• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo tak mě také přišly peníze, zaplatíme dětem plavání a jsem skoro na nule :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli to Nelinka zase prořve, tak mě asi z toho klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
juli užijte si dnešní den,je jen váš :wink:
Veru už se nahrávají fotečky z neděle a večer hodím ještě pátek a bude to kompletní :sunglasses:
14. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
super maru
14. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
14. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
čauky,

dneska nestíhám ,vše dočtu až večer,až vyhodím děcka od PC.....

juli: Nelince a Tadeáškovi vše nejlepšíííííííííííííík 1 narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hodně štěstíčka,zdravíčka, spoustu lásky a věčný úsměv na tvářičkách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vše dočtu pak,jak porod tak fotky marusky a tak dále :slight_smile:

hezký den..chcípám už te´d z toho vedra.....
14. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Milá Nelinko, (i když jsi vykoukla jako druhá, přejeme Ti jako první, protože dáma má přednost)
K Tvým prvním narozeninám Ti přejeme hodně zdravíčka, lásky, štěstí a radosti, k tomu všemu ještě bezvadného brášku, parťáka a ochránce. :dizzy_face:

Milý Tadýsku,
k Tvým prvním narozeninám Ti přejeme hodně zdravíčka, lásky, štěstí a radosti, k tomu všemu ještě bezvadnou sestřičku, která Ti bude dobrou rádkyní a zároveň nejlepší kamarádkou.
Krásnou oslavu!
V+A
14. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
JULI, teda tos měla super porod!!!! :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky!!!

Tak prve musím pogratulovat Julii za krásný porod!!! Zvládla jsi to úplně nádherně a obdivuji tě...

a samo že gratuluji i Julince a Tadeáškovi k 1. ročku!!!! hlavně zdravíčko a krásné batolecí období!!!!

jsem smutná, protože jsme byli s Vénou venu a dělal takové scény, že jsem mu dala i na zadek, ale stejně je to k ničemu
prostě se začal tak vztekat, že jsem z toho ještě teď v šoku, pak byl zpocený, uřvaný, natahovalo mu, no fakt mazec
nechápu a takové to bylo hodné dítko...
a doma, když jsem ho začala přebalovat, tak to samé fakt jsem z toho špatná

Pepi, udělej to pro všechny, budeš to mít v klidu a bude tam prostě i ta pohodovější strana i ta méně pohodová, takže se to vyrovná a nebudeš mít žádné výčitky
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
jdu si dát oběd dokud Vašík spí
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky, ještě jsme s chtěla zeptat, jak moc se vaše děti osypaly u té 6-té nemoci?
nevím jestli se mi osypal nebo má potničky...ach jo
14. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Leni, ahojky... hele a nebyl V. pokakanej nebo něco?
14. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
LENI, to mu asi ještě není dobře. :frowning2:

Holky dáváte :wink: dětem už polívky? Já jí dnes - ty vogo, teď mě Anča polila minerálkou :confused: . Sedím u noťase na zemi a vedle mě byla Mattonka a ona jí odšroubovala a zalila mi celé pravé stehno - jdu se umejt a pak snad dokončím myšlenku.... :confounded:
14. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Leni malej se mi osypal po telicku a bylo to docela dost... druhej den po horeckach ale vypadalo to jako potnicky... svedilo to neb kdyz jsem ho vykoupala, namazala nebo se spotil tak rval jak tur... a pofnukaval.
14. črc 2009 ve 13:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Leni bylo to na krcku, hrudnicku, zadickach a brisku.... ale pri spalnickach to bylo teda horsi osypani
14. črc 2009 ve 13:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
oprava spalnicky jsem myslela zardenky - jem uz fakt vygumovana
14. črc 2009 ve 13:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Leni to ho to určo svědí,měli jsme to všude a jak byl osypaný tak byl taky takový protivka,hodně to svědí a děti se brání vztekem :wink: Bude zase dobře,vydrž :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Michele, jestli máš Fenistil KAPKY, tak mu deset kapek dej... Nám je doktorka dala, když měl malý ekzém, aby to nesvědilo... a prý když má takovouhle nějakou vyrážku, tak je to optimální, radši prý lék, než rozdrásaná vyrážka a nerudný dítě
14. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
michele - ale pozor narozdíl od Fenistil masti kapky jsou na předpis... takže si kdyžtak řekni mudře
14. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
No a proto já koupila kapky ZODAC ta vyrážku :wink: Pomohla okamžitě a Domi se uklidnil a spinkal celou noc (nás to trápilo hlavně v noci)
14. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
jupí malej usnul :slight_smile: tak uvidíme až se vzbudí, pokud nebude lejt, tak půjdem ven :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ale spíš to vypadá že nevytáhnem nos, no nevadí, jednou za čas... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Pepi ja uz to ma za sebou diky Bohu :slight_smile: ale diky za radu ktera patrila Lencak80
Jo jo my meli Zyrtec a taky nam na to pomohl, takze Leni kapicky na alergickou reakci a bude mu lepe :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jé aha... tak sory jsem se překoukla :grinning: jsem nemehlo
14. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak to jo,
no on má vyrážku v okolí pleny na bříšku, tedy vlastně podbřišek
a pak sem tam na hrudníčku... ale nevím no... fakt není svůj a mě mrzí, že jsem protivná, protože vlatsně nevím, co mu je
je jasné, že pokud se trápí, tak jsem na něj klidná, ale to bylo už něco.... jsem si ho vzala do náruče, ale pak jsme ho chtěla vrátit zpět do kočárku a nechtěl si sednou, dělal luk a prostě hysterák totální... tak jsme mu plácla.. ach jo...
jsme totiž jak čertík, vylétnu z krabičky a zase se tam rychle vrátím... :frowning2:
14. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
děkuji za rady...

už ho slyšmí tak jdu za ním

jinak tady je na padnutí, děsné horko a slunce pálí....
14. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Leni, takže pro tebe :wink: řekni si mudře o ten Fenistil kapky, nebo jak psaly holky tak ten Zyrtec je možná volně dostupnej :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Michele, vy už jste měli zarděnky?
14. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
skočím za ní zítra, moje Dr. je na dovolené, tak zítra skočím za zástupem... ať to vidí a řekne co to je... nechci něco zanedbat
14. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Leni - to je nejlepší :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Verus už se po otření potopy nevrátila, co? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.