• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
néé volala tchýně,že zas má novej katalog Quelle a objednala mladýmu hrací farmu a prej to dělá mega randál..mě poser...asi pak vyndám baterky :sweat_smile: mě z toho jebne tady
14. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Gabi děkujeme :slight_smile:

tak děti se vzbudily, tak hurá do toho!
14. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
a super ze jsi sehnala ten kocik :dizzy_face: mam dite vzhuru nikkyy: a mas klokanku? Budes porizovat?? :confused:
14. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
jj juli pravda pravda moc gratulaci detickam ke dvema cisilkum uz :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
ty brdo dite mi uz lezlo napred z kocaru :astonished: jsem ji nekurtla protoze na sobe mela deku a nanoznik a ona uz lezla ven uff :sunglasses:
14. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky! Tak mám zase chvilku na vás mrknout. Každý den si říkám, že musím zajít pokecat a přes den nemám chvilku času a večer jsem KO a jen se vyplácnu u telky kde hned vytuhnu :sweat_smile:

Jak se máte a co nemoci, už jsou zažehnány? Posledně to tu bylo všechno na hromádce.

My jsme zdraví a v pohodě. Jen tomu spaní malá přes den moc nedává. Venku už moc neusne a v postýlce ani ťuk. Tak ji uspávám v kočárku na chodbě a pak ji fuknu do ložnice do klidu. No včera třeba spala 3x za den po 20 minutách, děs!!!A večer se pořád budí po 2 hodinách :angry: Sice ji pokaždé nekojím - jen tak max 3-x za noc, ale vždi musí nasávat aspoň čaj aby pak zase usnula!
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Lis: klokanku nemám a nějak mě to ani neláká,nemám využití pro ni.tady u nas kočár a když někam jedu tak autem a kočík sebou
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
kdyztak ti poslu chicco i zadarmo :grinning:
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Lis: dík,ale zatím nad tím neuvažuju..a až bude starší,tak ho odmítám tu hyperku tahat,ještě mě zbije :grinning:
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
jj to chapu vypada to, ze Kubik bude Xena v muzskem provedeni :grinning:
14. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
no asi jo..fakt dílo..mě z něj rupne hlava jak ječí v postýlce..oči utahaný a né a né zabrat..a na víno je brzo :sweat_smile: musím dělat,že neslyším :grinning:
14. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Nikky: koukám, že budeš mít taky pěknýho divocha. Já mám dva a Filík je větší a je to síla :sweat_smile:

Holky prosím vás můžete mi poradit? Tomišek má teďka pořád červenou prcku opruzelou a je to tím jak často kadí. A už nevím čím ho to zbavit. Teď mažu niveou SOS a přes noc se mu to ztratí, ale přes den už to má zase červené.A dnska jsem zkusila bepantenem, ale zatim nic. Nemáte s tím zkušenosti?

Juli- gratuluji k 10 :dizzy_face: letí to co?
14. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
ajiik zkus sudocream slysela jsem ze je to dobry.. :wink:
14. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
tak je po spánku,prostě spát nebudeme :angry:
14. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Niky mě se tomik zase zbudil po 1,5 hod. páč byl pokaděnej :angry: a Filík ještě chrupká :dizzy_face:

Lis: děkuji určo to vyzkouším jsem ztoho už zoufala :confounded:
14. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Ajjik Bepanthen bych rekla ze je naprd, teda nam uz moc nezabira, uz mazu jen Sudocreamem a spokojenost, pokud se mi oprudi tak proto ze jsem ho blbe namazala nebo se zaparil, ale jsme max spokojena. Taky jsme s tim meli problemy jak zacal casteji kakat
14. kvě 2009 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Připojuji se k michele, taky používáme Sudocream je bez problémů. Zatím zabral na vše :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
michel: Tomik kadí tak 5x denně ale má to od tý doby co měli tu střevní virozu. A Filík ten je v pohodě. Tak dneska kupím a vyzkouším...
14. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ajik my ho dostali v porodnici jako vzorecek v tom kufriku tak se mrkni zdy ho tam nemas, je ho tam celkem dost at treba zbytecne nevyhodis penizky
14. kvě 2009 ve 12:04  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ajik kluci rostou jak z vody, tě fakt obdivuji jak to zvládáš, já mám malé někdy plné ruce a to princezna pohodlná ještě pořádně ani nelozí, jen se plazí :grinning: Ale dostane se všude....
14. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já to taky prubla ze vzorku z kufříku a už jsem kupovala 2 balení :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo jo presne taky mam ten vzorek :wink:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky vždyť já ho používala když měli srajdu já jsem si to hned neuvědomila, že je to sudokrém a je fakt že pomáhál.Ale už tam mám jen drtek,tak musím koupit :slight_smile: jsem to dilina :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
donka je to někdy záhul. Filík se už staví a Tomik jen leze,ale taky už sedí a mám pocit,že snad lozit ani nebude. A teď jsou to mamiňáci a je to děs když se chtějí oba mazlit někdy bych chtěla být chobotnice :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
No dvě ruce jsou asi opravdu málo :slight_smile: Ale zase máš té lásky hned dvojnásob :grinning: Malá asi taky lozit ani nebude :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Na prdelku pytiol,malý je taky věčně opruzený a když ho namažu 2x je po opruzení,nestíhám dočítat,malý spí,ale kupa práce,tak večer pa
14. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Dvojčátkům všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A už mají taky 10měsíců :zipper_mouth:
14. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky, teda vás dočíst, ale dočetla jsem, Vašík mi už spí hodku a půl, tak jsem poctivě dočetla a ještě jsme se stihla naobědvat...
asi nám rostou horní zoubky, ale ještě nevím které, snad ne všechny najednou... mám ojem že se mu prořezávají špičáky... také to podle toho vypadá, je více ukňouraný atd...

od včerejška už leze jak profík, pěkně na kolenách, ale jak se blíží k cíli, tak si lehne..
a staví se kde může, to je děs, také dnes pěkně spad a narazil si hlavičku...to bylo křiku a stála jsem u něj, jenže to člověk fakt neuhlídá...
stojí stále u mě, když tady sedím u pc a kouká....hlavně že je kolem spoustu hraček atd.. ale to ho nezajímá...

jinak, zdravím po dlouhé době Svel s Helčou, je to krásná zlatovláska...
a také Don... jsme ráda, že se tady ukážete holky jedny...

dnes frčím do práce od 15hod, ale řeknu vám, že se docela těším... že vypadnu z toho koloběhu

Maru, tak vstávání musí být šílené!!!!
my se budíme stále kolem 6-6,30 na jídlo a pak spíme dál, a dnes jsme si ani nepohráli, normálně si po mlíčku hned lehnul na bok a ležel, až jsem si říkala co mu je a stále ho sledovala a pak jsme zase usnuli a spali do půl 9

s tím sezením to máme také tak... jak se vzbudí, tak hned sedí a pak stojí, pokud může i v noci...to je pak zmatený

včera jsem měla tak blbou náladu, že jsme raději ani nic nepsala
Pepi, jsme na tom stejně, pokud to nedostanu, tak snad vybuchnu.... jsem děsná...

Aji, to musím být fakt náročné.... máte chodítka?
14. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Maru, děláš už omáčky?
nemáš nějaký dobrý receptík, zkusila bych s knedlíkem... :wink:
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Leni myslím že na omajdy je brzo.... a na knedlík tuplem

Masíčko, zeleninku, brambůrky, rýži, těstoviny :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.