• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré ránko!!!

Váša usnul, tak nakukuji a pak mu jdu dělat oběd, odpo zase jedeme k našim se koupat, nic jiného se v tom horku dělat nedá...

a čeká mě mega žehlení, musím dnes večer... protože zítra se už budeme balit a v sobotu frčíme...
neumím se balit, takže zase potáhnu bůl bytu... ještě, že máme větší auto... :slight_smile:

včera tady zase byla mega bouřka, takže jsme opět měla vypnutý pc z elektra

jdu vařit, dnes dělám pro malého špenát.. snad bude jíst... ani se mi nechce psát, co teď všechno provádí, každopádně ho nepoznávám... :cry:
16. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Leni - ahoj, copak se děje, malej zlobí? jsou v tom zoubky, nebo si prostě "jenom" vymezuje hranice?
16. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ahojky,
dneska mi je šoufl..asi z toho počasí...nejradši bych jen ležela...

té holčině těhu přeji,taky jsem ji četla,jak se ji malý narodil...ale jak píše MARU neshodovala jsem se s jejími názory....tak snad ji to teď vyjde :slight_smile:

pepi: super fotky :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
čauky....

Pepi super fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak já jdu hodit do vany očistu,rychle uvařím a poletím na tu gyndu..snad při vyšetření se neudělá podtlak a neposeru jí :grinning: :sweat_smile:

jinak k snídani jsem měla: LIS POSLOUCHEJ: ROHLÍK(2 DNY STAREJ) A ČERNÝ ČAJ :wink:
16. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
maru: já to dneska dostala..juchůůůůůůůůůůůůůůůů.....ale síla,no....

niikkyy: správná snídaně..z toho se už neposereš :grinning:
16. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
niky - hele co tu gyndu odložit až budeš fit?
16. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
jinak všem díky za pochválení fotek, taky myslím že jsou povedený :slight_smile:

Ten můj lump se mnou hraje "házenou" - já mu dávám dudu a on ho plive :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
pepi fotečky super,opět žasnu nad polohami spícího Pepína :sunglasses:

Gabi já furt nic :angry: Zítra jdu na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Veru tobě jsem už psala,koukej napsat jak jsi dopadla :wink:
Leni kampak jedete? :confused: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
pepi: hele nemůžu odložit,fakt je to akutní....svědí to,pálí,dole jsem totál rudá....musím prostě :frowning2:
16. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
niky hm no tak hodně štěstí :slight_smile: co naplat
16. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj nakukuju :slight_smile: .
Pepi, Pepino je už kus chlapa :sweat_smile:, moc povedený fotečky!
16. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
peti - nejvíc to vidím na facebooku, kde v jednom albu jsou fotky už z porodnice... tam je to komplet
16. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Krásný sluníčkový den :slight_smile:

Pepi: krásný fotečky :slight_smile: já obdivuji jejich spaní :sweat_smile: jsou přitom kouzelný :slight_smile:

Tak unás ještě plánovaná oslava neproběhla. Měla být tento týden, ale manža jde do roboty :rolling_eyes: tak se to zase musí posunout. Už bych to ráda měla za sebou a těším se jak kluci budou reagovat na dortíky :sweat_smile: a až ochutnají :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
měla jsem telefon :slight_smile: už jsem zase tu :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak jsem jen lehce přelítla těhulku aninam, ale má na to zvláštní názory. Až mě malinko přišlo, že to bere sportovně... ale třeb ase jen mýlím... a každý jsme nějaký. Když jsem to teď četla, tak mám slzy v očích :cry: Přeju ji ať se ji narodí zdravé krásné mimi.
16. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Pepi, pěkné fotky... máte stejný overálek, ten letní... :wink:
no nevím co se s ním děje.. je mrzutý a stále se mu něco nelíbí, dělá naschvály... a to vše začalo po té debilní nemoci, nevím co mu přelétlo přes nos, do teď to byl tak hodný kluk...

