• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak to já našla dobrou gyndu... a mám nepříjemnej dojem že tam budu muset jít, jak jste mluvily včera s niky o kvasinkách, tak já je v životě zatím neměla - asi až doteď... bílý "patlámo" a takovej mírně svědivej pocit.... tak holt tam v po zajdu, dneska už bych to nestihla...
17. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
pepi chodit tam nemusis staci koupit gyno-pevaril kombi je to na 3 dny a za 3 dny mas pokoj. :wink: Vim o cem mluvim a nikky by ti ted uz rekla to same doktorka ji totiz tohle taky dala.
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani : já taky šla na doporučení a byla jsem tak cca 2c a teď se chystám až po6 nedělí :sweat_smile: kdy jsem tam byla naposledy. Tak snad budu spokojená na pořád. Já mám teda doktorku. Ale jak jsme jezdili do Kostelce, tak tam byl doktor a suprovej

Dělám palačinky mňam mám zase chutě příjde červená tetka tak to je pak síla :grinning: :angry:
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Pep mi jsme taky z druhého konce Prahy :grinning:
Jojodoktoři jsou super pokud po nich nic nechceš.
Honza šel spát doufám a já asi taky. Hledám mu dort k narozkám. No spíš objeť která ho upeče není trouba :slight_smile: Jen jedna dvounohá...
17. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
ten gyno jsem myslím měla taky a fakt pomohl. Já ťuk ťuk ťuk zatím v pohodě. A já se mužu koupat jen na koupališti ale nee na písákách :unamused:
17. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
ada - supr, a kolik to stojí, ať vm nač se připravit :wink: a polyká se to, jsou to prášky? nebo je to mastička?
17. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ajik ono je treba i dobre cipky pro prevenci a ja se nekoupu nikde ted ach jo. :angry:
17. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
já to mám asi prvně v životě, asi po jednom sexíku, tom "s mašličkou," no co naděláš, to se mi teda vyplatilo mu vyjít vstříc :confounded:
17. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Jani - já vím, a paradoxně bych radši viděla tebe než je... no co naděláš by byla aféra...
17. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
pepi stoji nevim presne asik 150kc cca nevim uz. A jinak je to 3 cipky zavadi se kazdy den jeden na noc a masticka se maze okolo a + manza taky by mel mazat no, ale vetsinou to nechteji delat.
Pepi proto maslicka u nas vubec neni.
17. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
ada - a ty čípky a mastička jsou ke koupi dohromady, nebo sólo? musím to objednávat extra, nebo řeknu v lékárně název a dostanu všechno? ptám se jak hotentot co...
17. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
pepi reknes gyno-pevaryl combi a mas tam cipky i mastisku spolu. Mast ti zustane urcite a pak se daji dokoupit jen cipky. A je lepsi se zeptat :wink:
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ada - díky.... jako není to nic strašnýho, ale prostě ten "výtok" je bílej tvarohovej, skoro to sice neštípe ale OK to není :slight_smile: Jé a mazat chlapovi pinďoura, to si určitě nechá líbit :grinning: když ho budu mazat já :grinning:
17. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
17. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
pepi jojo staci ty 3 dny.

jani jdu se kouknou. :grinning:
17. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
jani pekne ja mam nastesti cukrarku naproti nam kamosku a segra jde od zari na cukrarku.
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
a pinďoura mazat taky ty tři dny? jednou denně?
17. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
pepi jo jo presne tak. :wink:
17. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
tak fajn, a když to přes víkend nepovolí, tak holt v pondělí gynda, no...
A mohly by pomoct taky laktobacily? jako kapsle polykat?
17. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
pepi lactobacily jsou prevence. A povolit by to melo urcite. Jo a pritom zavadeni te to bude stipat, ale je to normos zmizi to po tech 3 dnech zarucuji.
17. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
teda ada, já tě nemít :slight_smile: jsi zlatíčko, dík
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Já sháním objetního beránka, nějak nejsou lidi co by v tomto vedru pekli.
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
pepi tohle je malickost co vim povim nic vic.

jani jo tak to o nikom nevim. :grinning:
17. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj vsem

pepi urcite ber i lakto a kdyby to bylo hodne neprijemny placni si tam jogurt activii zni to silene, ale pry je to prijemny...chladi a zaroven ty bakterie :sweat_smile: a na noc se to pry da nejak na vlozku ci co a pres noc pusobi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Adi a jaký myslíš čípky? Mě dr. radila tampony, ale to si myslím, že je na prd...
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
lis no jenze by se nemela davat s tim gyno a to je jen nez jdes k doktorovi bilej jakej koliv jogurt, ale pak u doktora dostanes ty prasky co rikam. :wink:
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
adi to paleni je normalni jo? no ja je jednou ze zoufalstvi koupila na Slovensku za nekrestanske penize cca 220 Sk a dodnes mam dve tablety doma myslela jsem že mi ta čamča shoří fakt jako desny...to se nedalo...palilo to vic jak ty kvasinky - chytla jsem to tam v termálech... :frowning2:
17. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
a nám tady už stavěji koupálko hurá, ale já se tam nemůžu stejně vystavovat to by všeci zdrhly :sweat_smile: :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Lis - jogurtová pipka :grinning:

Holky můžou se na tom podepsat i umělý kalhoty, co nosím v létě doma naostro? nebo je to spíš z toho charitního sexu?
17. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
adi jasne ja jen ze je to babkovska rada nez mas prasky ci cipky nebo tak :slight_smile: :wink:
17. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.