• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Adi ty jsi těhulky máš na to právo :wink: taky jsem mazala a stejně popraskalo. Myslím, že je to v genech sestra to má samý.

Lis: díky , ale to všechno schová oblečení :angry: ale co chci mám dvě krásné zdravé děti a já se stím nějak vypořádám... Každej je jiný a i povahově. Tomik ten rád kouká z okna na auta ten je maniak a Filda taky ale ne tolik. Dneska jsem tady snima ťapkala po bytě a já byla pěkně vyflusaná je to teda makačka :sweat_smile: ale příjemná :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem chlapovi změnila objednávku na bílej jogurt a těhu test :grinning: tak jsem zvědavá, co mi ve finále přinese :grinning:
17. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojek! Tak zase nakukuji a hlavně Vás všechny zdravím. Kristýnka už je zase jako rybička a akční je až moc. Začala stávkovat s nočníkem a nechce na něm sedět :angry: Já si na to za ty 2 měsíce tak zvykla a ona teď začně dělat fóry, potvůrka!!! Dnes ráno mě prostě slezla z hrnce, stoupla si a vyčůrala se na zem vedle nočníku :angry: Poslední dny mě odmítá sedět i v kočárku a jednoduše se z těch šráků vyvleče a stoupne si....děs!
Holky určitě už jste to tady řešily, ale já fakt nemám čas dočítat - to by mě zabralo tak celý den :grinning: , kdy se mají koupit botičky - až bude malá úplně chodit nebo už když obchází nábytek????

Gratuliji moc Domínkovi k ročku!!!!! :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky me porad mluvi ten pes sam od sebe uz mi asi hrabe z toho tady nebo fakt straší :astonished:
17. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
jé ahoj Donko.... no my koupili botky když si stoupl a začal obcházet ohrádku... Jinak teď už chodí za ruce, a zdokonaluje se v tom....
17. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem s malou lítala poo nákupech, naštěstí jsme vyrazily relativně brzo, tak už jsme zalezlé v chládku a mrňous dokonce chrní :dizzy_face:

Don, já bych botky koupila, když už obchází...
17. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
lis: jakej pes asi jsem něco přehlídla, ale nevím oč jde :fearful:
17. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
my jedem zítra ráno měnit golfky, za takový aby mohl i taťka s nima jezdit, blboun mi v krámě neřek že je nakopává, tak využijem toho že maj 7 dní na výměnu zboží, a vyberem nějaký i podle něj...
17. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Veru koukla jsem na ten odšťavňovač a je docela levnej, co jsem koukala, tak jsem měla pocit, že pod 1500 to nepůjde.Tak to ještě zkusím prozkoumat, ale jinak ho možná taky zkusíme, když jsi s ním spokojená - Moulinex máme tyčový mixér a taky spokojenost :dizzy_face:

Hele Pepi a nemůžeš mít prostě jen ovulku?
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
cip - no jelikož jsem to měla včera dostat tak asi ne :wink: uvidíme, táta koupí bílej jogurt, a ráno si na svý narozky udělám test (a jestli ho nekoupí tak si ho někde koupím sama :slight_smile: ) a uvidíme co uvidíme :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
aji Kata ma psa od FP a on od vcera zacne mluvit sam kdykoliv proste a rika vse co tam je nahrane...bojim bojim.. :confused:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
je to ten mluvici pes teda ale na dotyk :wink:
17. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky zatim pacek jedeme na zahradku napustim K bazen a pohoda... :wink:

don Kata dela to same nechce na nocniku sedet ted tu s nim šoupá po zemi jako mazec fakt...musim ji vzdy nejak zabavit, aby si dala rict, ale taky zdrha..maji uz svoje hlavy a jak!! tak pa kouknu vecer az bude manza cucet na dobrodruzstvi kriminalistiky..ted mizim z te vyhne tady...

pepi jsem zvedava co vyjde.. :fearful:
17. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Hele co je sex s mašličkou aneb charitativní sex???? :confused: Já jestli manžela o něco neochuzuju :grinning:

