• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pepi,

Pepino ti vydrzi v ohradce? U nas je to pro oba ta nejvetsi otrava, no stejne se tomu nevyhnou, obcas proste potrebuju jednoho chvili odlozit a vedet, ze nic neprovede :wink:
15. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Linn - jo, je tam vyloženě spokojenej, obťapává ji, hraje si s medvědem, já sedím vedle něj na zemi, má mě blízko... akorát poslední týden kraví s tou dekou... :angry:
15. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak to mas super. Neboj, deka prestane za chvili bavit :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
to doufám, zatím je to teda šlágr :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
No toto. Je vidět že leje v celé ČR jinak si těch stánek za dopolko neumím vysvětlit :fearful: Takže jsem dočetla jen tuto stránku.

Ahoj LINN!!!

PEPI? tak mu tu deku vyhoď a jestli máte zem studenou, tak mu kup k narozkám ty pěnové puzzle, jsou suprový, když žuchnou na hlavu, tak to hodně zbrzdí a nekloužou :wink:
15. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Cauky Verus,
tady je pekne, modra obloha, bourka byla vcera vecer.
15. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem nakoukla a zase mizim :unamused: uz jsou oba vzhuru. Pekne odpo :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak to k vám dorazí, tady se celé dopoledne ženili čerti, musela jsem i svítit.
15. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Verus - já tě mít nablízku tak ti dám pusu normálně!!!!! :grinning: Pěnový puzzlata máme a ani jsem na ně nevzdechla:grinning: Jinak - taky jsem musela svítit :confounded:

Linn, měj se fajn :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
LINN pa.

Co SROUBEK? Dlouho se tu neukázala... Asi ale každou volnou chvilenku využívá k mikrospánku, první trimestr je nejhorší co se týká fungování.
A taky vlastně MANCOVKA a KARI, haló co je s váma?

LIS s Káťou jsou dnes za modelky že? LIS, musíš na fotkách přivírat oči a lehce pootevřít pusu, budeš si sice připadat jako debil, ale vypadat budeš skvěle :wink:
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
PEPI, to víš já su hlava :grinning:
15. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
verus - úplně úžasná :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mě to všechno spí :grinning: pohodička, akorát tak na úklízení :confounded: jo a taky už tu je krásně. Asik dám prádlo ven...
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jani - tady jsme se dostali do fáze "neprší", tak váhám zda plíny pověsit ven nebo dovnitř... ale asi ven, kdyžtak se ještě jednou propláchnou :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mě to všechno spí :grinning: pohodička, akorát tak na úklízení :confounded: jo a taky už tu je krásně. Asik dám prádlo ven...
tak jsem právě zvládla připálit v plném hrnci vody bramboby. Barák je plný smradu, to zas bude řečí :frowning2:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
hups, tak se to připsalo k rozepsané :zipper_mouth:
15. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
jani - no boože :slight_smile: a na řeči kašli :slight_smile:

Ty jo malej je zas podělanej... dneska už potřetí... zase kakal, jak to ten kluk dělá?
15. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Nakukuji,já vás jako nedočítám na to fakt nemám :sweat_smile:
To všude fakt prší nebo co?že tu tak kecáte?
My tu máme 32.st,vedro k padnutí,potí se mi oči a odpo jedeme na koupák :sweat_smile:

jéžiš Lis jen jsem dočetla,že jdete na focení,se tááák moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jéžiš čtu,že Verusv píše přivírat oči a otevřít pusu na fotkách a hned to zkouším a fakt si připadám jak debil :grinning: :grinning: :grinning: á jéééééééé manža chce sex :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Neboj Maru ono to k vám příjde. Praha už je taky pod sluníčkem a horko k padnutí :slight_smile: Jdu uvařit novou várku brambor. Pa
holky prosím jak se přesně jmenují ty swiss lactobacilly? Tonče začíná srandit, ach jo.
peti - jsou to Laktobacily "5" od Swiss Max, ale pro děti se dělají Lacium, je to prášek, jahodovej, nasypeš to malýmu do pití a necháš ho to vypít....
15. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak jsem tu :wink:
Aji kluci jsou krásní,jsem koukala ty jo přece jen to je super mít dvojčátka,ale až tak fakt od toho roka :sweat_smile: A jak jsou super vlasatí :sunglasses:
15. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jsem chytla mrtvou dobu :confounded:
Dítě spí,tady nuda,manžel ukojený tak já se jdu taky ukojit - uklízet :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Pepi, dík!
15. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
maru já tu jsem, jen mi přivezli tu pizzu tak jsem se tu živila :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Peti - jinak jestli máš doma "dospělé" laktobacily v těch kapslích, tak ty otevřeš, prášek vysypeš a dtto - vypije to. Ale to Lacium je vyloženě pro prcky od 10 měsíců, drahota sice (10 sáčků 120 Kč) ale vyplatí se to mít doma...
15. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Maru - téééda to byla rychlovka :grinning:
15. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
jj rychlovka :sweat_smile: měl plný pytlík mě se totiž teď pořád nechce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
hehe jak včera u nás :grinning:
15. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.