• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
na té prdeli bolí jak čert a je tam mega boule :grinning:
14. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
já už vím,co jsem ještě zapoměla( ach ta skleróza) : MARU: zkoukla jsem fotečky..fakt parádní oslava a fotky máte vydařené,krásný byteček a musela jsi toho teda mít hodně,tolik lidí a tolik příprav...no já bych byla kantáre :slight_smile: ..mě to taky čeká,ale nás fakt tolik nebude a dělám to v jeden den..u nás bude převaha dětí :slight_smile: Hlavně,že se to Dominičkovi líbilo :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
niikkyy: tak zaúkoluj muže,ať ti to vymáčkne :grinning:
14. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
jdu zas na to nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééééééééééé
14. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
no to neeeeee...to by nepřežil a bolííííí :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo a Kozinka má dobré motto v pase ( neznám ji,ale mrkla jsem): "Nesuď hovno podle čichu,ale podle chuti"...to jenom,že jste se tu o těch hov**ch teď někdy ženy bavily :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Verus, byly jsme zase u té dobré očařky, takže nemám důvod jí nevěřit co tvrdí i když si pořád říkám "nikdy neříkej nikdy"! :wink: A Gabuš, čekaly jsme tam proto, že tam byly především samé děti, na ty se ona specializuje, proto jsem psala o těch postižených dětech, protože těch tam bylo docela dost...opravdu ty rodiče obdivuji! :slight_smile:
Gabus, Kozinka má krásné moto... :grinning:
Jo a k těm polévkám, tak ty zatím nedávám, protože by nám tím Kája vymalovala! :grinning: Ale jak jsi psala myslím včera o té meruňce, tak tu Kája taky dlabe a moc jí chutná!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Nikky, teda ty si to vyžíráš, ale snad ti bude brzy lépe!!! :wink:
14. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
sil: no mazec jako noooo...nejvíc mě sere ten zánět debilní :frowning2:
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
SIL, tak jestli budete teď někdy na plavču tak se pak stav, máme tu 2 stromy plné meruněk. Pro tebe to NIKKYY platí taky :wink:
14. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Niky, bereš antiko? Teda to jste si to plavčo s Kubíkem moc neužili! :frowning2:
Verus, jdeme plavat ve čtvrtek, tak by jsme se mohly stavit cca kolem půl jedenácté... :wink:
14. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Teda jestli se vám to hodí samozřejmě... :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Sil: začnu jí brat jak to dostanu teď...... no užili,ale potom už moc ne..dneska jsem plavčo zrušila :frowning2:

Veru a kde tam bydlíš?
14. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
SIL, ve čtvrtek jsem v Příbrami, objednávám kuchyň :frowning2: . Ale Aný bude doma :wink: :grinning:

NIKKYY, ta ulice kde je plavčo se pak lomí zase od magistrály, tak tam.
14. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Veru: tak to netušim :grinning: jméno ulice??
14. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Nechci ti antiko rozmlouvat, ale ta taky napomáhá zánětům... :angry:
14. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
To je jedno Verus, jdeme pak plavat zase v úterý...však se domluvíme!!! :grinning:
14. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sil: u mě je to jedno...já jí nebrala dlouho a stejně záněty byli úplně stejně....
14. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Nikky: a co zkusit Tamtum Rose myslím že tak nějak se to jmenuje. A mě to dost pomohlo. A moje tchýně by ti řekla, že to máš z nadměrný čistoty :rolling_eyes: ta mě tak někdy vytáčí :rolling_eyes: pardon to sem moc nepatří, ale prý to přeháníme s čistotou :rolling_eyes: a to Rose je výplach a mě to dost pomohlo, tak to zkus. A já používám na mytí od Ryoru sprchový intim. gel a super...
14. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
hele výplachy mi nepomáhaj.....já na to trpím už X let a DR mi říkala,že si mohu otevřít ordinaci na záněty..já měla snad už vše co se dá :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak to mě mrzí :confounded: a taky nejíst sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
to taky nejim

tak holky změna......už zas průjmuju...se na to vykašlu...ach jooo...totál průtokáč :frowning2:
14. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
zeny mé jsem tuuu konecne mohu docist...narocny den tož byly jsme s kamoskou a holkama na zahrade...lezly po trave nahulaty a trenovaly stoupani atd..(jsou temer stejne stary)..a Kate nejak pri tom treningu vylezlo z prdky kaku to si neumite predstavit ani, jako super den - bazen atd... :sweat_smile: jdu vas docist...

