• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
urco umely kalhoty :unamused:
17. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
lis jo normalni oni to pisou i na obalu ze proste to jen reaguje na ty kvasinky na tu infekci hlavne kdyz to zavedes. Proste to chce prekousnout, ale pak mas klid na nejakou dobu. A treba kdyz nekam jedes jsou dobre cipky predem pouzivat jine teda treba gyntima ona ti tu microfloru upravi vzdy vecer a preventivne a vyhnes se kvasinkach s takovych mist.

ajik jsi urco kocka. :wink:
17. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
jo a jelikoz ve spouste jogurtu je bakterii nula nula prd, tak radeji tu aktivii, holandii nebo Olma to co proste davame detem :grinning:
ale ty už mám takovejch let, a nikdy nic... no dobře, tak vemu bavlněný spoďárky a na kalhoty zanevřu :wink:
adi jo to ja tehdy nevedela na kvasiny netrpim ale na Slovensku jsem to tehdy odnesla...a jelikoz cely tyden s prominutim chcalo a chcalo chteli jsme dat termaly, ale tam navezene dva busy duchodcu a vubec narvano az po strop, takze pak jsem si jeste odvezla darecek v podobe techto potvor...a aby toho nebylo malo manza si v hotelovem bazene zvrtnul kotnik, takze jsme cely den hledali dr., pak cekali na rentgen a zda ho osetri...jooo to byla dovolena k pohledani..malej jsme neodjeli domu, pac mel nohu zafacovanou a ja ridit takovou dalku to neee :rolling_eyes: co vam budu povidat..
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
pepi treba spojeni charitativni sex a umele spodary zrovna neklaplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Lis- no já dávám Choceňskej :slight_smile: bez konzervantů :slight_smile: ale mě to nežere, jen je ten bílej patlavej výtok...
17. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
to ale vubec nemusi byt kvasinky... :pensive:
17. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Lis - a co by to probůh mohlo bejt? jako trochu "ji" cítím ale ne nijak moc... možná je to v prvopočátku, kdo ví...
Jedinej důvod kterej bych byla ochotná akceptovat by bylo, kdyby z charitativního sexu mělo být mimi jinak neberu :grinning:
17. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Lidi mě to dítě řve jako tůr a ne a ne usnout a tak to vypadalo nadějně. Jdu s ním něco provést. Jo jinak na nás je podívaná, všichni jen ve spoďárech, nedá se tu dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
pepi: fakt :astonished: ? jsi sebevrah?? :grinning: no hele v nejaky fazi cyklu byva bily vytok treba je to tim nebo nejaka reakce flora se čistí či tak...
17. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Lis no my chcem začít se snahou až malýmu bude rok... na dovolený na šumavě - neboli září :slight_smile: ale je pravda že "ochranného krémíku" byla stěží plná dávka, takže by mohl nějakej spermoň kdyby byl hodně šikovnej...
17. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
:grinning: Adi to jo vytahaný břicho strie po celým břichu a i na nohou a tlustá :rolling_eyes: :pensive:
17. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
no nic holky dík za konzultaci :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Pepi takze treba fakt ta stribrna :wink:
17. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
lis jo to verim ze to muselo byt dovca na palici. :wink:
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
aji myslim ze jsi fakt v pohode alespon dle fotecek..zadny strachy... :wink: a kluci jsou fakt pasaci jak koukaji z okna je to komicky a nejsou zase tak uplne na vlas stejny, takze je dobre rozeznate vid? nebo vy asi urcite ikdyby byli uplne stejni, ale jako hlavne i ostatni... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Lis, no byl by to gól... tak nějak mě "tahá v podbříšku," jak kdyby na ms, ale taky dost dobře možná ne :grinning:
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
jdu vařit papa
se tam usidluje trebas nejaky dalsi rarašek :sweat_smile: :wink:
jani pa hezky den :slight_smile:
Aji ja mam bricho uz ted popraskane a to mazu 2x denne a uz mam prej 100kg.

pepi pokud to nesvedi a je to kremovite tak to nejsou kvasinky, ale. Kvasinky svedi a jsou tam hrudky.
17. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
adi presne tak kremovity vytok muze urcite byt...
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ada - hrudky ano, ale skoro to nesvědí (občas malinko, ale nic tragickýho) a tahá mě v podbříšku
kvasinky vypadaji jako srazenej tvaroh doslova a do pismene...
pepi jsou to hrudky jako tvaroh no vetsinou to zacne driv svedet, ale muze to byt naopak.
17. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
hrudky typ tvaroh ano, svědění skoro ne.... kdo ví... napsala jsem chlapovi když bude v lékárně ať vezme i těhu test.... :wink:
17. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
pepi jojo predtim si udelej test a pak teprv zacni lecbu :wink:
17. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
hups... to by byla pecka :slight_smile: no jo no špuntíci chodí kdy oni sami chtí, ne kdy se nám hodí... oni sami vědí kdy je ten správnej čas....
17. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
pepi presne tak proste je divne ze te to nesvedi vis. :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.