• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
MARU já z tebe umřu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Opět dávám do frcu nej hračku - víčko od příkrmu, Aný s ním už 10 min háže po stole a moc se jí líbí jak se točí a dělá randál než dopadne.
15. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Verusv proč? :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
veru - ty za hračky moc neutratíš, co :grinning:
15. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky já tu normálně umřu :grinning: Pepíno se snaží chytat mouchy :slight_smile: když lezla po zemi, tak po ní natahoval ručičku a chňapal, a děěěěsně se divil tomu když uletěla a nedala se chytit :grinning:
15. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Maru: jak ti Domča držel u kadeřníka. Docela mám ztoho strach jak budou držet. Bude je sice stříhat teta, ale stejně. Už ro potřebují děsně se potěj
15. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak jsme právě uťapali za ruce asi 10 kroků na balkoně :slight_smile: hekal u toho a slintal, asi aby mi dokázal jaká to je fuška :grinning: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
a podle všeho z toho usne :slight_smile: bobek můj milovanej :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj, jsem tu zase na skok .. vrátili jsem se z roční kontroly, vedro šíííílené ... Nelinka váží 7,1 kg a 73 cm a Tadýsek 8,7 kg a 74 cm. No patříme k těm menším, ale jinak máme pochvalu :slight_smile:

Ajiku, kluci jsou nádherní a taky tolik vlasů! To my budeme stříhat snad někdy v zimě
15. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Juli - no jsou drobnější, ale to přece nevadí, hlavně že jsou jinak v pohodě :_)
15. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Pepi, ani si nestěžuju, i tak je jich na nosení plno :slight_smile:

Malý je šikula, tolik krůčku! Nejlepší jsou ty sliny. Se tak sestředí, že zapomíná i polykat, že?
15. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
juli přesně tak :slight_smile: A teď samozřejmě spí jak špalek :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Juli : máte krásný míry to vubec nevadí, že jsou menší. Hned bych si je pochovala ty moje habáni jsou pěkně těžký a hlavně se rádi chovají a já jsem pak jak opičák :grinning: A Tadýk už chodí sám? Filípek je za ručičky , ale venku doma ho to nebere :angry:

Teď mě volal taťka, že si musí vybrat týden dovolené :sweat_smile: Huráááááááááááá aspoň nebudu pořád sama :grinning: jupííííííííí
15. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
ajiik, no prima zpráva :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ajiku, ano chodí. Doma i venku, dneska pochodoval po čekárně a sám, najednou se zapoměl i bát cizího prostředí :slight_smile:
Jé, ty se máš, já ani nevím, kdy si MM chystá vzít dovolenou
15. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
ale teda mě po těch 10 krocích v předklonu bolely záda :slight_smile: To nevím co budu dělat až takhle bude chodit štrapáce :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
tedaaa Maru vy jste rychlíci :grinning: :grinning:

tak MM šel s klukem ven..přijdu si hrozně,už 3 dny šli sami ven a já se VÁLÍM doma :confounded: přijdu si divná.ale když mi nebylo OK a dneska bych se bála aby mě nepřepadlo kakaní :frowning2: holky jsem divná nebo ne???????že nejdu ven :cry: mě je líto i MM že trajdá 3 hodiny sám,ale já taky trajdám když je v práci sama a divné mi to nepřijde :pensive:
15. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
niiky, ty cvoku, buď ráda že TM jde takhle s malým ven, a srovnej se :slight_smile: až ti bude dobře tak taky půjdeš.... :wink:
15. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Niikkyy, odpočiň si, užij si klid a jak ti bude dobře, tak zase půjdeš :wink:
15. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Juli : tak to je šikulka :slight_smile:
no já byla taky překvapená musejí do konce prázdnin si vybrat, ale původně to mělo být až v září. Ještě je ve zkušebce, ale jsem ráda aspoň někam pojedeme :slight_smile:

Nikky : divná nejsi když není dobře, tak co bys dělala venku kdyby jsi zrovna potřebovala kadit. Jsi normální mamina :wink: já taky nechodila po žlučníku nesměla jsem vozit kočárek, tak jsem radši odpočívala :wink: ale vadilo mě to to zase jo. Hlavně jsem je nemohla chovat :frowning2:
15. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
ajiik - překvapená ale potěšená, že :wink:
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
holky dík...já si přijdu jak máma a manželka sviňa,která jen co může zbaví se jich :sweat_smile:

ááá musím kakat
15. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Niky - heh úsloví nepos.r se z toho najednou má úplně jinej význam co :grinning:
ale neboj už brzo bude dobře, já takhle skučela asi 3 týdny zpátky, normálně jsem nosila vložku páč jsem se bála si prdnout abych se nepos..
15. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
pepi: tu mám raději taky....kdyby náhodou :grinning:
15. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
jako mě dojímá seriál Chirurgové.....konečně vidím pár dílů,když nejdu ven...mě se to mooc líbí a občas u toho skoro bulím..magor :sweat_smile: musím to sehnat na DVD
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
pepi : to teda :grinning:

Jeden rarach je vzhuru a druhej chrní :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci dát sváču a razíme ven určo tam venku není takový vedro :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
já zase když mám chvilku, tak sleduju na Dvd Mclaudovy dcery, ale nemám všechny serie :angry:
15. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
ccf vfc xcmmhnuj,.u ttgnnnnnnnnnnnnnnnmmdfrjh hggjjftjk.jkzhm

to vám píše Tomišek
:sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
MARU proto " měl plný pytlík mě se totiž teď pořád nechce " :grinning:

AJJIK to máte super, že budete mít týden taťku doma :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Verusv: sice až koncem srpna, tak to bude ještě chvily trvat, ale aspoň se mám na co těšit :angry: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.