• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Juli měla jsi krásnej porod :slight_smile: já kluci viděla až druhý den :frowning2: a tvoje děti se narodili stejně jako Kája Gott, tak to by mohly být slavíci :sweat_smile:

Holky Tomášek má po nožičkách a trochu po ručkách i malinko na těličku vyrážku. Nevíte co by na to pomohlo? Dr. má dovču a na zástup jsem se nedovolala a je pěkně uřvanej a řekla bych od soboty co mu vylezla. Jdu se najíst a ven za drakama a babi doma je na padnutí a venku ještě huř :angry:
14. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
ajjiik, stránku zpátky jsme to řešily, buďto od mudry na předpis Fenistil kapky, nebo volně dostupnej ZYrtec kapky :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Leni jo jo zardenky uz jsme meli cca na 6ti mesicich a ten Zyrtec nebo neco na ten zpusob je dobre doma mit.... pokud to ma jen nekde a nerozjede se to tak by to mohly byt potnicky + reakce na plenku... ale urcite je lepsi zajit za mudrou... pro jistotu.. nam takhle prisla na toho stafylokoka, jinak by nam po telefonu zastup rekl ze to budou zoubky,...

Ajiik na vyrazku davame prave ten Zyrtec kapky + Excipial lotio (nebo jak se to sakra pise)
14. črc 2009 ve 14:14  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
díky já právě nevěděla jestli to můžu dát. Fenistil jsem dávala na 6. nemoc, tak dneska mu je dám už je to moc jak pořád pláče a já začínám být šedivá :angry: Na jedný fotce jsem se přistihla jak jsem stará, ale doslova stará :angry:

jo a holky mužu 2x denně kapky nebo jednou? Já mu je myslím dala jednou denně, ale teď si nejsem moc jistá.
14. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
no já mu je v krizovkách dávala i 2x denně, ale jinak jako prevenci 1x denně (a pak už ani to ne...)
14. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky, prosím o nějakej tip na studenou večeři, už mě nebaví varianta na "chleba s" :grinning:
14. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
pepi predpecene bagetky s.... :slight_smile:)) nebo sopsky salat to varim dneska ja :grinning:
14. črc 2009 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
nakonec jsem vyrobila plněná rajčata :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ježiši já chci šopákkkk a k tomu česn.bagetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Zdravím všechny, tak nejprve přeji oslavencům vše nej, nej, nej!!! :grinning: A děkujeme také za přáníčko! :wink:
Jinak já bych taky potřebovala nějakou dávku optimismu do žil... :frowning2: Dnes jsme byly s Kájou na kontrole na očním, kde jsme strávili 4 hodiny čekáním i když jsme byly objednané na devátou, ale byla tam spousta lidí, nestíhali a když tam chceme chodit, tak si musíme počkat...bez komentáře...a po vyšetření nám bylo řečeno, že co se týče očiček, tak beze změn a víceméně nás mudr "zchladila", aby jsme si nedělali plané naděje na zlepšení, tak jsem z toho taková rozpačitá, ale když jsem tam zase viděla všechny ty postižené děti, tak děkuji za to co máme!!! :grinning:
Jinak všem marůdkům přeji brzké uzdravení!!! :wink:
14. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
juli: moc hezký napsaný porod..a jsi fakt statečná...vytlačit 2 děti :slight_smile:

sil: nechápu,jak někde nemůžou vzít matku s dítětem přednostně...a nebuď smutná,třeba se to ještě upraví :slight_smile:

já měla starý chleba,tak byl chleba ve vajicu se zeleninou :slight_smile: na večeři.....
14. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
jo ještě...jsem zapoměla popřát Karolínkám vše nejlepšííííííííí k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
SIL, Kájulce všechno nej k svátku a taktéž Kájulce Mandulkové.

Abych se teda vrátila k těm polívkám... Tak jsem jí dnes udělala Aničce poprvé a dopadlo to po asi 6 lžičkách tak, že vodu jsem slila a dlabala polívku suchou, protože výsledek byl stejný a nebyla aspoň pobrindaná. Jak to máte vy? Taky jim polívka z pusinky vyteče a jedí jen to tuhé? A v rámci tréninku "krmím se sama" jsem jí dala pak ještě suchá písmenka do polívky, viz. foto. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3023958&vReferer=
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
SIL a to jste byly zase u té dobré očařky nebo ne?
14. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Ty vado tak to jsou super fotečky,jsem se pobavila,u nás krmení sám nehrozí Domi to mačká v ruce,drolí v prstech a do pusinky ee,tak snad časem :slight_smile:
NO a polívka tak ta je všude,ale většinou mu dávám fakt taky to husté a výsledek je,že je pobryndaný úplně všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Aha MARU, vidíš to mě nenapadlo to zahustit třeba jako bramboračku. No byl to hovězí vývar, takže ten by zahuštěnej byl divnej. No tak jako tak nejspíš odsouvám polívky na dobu až bude umět hezky jíst sama, to už by jí to z té pusiny vytékat nemuselo.
14. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Veru: pěkný foto :grinning: ale díky tomu mám šílenou chuť na polévku :slight_smile:)))

holky mě jebne......už mám zase zánět,musím se objednat na gyndu..já už nevím z čeho to mám jako....tento měsíc jsme spolu nespali....prostě buď jsem padala na hubu,nebo MM makal,nebo byl pryč..no nevycházelo to,takže ze sexu to nemám,a z čeho jako???jen tak?????ach joo :frowning2:
14. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
NIKKYY, tak to je dobrá zpráva! Už je ti líp?
Hele a používáš na MS tampony? Kámoška to mívala z nich... :confounded:
14. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
niikkyy: co bazén?

veru: super fotky..Anička je šikulka a Bona taky :grinning:
14. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Ne NA MS ale při MS...
GABI, no ještě že se takhle doplňujou :slight_smile:
ne nepoužívám.....už dlouho ne..od potratu :frowning2:

v bazéně jsem byla s Kubou,ale měla jsem menší problémy už předtím :frowning2:
14. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
veru: no to jo :grinning:
14. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
a mám mega beďara na prdeli :grinning:
14. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
beďara zakryješ majtkama.... :grinning:
14. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
tampony taky nepoužívám..vždy mi na záchodě vyklouzl..jsem se na to mohla....
14. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
majtama???? :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
kalhotkama :grinning:
14. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
jo to jo,ale bolí to jak kráva :grinning:
14. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
já měla jednoho v uchu a to byla bolest,hlavně když mi to BM mačkal..auuuuuuuuuuu
14. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.