Maru, jedeme k rodine do Jižních Čech, Nové Hrady, je to 30Km jižně od Českých Budějovic...
jezdíme tam každý rok a moc se mi to líbí, sleze se nás tam víc, také tam bude Vencova sestřenka s Filípkem, který je o 14dní starší nž Váša, tak bude mít kamaráda na hraní
všude kolem lesy, příroda, pohoda... a mají tam bazén, tak pokud bude fajn, mají se kde koupat

Váša ještě spí, dospává ráno... jsme vstávali v 5hod a pak v půl 8, vzbudili nás řemeslníci, co opravují fasádu, tak nám tloukli do stěny přímo u hlavy...

fujj, tady je horko!!!!
16. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
také jsme to o Aninam četla a koukala jsme že má 5tt, také ji to moc přeji a její názory tak nějak respektuji...
navenek možná působila statečně, jakoby se ji to netýkalo, ale myslím, že to byla jen její obrana proti bolesti...
aby se z toho prostě nezbláznila....
tak ji moc přeji, aby měla zdravé dítko...
16. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky pomoc, co jste měli pozvánku na křtiny pošlete mi prosím náhled, nějak nemůžu dát dohromady text :confounded: Dík. Jdu vařit.
16. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Jani - a co prosté Zveme Vás na křtiny našeho syna Honzíka, které se konají dne: v kostele sv. ....
16. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Leni - taky si myslím že to u Ani byla hlavně sebeobrana aby jí z toho nekleplo
16. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
heh nějak nás zmohlo vedro, co :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hezký den všem, tak jsme zpět z plavání a ven mě už nedostanou, je tam pěkný pařák... :confused: Jinak už nevím na co jsem chtěla reagovat, protože vás dočíst je nad mé síly!!! :grinning:
Pepi, hezké fotečky! :slight_smile: Nikky, doufám, že bacily jsou už zažehnány a dnes na gyndě dopadneš v poho, ať už od toho máš taky klid! :wink:
Tak Kájule mi teď hodila bobek na oběd a vzala zavděk suchým rohlíkem...dietařka! :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj Sil :slight_smile: no my jsme neodolali a pár kroků jsme udělali na balkoně, a pak jsem si všimla že nás zálibně pozoruje maminka s holčičkou asi tak 4letou z balkonu o patro výš :slight_smile: Měli výhled na můj vystrčenej zadek :grinning:
16. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já na balkon raději nelezu, protože to by sousedé měly výhled...doma lítám jen na lehko v tom vedru... :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Sil - no já mám tričko a takový lehoučký domácí kalhoty, ale i tak :slight_smile: i když oni spíš sledovali malýho :grinning:
16. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem dnes kantáre, šla jsem včera spát až před půlnocí a co jsem zalehla, tak Aný se vzbudila a 2 hodiny byla vzhůru a ráno vstávačka v 5:30. Takže jsem naspala 4 hodiny a to jsem ráno musela do Příbrami, takže dopolední spánek s Aný se nemohl konat :confounded: Už jsem nějak tomu mít naspáno jen pár hodin odvykla.
No a včera jsem zažila šoking, páč mi Anča málem vypadla z houpačky na hlavu, naštěstí jí tam zůstala zaklíněná jedna nožička, takže se asi vteřinu houpala hlavou dolů visící za jednu nohu. No přežily jsme nakonec obě, i když já z toho byla víc vyděšená jak Aný.

Dočteno opět nemám ,tak pardon. Jenom mi řekněte má tu už LIS ty včerejší fotky???
16. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj verus, myslím že Lis nic neříkala, ale taky jsem nedočítala :slight_smile: My jsme přidávali nový fotky dneska, a zase jsme chvíli ťapali za ručičky a zase z toho na hodinu usnul :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
PEPI, fotky super a teda ten chleba to je porce jak pro dřevorubce :grinning: , neříkej, že to všechno Pepíno zdlabal :confused:
A o spánku mi do 18 hod nepište, jo? Já mám v sobě 2 Redbully a 2 pressa a tak tak držím oči.
16. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
veru - no snědl tak 2/3 ale ty kostky byly na něj velký, takže příště měl míň chleba a menší kostky :grinning: jo holt jsem neměla představu jak to fiknout :grinning:
16. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.