• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis protoze jsem pribrala za 3 tydny 3 kg a mam nahore 7,5kg ze jsem uz takhle tlusta. :angry:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
lis: kvasinky toto???? bílej tvaroh? :sweat_smile:

MAruu lásko..já se včera vysrala z podoby :grinning:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
nikky takk to jsou kvasinky uzasne jsou nato gyno-pevaryl globule na 3 dny a masticka na povrch. :wink: No to jsme asik jeli. :grinning:

maru jo to je problem porucha cyklu.
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
adi aha tak to je asi dost..ale treba je to voda ne? :fearful:

nikkyy: no to prave delaji kvasinky ten tvaroh...mela jsem to jednou a fakt jako humus...ty taky musis mit vse najednou vid?

Maru neni tehu, jen proste mešká a ja meškám už skoro 11 měsiců :zipper_mouth:
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Pepi o tom jsme se bavily vcera ja ji navrhla lakto a pry uz brala davno a nic :unamused:
15. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
lis hm to je blbe s tim pitim.

nikky nebrala jsi ted atb??
15. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
nik to ma z toho prujmu dle meho ma oslabenou tu floru obecne tak proto ...si varim turka normalne to piju tak 2x za rok v nouzi nejvetsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ada: jeli jste jak? z Kralup do kopce nahoru pak? viděli jste takové barevné novostavby?

hele kvasinky jo??? jakej krém? já to namazala jedním co mám doma....mám si ty čípky koupit???? a ty laktobacily????co dřív???????

ty kráso,tak to mám furt kvasinky...z čeho kurva????
Ahojky, ahojky :grinning: Všem kdo měli v posledním týdnu rok moc a moc blahopřejeme.
Právě jsme vstali :grinning: Kluci dnes vyspávali a dál si hrají v pokojíčku. Taky aby ne, poslední dny byli náročné. V pondělí promoce a včera tůra po Praze s babičkama :confounded:
U nás leje a je dost hnusně :rolling_eyes:
Adi nic si s toho nedělej a na dietu kašli :grinning: jídlo je základ
nebrala jsem ATB...pálení mám asi týden a 3 dny tak ten tvarůžek na růžek :grinning:

holky jsem se po včerejší dietě zvážila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Kvasinky..... tak to řeším taky furt. Zase budu muset na gindu :pensive: mě stačí jedna návštěva veřejného koupaliště a nebo bít celý den v nilonovém prádle.
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
kolik? :grinning:
15. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
janikrop - ahoj :slight_smile:

Tady taky leje a je hnusně, tak doufám že to do opoledne povolí, to ven musíme... :slight_smile:
dite smrdi uff :confounded:
To raději nedělám, jsem pod váhu a to dost a už mě to štve...
lis :grinning: tak mám 2 kila dole....54kilo..ještě kilo a mám váhu před dvojčaty :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
nikky pouzivsaji se ty cipky spolu s kremem a lactobacily jez preventivnre.

jinak do kopce nevim no.

jani no jenze ja si myslim ze zadrzuju vodu jelikoz mam nateklej ksicht a ruce porad jenze on rika kdyz nejsou nohy tak nic, ale to ze mam horni ret jako napustenej kolagenem nebo tak. :grinning:
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Lis - ty jo Pepíno taky, ale před tím kadil asi před půl hodinou.... :astonished:
15. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
To moje tu přebírá hárdisky a chce vám něco napsat: sss um,,v,vcvcvcreccvřčredf xwer sd
15. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
jani - taky se nevážím, já zas kvůli tomu že jsem přes váhu :grinning:
15. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
ada krem ta samá značka? ona mi dr zíra něco dá...tak si ale domů koupím i teda to co radíš ty...kuju a ty lakto koupím ty swiss jo? je to darda jako :sweat_smile: :astonished: hele a ty pevaril brat kdyby se to zas po léčbě zahlásilo?
15. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
joo a kubík měl ráno tuháče jak fíkkk :grinning: :grinning: hurááááá aspon nekdo..jsem mu záviděla :grinning: ale tlačil hustě :grinning:
15. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky, tady je vedro a sluní svítíčko jako blázen :grinning: !
15. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
nikky lacto je jedno jake vsechny jsou stejne a jez je porad a pozor na zapareni a vlhkost tam dole a kalhotky jen prodysne no. A je to gyno-pevaryl komby a nebo jeste je rosalgin, ale neni to krem, ale vodicka co se s tim vyplachuje. No a jeste je canesten krem a jedna globule, ale to je jen na jeden den a pak musis stejnak k doktorovy kdyzto s tim gyno-pevasrylem to zvladnes sama. :grinning:
15. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
52.5 oblečená na 178cm a jdu furt dolů. Už nemám ani prsa a dost mě to sere. Můžu sníst cokoliv a stejně jdu dolů a dolů. Nevím co s tím. U Káje mě propad váhy zastavovali hormonama, ale nová mudr. nechce ani slyšet.
15. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Pepi,mám to stejně, radši na tu váhu ani nelezu, já tak sundat patnáct kilčo a jsem normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
15. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
jani ja ti dam par kilo. :grinning: a ani je vracet nemusis.
15. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Kdy? Brala jsem už před půl rokem a nikdo nic :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
No tak jsem na tu váhu taky vlezla, pro zasmání, ale teď mi už do smíchu moc není, je to hrůůůůzaaaa!
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
jani klidne ted hned :grinning:
15. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.