• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no prave zazdi se cernym uhlim vezmi dve najednou...smecta je asik nanic momentalne...zeru susenku jsem nemozna :confounded:
14. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
14. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
zeru druhou...co na to rict...jeste musim prohlednou fotecky od Maru :slight_smile:
já jogurt dojedla a zase blbnul net..nemám nervy!!!!
holky loučím se...
nikkyy: vyspi se z toho..klidnou suchou noc :slight_smile:

dobrou :slight_smile:
14. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
jo to je to pitko proste veliky!!!!!!!!!!!!!! no ja nevim...jdeme spat ...
14. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
uhlí nemám...jedině bych šla někam k sousecce na barák do sklepa :grinning:
14. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
ale prdlajs..je normální a ještě gumové :slight_smile:
14. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
gab: dík...hlavně tu suchou :grinning: :grinning:

už taky jdu....nevím kam,ale jdu :grinning: tak paaaaa..zítra se zvážim :pensive:
14. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
hlavne suchou..ne ale ted vazne nikkyy at uz je ti lip vzdyt to neni mozny... :frowning2:
14. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
je divne to pitko proste :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa zeny a dobrou
14. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
a holky rano prosim vas berte nas s rezervou..je vedro a jeste ten prujem... :wink:
14. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
hele našla jsem uhlí..dala jsem si dvě
14. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
a málem jsem ho vyblila,pač jsem ho rozkousala :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
a zítra ze mě budou padat brigety :grinning:
14. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jen na chvíli dopoledne, pak až po obědě :slight_smile: přijde mi totiž doučko :slight_smile:
15. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
Dobré ranko,
no co to jako včera bylooo?? Ty jo to byla depata dámy :sweat_smile:
Veru co noc? Přežila si to? Už oki?
15. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
maru ahoj :slight_smile: No já čekám na osmou hodinu abych vytáhla vysavač, neb drahoušek včera nevyluxoval přestože jsem ho prosila :confounded: ale měl toho dost, lítal po ouřadech... Ale jelikož mi přijde to doučko tak to musím stáhnout aby nebyla ostuda :wink:
15. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Na 8h protože se vzbudí Pepíno?
Já zrovna uspávám a už tu 25st. vedro k padnutí a malý nemůže vedrem usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
ne, kvůli sousedům, přece jen je to randál....
15. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Aha,tak to jo :wink:
Už usnul brouček malý :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska nás čeká dopoledne nákupy a odpoledne koupák,tak už se těším naposledy byl na koupáku milionový :sunglasses:
15. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Já malýmu v céáčku koupila takový overálky s krátkými nohavičkami a krátkými rukávy, jeden stál 125 Kč (máme tři a dost zvažuju že ještě koupím) - na takovýhle vedra ideální... a je v tom k sežrání :slight_smile: Vyfotím ho v tom :grinning:
15. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno, teda vás za včerejšek dočíst, to bylo něco :grinning: . A hlavně ta večerní debata byla fakt hustá, hlavně srandění on line, to byl doopravdy zážitek :grinning: :grinning: :grinning: , zdravím Nikky, jestli z ní ještě vůbec něco zbylo.

Vůbec nevím na co reagovat, bylo toho mega moc, tak aspoň na Lis a nekapající Avent. Tonče z něho taky pije, je fakt, že je nahoře ta ďůrka, ale momentálně nám nekape. Je fakt, že jsem si všimla, že to jednou vytíkalo, ale to jsem tam měla špatně danej ten silikon, nebo z čeho to je, těď se mi nezdá, že by kapal, co já vím, jenže Tonda z toho umí pít jen v leže sám, když sedí neumí si to tak naklopit, tak mu musím pomoct. Jinak souhlas, že z hrnku nebo skleničky pije nejraděj a nejvíc, jinak je to u nás s pitím fakt slabota, ale pořád kojím.
15. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
jj vím co Pepi,právě v tom malý spinká :wink: Ty já kupuji v tescu 3ks za 220kč :slight_smile: a teď jak jsou výprodeje tak se dají koupit ještě mnohem levněji,ale já ho v tom mám jen přes noc na den a do kočárku fakt ne,on vypadá starší a bylo by to divné :wink:

No a co se pití týká tak hrnky mám z DM,od Nuku a mám i flašku s brčkem a stejně na prd,jelikož moje štěstí pije jenom z flašky a to na litry :sweat_smile: Za den 250ml flašku dolívám i 5 :pensive: + mlíčko
15. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
jo a Lis moje tělo se rozhodlo,že tě v tom samotnou nenechá a já taky pořád nemenstruuji,dneska jsem 40 DC a furt nic a ani to nevypadá :angry:
15. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahooojjj já žijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:

a zítra valím k DR na gyndu :cry:
15. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnešní noc se Kája překonala, budila se co hodinu a já jsem K.O...nevím co se dělo a teď je na odstřel, protože je unavená, ale spát nebude, tak čekám kdy se znaví a já to půjdu zalomit s ní! :sweat_smile:
Holky, hezká debata, ale hlavně, že Niky noc přežila! :wink:
Hmm, dusno je parádní, zataženo, ale dusno... :confused:
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky sirlej preji Kaje k vcerejsimu svatku. :grinning:
ak: noc ušla..pár krát na WC....ve 4 budíček,mimi mělo hlad,pak nechtělo spat a od 7 je opět vzhůru...juchůůůůůů..tatínek šel spát někdy ve 2 ráno....vllítla jsem na něj,že jako by mohl něco naspat,že já v noci budu nepoužitelná a on že OK.že ví......no a co? já vstávala....on spal jak dudek :angry: :angry: vysrat,přebalt,vysrat,udělat jídlo..no mazeeecccccc :sweat_smile: no a pak už jsem brutálně nevydržela svědění a cosi ze mě lítajícího spodem,tak jsem okamžitě volala na gyndu.zítra tam letím..já už fakt nevím..asi se nechám zabít :grinning:
Jo a avenťácký hrníček nám taky kape a nejsme jediný co jsem se tak bavila s ostatníma...bezva vynález za bezva ceny!!! :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.