Ale ale, PEPI útočí na stříbro?????
17. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
pepi hm no tak vidis to je neco jineho.
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj,

tady je hnus fialový... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vedroooooooooo

byla jsem ráno s Matym na neurologii,musela jsem odevzdat propouštěcí zprávu z nemocnice a ukážem se zas až v 15 měsících..dr. malého prohlídla a patříme k 10% dětí,co lezení po čtyřech přeskočí..pěkně ji tam Maty předvedl,jak chodí za ruce a na čtyři prostě nee....máme dávat pozor,aby se moc nebouchal do hlavičky( super období na to jak dělané)..takže pohoda :slight_smile:
a dneska je den dělaný přímo k vodě a my hnijem doma..dopo zabité u dr. a do plavek stejně nemůžu :frowning2:

maru: zvláštní přístup dr. ,vždycky by tě měla prohmatat a určo ještě udělat ultrazvuk....vyměnit.....

a už nevím,jdu....
17. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky děkuju za pochvalu foteček, to potěší :dizzy_face:

Gab byli jsme v Aquaparku, uhodla jsi a chystáme se tam zase...

Lis jak jsi to myslela, že je Bibi celá po tátovi? Jo jo, to říká každý :grinning:

Jinak naše beruška se taky zdokonaluje v chození,vyloženě ji to baví, dneska už chodila za ruce na zahrádce, je šikulka, nevím, zda-li ji už koupit botičky, když chodí za ruce, nebo počkat, až začne sama, co myslíte?
17. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Tady pršíííííííííííííí a já mám plnou pračku prádla a čerstvě napuštěný bazének pro kluky :angry:
17. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Tak já teď musela dát Aničku spát. Doma řvala, tak jsem s ní šla na houpačku - řev, dala jsem jí na zem aby si mohla trhat kytičky - řev, dala jsem jí nožičky do bazénu - řev. Takže jednoznačně byla unavená k bezvědomí, tak šla, dám jí tak 30 min a bude budíček, jinak mi tu bude strašit do půlnoci.
17. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
tak mám vyplavenou celou ložnici. Hrála jsem si s dětma v pokojíčku při pootevřeném střešním okně. V ložnici jsem ho přivřela víc, ale čáklo to tak sylně a i s kroupama, že si to ze strany ložnice to okno vítr otevřel a mě plavou matrace :unamused: snad aspoň uschnou stěny než příjde manžel. Den horor....
17. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Jo a mě už šel Honza spát.
Veru tebe Aní nevyřve? Já je vzbudit po půl hodině tak řvou jak praštění až do momentu než je zase uspím.
17. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
JANI těbůh, to je tedy pech :unamused:
Nevyřve, jen plákne těsně po probuzení, ale jakmile jí zabavím, tak je v pohodě.
17. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak jak jsem dnes hledala ten dortík, tak jsem našla uplně super nádherné dorty od jedné cukrářky. Neměla tam cenu a tak jsem jí napsala co bych chtěla atd. No a ona chce normálně za dětský dort 21cm 1700-200,- no šla jsem do kolen. Honzíku sory, ale máma něco upeče (nepečícího v ledničce)
17. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Jo a cca 14dní spátky jsem si zapoměla antiko přez víkend doma a nebrala ji. MM to věděl a ještě jsem ho na to upozornila, ale pozor si nedal. Stejně i když jsem si jistá, že nejsem těhu, jsem si dneska koupila testík a jsem svině jednu čárku tam domalovala. Skoro to nejde poznat. Jsem zvědavá na jeho víraz, nechala jsem to v koupelně :grinning:

jo a Pepi nahlaš skore :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak jsme dneska vyrazili na koupák,to bylo parno :sunglasses: A super,malý je tam užasný,miluje vodičku a ani mu nevadilo,že dneska tak málo spinkal,ale dal si tam 45 minut,to jsme s MM jezdili jak pošucy kolečka na trávničku ať se vyhajá :sweat_smile:
A bolí mě pravá zadnička z té injekce,asi jsem zatla :rolling_eyes: no Dr. změním to je jasné :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
jéé teď jsem to četla o té čarce,Jani to super fórek pěkně ho vytrestáš :wink:
17. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: ty jo jsi drsna.
17. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
patří mu to :angry: provádí mi horší věci.
17. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
jani jo to vim. :wink:
17. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Kde je moje láska??????????????????????? :confused:

jj Jani tak mu třeba :wink:
17. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.