
jeho :grinning: a sebe opít

Julie už to bud ne??
14. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jo, za chvíli, teď si to ještě užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Sbírám sílu na žehlení, ale nevím zda vyhraju, nebo zda až večer....
14. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
taky musím vyžehlit....pak sebrat to prádlo co už týden vysí na balkoně a potřebuju zapnout pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
juli: jak jsi mohla vytlacit 2 deti?????? :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
no oni šli docela lehce, naštěstí. Kdybych to měla jako ty nebo Maruška, tak ani náhodou :pensive:

... před rokem ... no tak jdeme do finále, kolem mě je milion lidí. 2 sestřičky, každá mi hlídá na monitoru jedno mimi, PA, doktorka a snad ještě další 3 lidi. Ani nevím, kdo to všechno byl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zavřela jsem oči a kašlala na ně. Cítila jsem štípnutí, to byl nástřih - pak byly 3 stehy ... no a poslední nádech a hurá, mlý je venku! Pouštím MM ruku, chudák. Otevřu oči a on mi říká: tak ještě jedno a je to. Mám si odpočinout, ale přichází kontrakce a já zatlačím a doktorka volá: druhé už leze, ber te ho. No tak než stačili Tadýskovi přestiřhnout šňůru, tak byla i Nelinka na světě. Proto mají stejný čas, 11.55. Neplakali, ale to jsem si v tu chvíli vůbec neuvědomila. Hned je odnesli, manžel šel s nimi a za chvíli mi donesl první fotky. Porod placent si vůbec nepamatuju, jen že jsem měla šílenou zimnici. PA mě přikryla peřinou a já odpočívala. Asi po půl h mi donesli ukázat malé. Byli to maličcí prcci, neplakali, jen se na mě podívali. Pak byli v inkubátoru, viděla jsem je večer. Malého pak přendali do postýlky na dečku, Nelinka si pobyla v ink. 2 dny. Naštěstí byli oba v pořádku, nepotřebovali kyslík, nic.
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Nikky - no předpokládám že je vytlačila postupně :grinning: ne obě naráz :grinning:
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Julí už to bude,budeš maminka :dizzy_face:
Ty jo,ale fakt 2 děti to je odvaha :pensive:
a došla nám výplata,zase můžu utrácet :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak už to je,gratulujííííííííííííííí :dizzy_face:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Julie: tak ještě jednou gratulace...hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

pepi:naráz..tak to by bylo něco :grinning:
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj tak novinka... pradlo jsem zvladla, ale zacalo me bolet v krku a kdyz jsem se tam podivala tak mam anginu a ATB :frowning2: no parada, cekam kdyz to capne malej :frowning2: zacinam bejt tezce unavena (teda to uz jsem normalne, ale ted jeste vic).... asi pozadam manzu at si vezme paragraf :frowning2:

Pepi k tomu dortu, my budeme mit nejakyho krtecka nebo neco pro dospely a jogurtovej pro prcka na rozpatlani... a oslava... no my to mame jednoduchy, tchan tu byl naposledy loni v zari takze neocekavam ze prijede (ani ho nezvu) a nase mame v baraku... prababicky nezvu a svara ma 2 deti a nemaj penez na zbyt na dalnicni znamku tak to asi taky nehrozi...(az budou mit cestu kolem tak to oslavime dodatecne :grinning:) takze komorni oslava v poctu 4 dospeli a oslavenec :slight_smile: myslim ze to je tak akorat
14. črc 2009 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
mě došel žol v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: od něděle jsem na RD huráááááá :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Juli teda smekam, ja bych asi na druhe uz silu nemela :frowning2:

Niky RD hura??? to byla si preklep ne? Ja po necelem pul roce na RD placu ze nevyjdu s penezma :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
micel: ježiši tak se z toho brzo dostan...a paragraf ať si veme,musíš odpočívat...já byla taky KO a neschopná :pensive:
14. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
to bylo myšleno ironicky
14. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
to byla určo ironie jak znám Veru :wink: almužna no :pensive:
14. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
říkám :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jeee me uz to ani nemysli, jdeu zalezt nekam hluboko do zeme :slight_smile: prijdu az budu zdrava a alespon trochu nastartuju mozek :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:06  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Děkuji za gratulace :dizzy_face: , malí se mi akorát vzbudili, tak jdu za nimi.
14. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.