• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Je to bez chlapů. Scházíme se tak hle 2x do roka a je nás když se všechny sejdeme 10.
Lis ony už právě všechny děti mají tak si jdou odpočinout a určo se nepřetrhnout chovat malou :grinning: :grinning: Děti máme povolené brát jen kojící, takže na podzimní akci už si snad odpočinu i já :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
stejne jsem tak ukrivdena ty jooo porad na to musim myslet..ja jsem byla vseho vsudy pryc 2x za celou tu dobu anebo teda parkrat cvicit, ale to az vecer a to mel vzdy chlapecek vse hotove, jeste jsem mu Katu umyla, nakrmila a uspala, aby nemel stres, ze mu bude rvat jsem taky blba pekne :frowning2: gabi: tohle je chvile, kdy Ti zavidim, ze jsi sama...fakt ze joo :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
don: joo taakk tak rychle odstavit :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
don: tak to budete mít super sraz :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
lis: jj..v něčem to je dobré :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Lis chlapi jsou všichni stejní. Já proto raději pořád někde "trajdám" jak to nazvala tchýně (což je jako cvičení, práce a procházky) než abych byla doma s manžou.....ale když doma jsem tak jsem stejně zase sama - dnes vyjímečně manža koupal malou a to jen proto, protože si napustil vanu a vzal si ji k sobě. Jinak mám malou nastarosti od ráno vzítí z postýlky až po uložení večer zase do ní.
14. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
No malá dostane odstavení k prvním narozeninám :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Don, cjlebík jsme dla párkrát a moc mu šmkovala natřela jsme mu ho Lučinou nebo můžeš žervém atd , prostě jen ne tavené sýry, tam je moc soli

když snídám, tak Vašík vždy pochtívá, tak mu dávám také, bud rohlík nebo chleba, alle jen suchý
protože si ho dávám s marmeládou!!! :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
No malá je zatím pořád spokojená když jí vrazím tu foukanou kukuřici nebo pohanku.....Možná zkusím někdy ten chlebík s tou lučinou...ať má změnu. Zatím ráno (kolem sedmé) kojím, v devět má ovocnou sváču nebo jogut s ovocem, ve dvanáct zeleninu s masem, ve tři zase ovocnou sváču, kolem šesté kojení a o půl osmé kaši a jde spát.
14. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
no koukam ze je to fakt stejny vsude..delame prvni posledni varime, zehlime a uklizime a k tomu jeste decko stacime byt venku a vsechnooo ted tu sedim zasivam mu knoflik u kosile a zurim... :angry:

Leni a netrha Ti Vasik velke kousky? Me skube Kata rohlik jak trhan a ma to v puse a samo se ji to tam nevejde, tak ji davam po kouskach a to se ji lepi na patro, idkyz mam den stary rohlik tak nevim... :confused:
14. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
taky u nas porad jedou jen krupky.... :wink: ale uz ma vetsi a tlusci :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
No křupky čím větší a zahnutější tak lepší :grinning: A jak má zubíky a křupe to, tak ji to hrozně baví :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak malá konečně usnula. Přijde mě, že je před spaním nejvíc aktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
no presne uplne se rozzari bafne tu krupku a zacne hlodat labuznik si to vychutnava, az je to k smichu fakt :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak já se jdu natáhnout za manžou k telce -když už ho do neděle neuvidím :wink: :dizzy_face:

Mějte se krásně a hezký víkendík všem!
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
já mu celý rohlík do ruky nestrkám, dávám mu jen kousky a jen vnitřek, protože ten venek se mu také lepí

a křupky dávám stále, ty jsou na pohodu
14. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
poslední dobou mi Vašík špatně sám usíná, má potřebu abych tam byla s ním, což se dříve nestávalo, tak ho šupnu k sobě, udělám takovou kolébka z těla a tam mi za chvíli usne, tak ho šupnu do postýlky a dobrý :confused:
14. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
don mej se hezky a uzij si to tam !! :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jééé ahoj DONI, ráda Tě tu po dlouhé době zase vidím!!!!!
14. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
uz je pryc Veru :frowning2:
14. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Aha, tak teď až jsem dočetla a DONKA už je u manži a TV :frowning2: Tak papa a užij si víkend.
14. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
LIS, hele přesně tyhle depky jsem měla ještě minulý týden. Ani nevíš jak tě chápu. Ale k něčemu to bylo dobré, páč jsem si uvědomila, že druhé dítě bude, až bude mít M. míň práce, protože takhle bych byla úplně sama na děti dvě a to už bych asi fakt nedala...
14. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
hmm kdyz ja uz fakt nevim si tu tak premyslim, ja uz ani nemam motivaci nejak se jako donutit zhubnout a kdyz tak na chvili a dam si radeji tu susenku a reknu si co me uz to muze byt jedno..on kvuli me taky nehubne nebo tak..hmm jak troska :frowning2:
14. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
a hlavne druhy dite taky nechci dokud tu bude jeho matka to jako fakt ani nahodou :angry:
14. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hele, tak to já si teda u tý sůšy říkám, že se omezovat nebudu, protože papáníčko je jediná radost co momentálně mám. :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak dnes jsem naštavná, slováci dnes nedávají můj oblíbený seriál, místo toho dávají Eurovision song, stejně tam nejsou, tak nevím proč to dávají...
jsem se tááák těšila, koupila jsem si vínko, poslala Vencu pryč a ono ejhle.... :unamused:

tak si dám zmrzlinu :grinning: ...a pak se divím.
14. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
No to bys byla dobrej sebevrah, 2 děti a důchodkyni v jednom bytě.... Hele a hýbe se to nějak, nebo je aspoň nějaký náznak že by se to pohlo k lepšímu?
14. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
:grinning: Veru no prave
14. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
LENI, teda, takovýhle super podmínky a taková zrada!!!! :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
no právě.. to je fakt zrada a nevím kdy ho budou dávat, doufám, že nenastala nějaká změna o které nevím.... :confused:
14. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.