• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a tady pršííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :angry:
15. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
nikky kdy te to pusti??
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Adi, děkujeme.
nikdy....chvíli po porodu Ok a už v tom zas lítám ve všem :confounded:
sir neni zac. jinak se psychicky pripravuji ve ctvrtek nebo patek prijede svagrova ta ma oblibena a ma dietu. :angry: takze musim neco vymyslet.
15. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Já jdu na gyndu taky pokud to nedostanu tak v pátek tam jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hádej co dělá náš tatínek? spinká :pensive: Chlapi jsou stejní .
15. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Krásné ranko rarašenky a rarášci......tak Danda mě asi po 14 ti dnech nechal spát do 7:15 jupííííííí :grinning:
15. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj chte nechte jsem vzhuru, aby Kata spala pozdeji a byla čilá do toho atasu...ty joo ale jako teror, je tu hnusne a leje bouri to je den tedy.... :zipper_mouth:
15. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Já bych řekla, že je to všude stejný co se spaní týče...maminky vstávají a tatínkové spinkají!!! :angry:
15. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Lis ahoj....počo jako u nás

Maru: my nespíme...snídáme a T jede cvičit
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
u nás začíná být krásně má to vydržet do pátka, tak snad bude hezky, jen příští týden má lejt a to jedeme na dovču k Hradci tak jsem z toho smutná......opět dovolená s deštěm už asi třetí....to je děs! :frowning2:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
maru jako ze by jsi mohla byt tehu???

nikky to je mi lito ze mas problemi.

kacm parada co???

lis no ja mam dneska akci s kamoskou vis tak je hnusne.

sirlej :grinning: :grinning: :grinning: jo tatinci spinkaji.
15. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Sil diky ze nejsem sama se zkusenosti tekouciho hrnku :confused: a jak jste slavili svatek krome tedy ocniho? :fearful:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ada: na gyndu už mě to nepřekvapí.....já prostě to mám furt a přijde mi,že stále jedno a to samé :frowning2: to zas bude trapárna tam rozcapit nohy a ten humus zas uvidí :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky u nás je to o víkendech naopak mamina spinká a tatínek se stará......hihi :frowning2:

Niky: kolikrát za den ti malý ještě spí?

Adajar: tak co holka jak si užíváš těhulkování a už máš nějakou nachystanou výbavičku :grinning:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
kacm: dopo 2x a odpo 1x
15. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
nikky a to mas kvasinky?? me teda na vytok pomohli preventivnr cipky gyntima brat je tak jednou za tyden pak jednou za 14dni. Ale to jsem mela ja. No jinak jsme vcera jeli pres Kralupy a Otrokovice a vy jste nejak hned vedle ne?,
15. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
kacm no od vcera mam hlad a chute jelikoz mi doktor naridil dietu kvuli vahovemu prirustku. Ale uz mam vybranej kocar tak za mesic pro nej pojedem no. A vybavicku neco uz mam z lonska a neco jsem i koupila mam v albumu. :grinning:
15. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
a proc je jako tady hnusne zrovna dnes? kdyz potrebuju jit do atelieru a prijdu jak zmokla slepice jsem to fakt jako vedela... :rolling_eyes: jeste ke vsemu se mi chce fakt spat a Kate taky, jenze to by odpo padla a bylo by z toho kulovy.. :frowning2:
15. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj, přidávám se do klubu (ne)KAPAJÍCÍHO hrnečku... Normálně nevím co dělat, z čeho ho učit pít.... :confounded:
15. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
lis no jako tady je taky hnusne jestli chces uklidnit. :grinning:
Tak tady už taky prší a Káju jsem teď "snad" uspala, tak to jdu zalomit taky, potřebuji se dospat, abych byla schopná odpolko fungovat, když jdeme do toho očního centra... :slight_smile: Lis, svátek jsme nějak moc neslavili, dostala dětský mobil, tak byla nadšená, ale mámin mobil je stejně pořád lepší...a já teď ráno snědla medovník, který jsme koupila pro kamaráda, který se měl včera stavit a nestavil a já si díky tomu hned ráno osladila život... :grinning:
adi: a proc jako ze mas hodne? a kolik vazis jestli to neva, ze se ptam... :confused:
15. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ada: já nevím,kvasinky ne...pálí to na povrchu a ve vnitř mám bílé takové kousky jak nastrouhanej tvaroh..holky pardon,kdyby to některé vadilo :frowning2:

jj Otrokovice hned vedle nás..museli jste kolem nás projet
pepi: vid? uz me to taky prudí ja proste nevim jak ma pit a z ceho...porad ma dudel a asi ji to nebavi :cry:
kdyz me by bylo jedno ze je hnusne, ale stejne je dusno jak prase a potime se - pradelna hotova bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nikkyy: to jsou kvasinky... :frowning2:
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Lis jako já se na to ptala doktorky, a ona řekla, radši ať pije z dudlíku než aby nepil vůbec, nebýt léto, tak učte důsledně, ale te´d mu radši ustupte.
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Adi nejsem těhu,mám nějakou poruchu.
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Niky - přesně popisuješ KVASINKY.... Hele na to (a na spoustu dalších věcí) jsou dobrý LAKTOBACILY....
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
no jenze ona mi z dudle vypije malo proste vic by vypila kdybych ji napajela z hrnku, ale to se sama nenapije...takze to asi vyjde nastejno...nase mudra to rika taky, at pije z dumle, kdyz je leto hlavne at pije..jako vcera vedro hrozny a ona nechtela pit...nacpala jsem do ni asi 150 ml :astonished:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.