• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nikky to je dobre zed uz bude lip uvidis dokud zase nekde neco nechytnete.
Jinak je mu teplo no chudackovi.

Ahojky maru jo ja v pul 9 jdu na damskou jizdu jako kazdej ctvrtek. :grinning:
16. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
MArušššš aloha..no kvasinky,ale mega :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my už usínáme...je KO
16. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
nikky je usina ti to je dobre.

jinak v albumu mam novej kousek pro Daniela
16. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jéé pěkněj kolotoč :dizzy_face:
16. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
nikky a sviti :grinning: :grinning: :grinning: Tatinek mu ho koupil dneska a maminka vybirala. :wink:
16. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
ahojky tak sme doma z výletu..mám toho nad hlavu a zítra jedem zas....jdu do sprchy... :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Ada: super....

spímeeeeeeeeeee

Kaci ahoj..kde jste byli?
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
my máme odstávku vody :angry: Už 4 den,zrovna přes ty hice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mám maso nabalíčkované (vybrala jsem řeznictví :sweat_smile: ),teď jdu přesvlíct peřiny a pak snad sednu ke stroji :wink:
16. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
maru nebud akcni. :wink:
16. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
já musím žehlit,ale spala bych...

Maru dala jsem kaši na noc,tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Adi ráda bych se sklidnila,ale není kdo by to za mě udělal :rolling_eyes:
Veru a jak papal? na lžičku? z flašky asi,že?
žehlila jsem dopoledne,ale další várka na balkoně (aha musím sundat,jsem věděla,že ještě něco :pensive: ) a další se chystá na ranní várku,kde se to pořád bere sakra? :angry:
16. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
z flašky jsem dala.....hele nespal mi od 14 hodin...mazec ne?

já mám na žehlení 4 pračky..nechápu
16. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
maru no za me kolikrat dela manzel. :grinning:
16. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mě taky pomáhá MM,dneska umyl nádobí a uklidil celou kuchyň,ale určité věci si dělám raději sama.
16. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
NO Veru aspoň ti bude spát celou noc,pouštím Martina chce koukat na dvdko na noťasovi,páčko zatím
16. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
holky tak mrkejte na to K spala od 16:25 - 17:45 a uz zase spi, to je bajo jako no ale uvidime, kdy se vzbudi rano.. :fearful: to bude prekvapko!! Se jeste v dobe zprav koupala v bazenku :grinning:
16. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
nik jsem ti rikala a i ostatni ze to budou kvasiny a super ze uz nekandis...uz jsem mela toho smradu z tveho zachoda dost za ty dva vecery :grinning: :grinning: haha snazim se byt vtipna, ale jako zehleni mam taky a bordel tady vsude...jenze prijede manza z kola a bude chtit sex :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky a je neco jako overalek ale s dlouhymi nohavicemi a kratkym rukavem ?? asi ne ze? ja jsem zase bojovala sama se sebou, zda dat ten dlouhy overal nakonec jsem dala spi odkopana neprikryta, ale prijde mi vedro porad...me jde spis ale o nohy..ale kdyz nic takoveho neni, aby byly ty nozky dlouhe.... :unamused: jedine dupacky, ale to jsou zase hole ruce...fakt nevim... :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
lis : Maty spí v bodýčku s kr. rukávem a jak jdu spát nadsadím mu ponožky a spí odkrytý
16. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
nasadím :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
no jo kdyz me ty hole nohy prijdou moooc mame celou noc vetracku dokoran...a zase tolik zpocena neni... :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
jako neni vubec zpocena co to melu..ty jo musim pouklizet bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
já mám kvůli toho jen mikroventilaci
16. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
pri mikro bychom chcipli vedrem :pensive:
16. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, jdu zas po celým dni za odměnu nakouknout a pozdravit. Dnes jsme byly u mudry na převážení a kontrolu, jak se to vyvíjí po té nemoci, přibrala krásně, v moči a krvi jsou jen nějaké hraniční hodnoty, takže v zásadě OK.

My taky spíme s otevřenou ventilačkou, teď to ani není poznat a malá spí většinou v dupačkách s body s krátkým. Jinak podle situace dávám buď dlouhej rukáv nebo jen body s krátkým bez dupek, když je moc vedro, ale i tak mívá zpocená zádíčka.

Chtěla jsem se vás zeptat uvažujeme, že koupíme odšťavňovač - vůbec se v tom nevyznám, máte některá doma, že byste mi mohla doporučit? A třeba říct na co si dát při výběru bacha a co určo nebrat?
16. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
Jo a dnes jsme konečně koupili dárek pro Jolanku k ročku, tak jsem ráda, že to máme z krku :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
Dobré ráno, tak nakonec to, že šla Aný spát přes 18.hod nebylo tak špatný, páč vstávala v 6.

LIS, jestli máte otevřený okno, tak bych asi dávala pyžámko/overálek bez tlapek, ale s dlouhým rukávem a nepřikrývala. Teda pokud ti vůbec Kačulka vydrží přikrytá. Anička má peřinku pouze a jen aby na ní ležela :slight_smile:

CIPIN, já mám odšťavňovač Moulinex optipro a je super, protože krom toho, že od3ťavňuje citrusy, tak se dá odšťavňovat i cokoliv jiného jako mrkev, jablíčka, meruňky atd. Je to asi tento, ale starší typ http://www.elektro-nakupy.cz/kat-odstavnovac-moulinex-ju-200
17. črc 2009 v 06:34  • Odpověz
Dobré ranko,
tak už jsem to tu psala Domi mi spinká v krátkém overálku a nechávám mu pootevřené okno,jen asi škvíra 4cm :dizzy_face: Peřinku už odkopává taky a to ve vteřině co ho přikriju,buď na ní spinká nebo ji prostě odkopne.
No a mě dneska čeká gynda,těším se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak budíček na baštu 4.44 a pak už neusnul, ale začínám si zvykat...

Josífek spinká v klasickejch dupkách, ale peřinku má taky jen na alotria :slight_smile: a je prakticky pod oknem který otvíráme na škvíru......
17. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Ty jo Pepi ho to ještě nepřešlo tak brzy vstávat? No tak Domi už se ustálil na 6h ranní,což mi vyhovuje :slight_smile:
17. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.