• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lásky jdu spát.......jsem kráva no,ale to se nedalo odolat :grinning:
15. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
jdu pomalu taky jeste sprchcit...
15. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
hele srala jsem te´d jednou,ale dlouho :grinning:
holky tak ahoj. :wink:

nikky a zadnej mc
holky ja a muj ksicht na fotce me jednou Kata zabije, ze jsem ji zkazila fotky :sweat_smile:
lis ale nene
15. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
a manza nezvedal kosilku nik? :grinning:
15. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
ne nezvedal,pohoda...jsem si šla vyčůrat a najednou si říkám,že čůrám nějak moc a já kakala :grinning:
15. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
:grinning: jdi spat radši jo :grinning: a neser :sunglasses:
15. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ady, já vím, ale Kladno není tak daleko :wink:

Nikky, Ty seš teda číslo :grinning:

Jolča teď měla taky nejakou střevní virozu, manža to chytil, ale já naštestí nic, tak jsem ráda, minule jsme si z nemocky privezly taky nejaký bacily a pak jsem to distribuovala do celé rodiny :confounded:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
jj radeji vam ukazu jen fotky co mela Kata bez rodicu jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
lis: těším se na Xenu a Trosku

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
15. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Lis, neštvi aq nepodváděj, pěkně ukážeš vsechny:angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lis ne vsechny.

nikky ted jsi me rozesmala.

cipin neboj kdyz budu moct prijedu. :grinning:
Mizím pracovat, mám tu rybíz a pořád se z něj ta marmeláda neche udělat, a to je tu už dva dny :frowning2: :angry:
15. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
uff cip hodne zdaru ja uz bych to nedala...paaa
15. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
cipin no smekam
15. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Normálně mám radost, další holčinka s pohnutým osudem (aninam) kterou jsem sledovala poté co jí její brouček umřel vinou špatně vedenýho porodu, je těhulka :slight_smile: normálně jsem měla slzy v očích - naše ada je těhulka, aninam taky, tak už to čeká jen na maovou a všechny maminky andílků už budou maminkami nejen andílků, ale i pořádných rarášků :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Jdu krmit dravce :slight_smile: pak zas přijdu :wink:
16. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Pepi, to je novinka! Já jsem četla ten její příběh, trošku mě zarážela její reakce, ale po tom co si prožila jí to hrozně moc přeju.
16. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Juli - jojo snažila se to "přepracovat" - každej se s tím srovnává jinak :slight_smile:
Já si třeba po tom potratu snažila říkat že nic se neděje nadarmo a vše je jak má být, ale stačila blbinka a už jsem brečela jak želva....
16. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak z krmení dravce nic není, dravec usnul na Hubertovi (medvěd, větší než on sám :slight_smile:

Jo a normálně máme dneska zakázáno chodit :slight_smile: OD TAŤKY :slight_smile: chce si to dneska s ním užít sám, tak aby se neunavil a vydržel ťapat s tátou :dizzy_face:
16. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky,

Pepi, to je dobra zprava po ranu :dizzy_face: taky jsem to sledovala.

Prejem vsem krasny den, jedem s klukama po navstevach. Pa a zas mrknu :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj Linn, koukám žes zase jen prolítla co :slight_smile:

Jdu vyfotit malýho je teď moc kouzelnej :slight_smile: A pak jdu přidat fotky do alba a na Facebook :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ranko,
tak nás po x týdnech klidu chytli zuby v noci,plakal jenom 30 minut pak asi zabral nurofen a nakonec mlíčko,ale teď ráno opět dlouhá uspávačka,nevěděl který konec nynánka dříve strčit do krku.

Veru jak MC? to je dieta? A ještě v horku kdy se množí bakterie? Ti dám na zadek,rohlík,suchar a vodu! :wink:

Pepi aninam jsem sledovala,trochu jsem se neshodovala s jejími názory,ale těhu ji moc přeji,zaslouží si zdravého broučka :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky, tak tady je dnes šílené vedro už po ránu a tak peru a dělám měruňkovou zmrzlinu.
Lidi to příbuzenstvo je tak otravné s tím prvním rokem. Sami si diktují kdy jako přijedou a to se mi tchýně a tchán nesmí potkat a do toho zajet na moravu, protože přeci nepojede ta tlupa sem. No děs. Já chci svoji rodinnou oslavu jen s Honzíkem, Kájou a MM. Trpím
16. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Honza mi dole vyhazuje vše z linky :angry: :angry: :angry: evidentně má s toho obrovskou radost.
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak na jednu stranu jsem fakt ráda,že už oslavu máme za sebou,ale je to fakt otrava nejvíc právě pro maminku,místo aby se radovala z oslavy tak má starosti s přípravou a ještě poslouchat otravné příbuzenstvo :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Jani, ach jo, jak moc ti rozumím... Já chci naši oslavu přímo v den D, a rodina ať přijede v neděli... a jestli se jim to nelíbí, ať nejezdí....
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Fotky přidány :slight_smile: tak kdo chcete, můžete číhnout :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.