vidim jen to posledni nikkyy zase hovnousíš?? no to snad neee, hele a co jíš??? :zipper_mouth:
14. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Verusv ty jsi krasne dvojcatkum prala az me to dojalo ty jooo :dizzy_face: Juli a krasa fakt jsi borka jinak to nejde napsat..ja nemohla vytlacit Katulina a co teprve kdyby byly dve, to by neslo vubec :frowning2:
14. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak jsem se nasmala u fotek Veru s Ani jako ta uz mam dost je dost dobra... :grinning: :grinning: a to je sikovna, ze se lzici trefi do pusy alespon naznakem... :sweat_smile: polivky zasadne nedavam...jen jsem ted zkusila ty od Hami je to nejake nove ci co...jsou takove polořídké a jako to slo, ale stejne jsem to honila na lžíci...a kdyz se me mudra zeptala kolik sni polívek kvuli tekutinam, tak jsem na ni koukala jak jelito, protoze proste varim vse v jednom kastrulku ma to hustci a to dlabe...jako tak mi to zatim vyhovuje, jsem divna?? Polivky odsunuji na neurcito... :sunglasses:

nikkyy: nekdo na ty zanety proste trpi jak blazen, ale ber laktobacily jako pravidelne porad mohlo by to pomoct...a jako prvni pomoc proti svedeni do kalhotek jogurt s bakteriema...jo a myslim, ze se ti zanet projevil hlavne proto, ze mas oslabeny to traveni tam jsou taky ty spravny bakterie co chrani to travici ustroji...a zrejme to neni uplne ok a presunulo se to opet dolu...takze naplacat jogurt treba vymekne i bedar :grinning:
14. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak jogurt už jsem taky používala a taky nic :slight_smile:))) laktobacily taky a prd...jsem imuní

hele nejím nic,jsem na dietě...starý rohlíky,piškoty a dneska rýže a zelenina...a stejně jsem se posrala ,ale totál,ale přesně tp co Jakub..on jednu noc plakal a včera sral a sral a já v noci dneska se furt kroutila,střeva mi lezly očima a dneska seru...tak zda ten virus nejdřív nedělal neplechu a teď jde FAKT ven :sweat_smile: jinak už nevím
14. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
zase jsem tu sama a jak tu tak sedim irituji me seslosti smradu pubertalnich vecer co vecer pod nasim panelakem a oknem...asi je zleju vodou ... :angry:

Leni nesmutni, treba po tech horeckach fakt prisla ta sesta nemoc..musi to jen odeznit...a kazda proste ujedeme...jestli te to uklidni, Kata ma takove hysteraky temer kazdy vecer...po koupani je nesnesitelna...obcas mi tecou nervy, ale trenuji trpelivost...a vcera jsem uspavala mimo loznici tak dnes to proste neslo..rvala a rvala cela se klepe a vzlyka a ja na to nemam nechat ji tak dlouho, takze jsem s ni v loznici chvili byla usnula a od te doby je uplne mimo ve svych snech..pres den vubec nespala, protoze by ji neco uniklo na te zahrade, takze se vyridila tak, ze jsem ji v aute jen nabrala hodila skoro jak uzlicek pres rameno a probrala az doma... :fearful:
14. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
nikkyy kup ty svycarsky lakto a ty silnejsi....to neni jinak mozny...a jako s tim vasim srandenim divny...nemela bys nekam na vyter, abyste si to nepredavali porad dokola to neni sranda fakt jako :unamused:

jo a mliko urco davej jeste tak dva dny...to Nestle..jestli mu chutna, tak neni co resit...to Beba je ale chutove hnusna ne? aby ji pak jeste chtel.. :wink:
14. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
a jako zitra odpo jdeme do atasu na to profi foceni a ja nevim vubec co na sebe troska proste i se svym ksichtem to Kate jen zkazim :confounded: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
a mam plnou pusu aftůů to je des to by nebyl den, aby neco..dnes jsem mela super migrenu v tom dusnu vedru ufff

holkyy pisu si tu sama se sebou...spite? vsechny?? :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.