• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ranko,
tak jako poslední a i první?
Noc nic moc,začínají opět růst další zoubky tak se častěji budí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
tááák a teď nevím,17. nebo 18. má Pepi narozeniny,tak i tak všechno nejlepšíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: štěstí,zdraví,hodného Pepína a brzy další mimi do bříška :dizzy_face:
18. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojky holky........

včera jsem byla celý den u našich na baráčku,válela jsem se v bazéně,Jakub v bazénku...príma to bylo....

jdu dočíst
18. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
jéééééééé moje láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj láskooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu uspat dítě a jsem tu...

teda ještě přebalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
No já stejnak žehlím třimiliony dopraváckých košil :angry: :angry: :angry:
18. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
tak leží..je unavenej....

ještě něco poklidim a jdu dočíst už..

ale Maru,ty mi rychle řekni co včera..jsem na tebe myslela,ale nepsala jsi,tak jsem si říkala,že asi vše OK :wink:
a taky jdu objednávat Kubovi UM a kaše....potřebuju radu...jake kaše na noc? mléčné,nemléčné..já nevím :frowning2:
18. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Mléčné :wink: Ale můžeš i nemléčné a dáš do toho svoje mlíčko,nejlepší co mám vyzkoušené jsou od sunarky a pak Hami,hipp no je toho hodně musíš vyzkoušet :slight_smile: Já dávala ovocné jelikož malý nějaké ty rýžové a tak nechtěl vůbec.
Jo včera asi oki,dostala jsem včeličku do zadečku ( a teď mě to bolí jak čert :angry: ) a nashle,žádná prohlídka nic,u Dr. jsem vůbec nebyla :angry:
18. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
No tak jsem požehlila co se dala a ještě mi tam zbylo povlečení,však neuteče,už se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: teče ze mě jak z vola,teploměr mi v lehkém polostínu ukazuje 36 st :fearful: Větrák mi jede na plno :dizzy_face:
18. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
neprohlídla tě?? cože????? :astonished:

já mám od Hami a super.... takže mléčné jo? a jak je třeba rýžová atd....to co? já se v tom nevyznám :frowning2:
18. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky, včera jsem tu psala ohledně těch botiček, žádná odezva :frowning2: kdy kupujete, nebo jste koupili dětičkám první botičky, až když chodí samotné, nebo za ruce???
18. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
máte slunko? tu leje neskutečně..včera buřina jak prase
18. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Fajro mě se zdá,že ti holky odepisovali? :confused:
No já kupuji v CCC a koupila jsem mu jak začal stát a ťapat za ručičky. Má jedny plné a jedny sandálky :wink:

No rýžová to jakože tam je rýže,ale malý mi to nepil on měl nejraději banánovou a to tak zůstalo,pije mi jedině banánové mlíko.

Neprohlídla,ani o mě nezakopla,už si balím kufry.
18. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Leje?? :confused:
no teplo,hic jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Martin dojel z nákupu tak musím jít vařit,budu nakukovat :dizzy_face:
18. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
jj leje od večera

tak jako jakou mám vzít? můžu i ovocnou?
já mám tu první kaši od Hami a papá jí
já nevím nic o kaších :frowning2:
co třeba i tato?
http://www.docsimon.cz/zbozi/nestle-mlecna-kase-ryzova-s-banany-250g
18. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
tak to já jsem sama :frowning2:
18. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo ta je good,veškeré kaše od 4m jsou good na začátek :wink: můžeš zkusit i tu rýžovou,každé dítě jí něco jiného.
na začátek bych zkusila tu banánovou a rýžovou a uvidíš :wink:
18. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj, Fajro, holky ti psaly, že koupily, když děti začínají obcházet. Já jsem taky tak koupila, když malý byl většinu času na nohách.

U nás také šíííílené vedro, máme dnes oslavy narozenin s příbuznými a nachystaný bazén :slight_smile: ... no jsem zvědavá, má se totiž během odpoledne ochladit, snad nás to nespláchne :confounded:

Niikky, první by měl zkusit jen tu rýžovou, ale jestli to jíst nebude, tak tím ovocem nic nezkazíš
18. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
ta od nesle je moc dobrá, malí jí baští jedna radost
18. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
julie: on te´d dlabe tu od Hami rýžovo mléčnou a dlabe...tak když dlabe,ovocnou nemusím?
18. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
néé kecám máme obilno mléčnou
18. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
18. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj lidičky,

tak unás sluníčko spinká :confounded: a pěkně se ochladilo :rolling_eyes:

A raráškove spinkají a pak razíme k prababičče.
Holky a jaký dáváte kaše na noc? Já teda pořád rýžovou neml. ale mám i mléčnou, ale ještě jsem jim ji nedala a tu ml.klukum dávám pořád do flašky moc kaši na lžíčku nechtěji. Večer se na flašu těšej, tak jim to zatím nebudu brát, ale mužete mi poradit kterou mleč.. bych mohla do flaši aby tam nebyly kousky? A která hlavně zasytí.

Maru a co mrška ještě nic? Ono to po injekci chvilku trvá, co? Já ji měla asi jednou. A mě mrcha přišla přesně na den :angry: no aspoň, že není takový vedro.

Jo a kluci jsou ostříhaný, ale Tomik moc nedržel spadlo mu to do očiček a pořád si je matlal a nechtěl, tak je jen trochu a Filípek je úplně jinej takovej rošťáckej. Pak dodám foto, ale až budu mít chvilku nemám je ještě v pc.

Mějte se a hezkou sobotu a kdo má sluníčko tak nám trošku pošlete :sweat_smile:
18. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
nejdřív stačí obyčejné bez ovoce a pak ovoce
18. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Tak hlásím, že recept "naplácej si tam jogurt" zabral... ale musím vás pobavit, Honza mi přinesl ten půlkilovej kelímek :grinning: by mě zajímalo jaký má o mý pipce představy :grinning: Jinak dneska moc nepobudu máme návštěvní den....

Fajro, taky jsem ti psala ohledně botek, že jsme koupili jak začal obcházet.
18. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Aji zatím nedorazila,ale ještě má čas 9 dní :wink: No já na injekci jsem byla už poněkolikáté :pensive:
pepi tak máš dneska narozeniny nebo ne? jsem ti psala gratuleééééjšn :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsem udělala objednávku na Kubčovo papů a ještě pár věcí a zas prachy v řiti :angry:

Teda tady je hnusně :frowning2: 17 stupňů,leje...takže odpo ven nejdem...Jakub už zas spí,včera ho to koupání a celej den venku zmohlo a to počasí dneska a furt chrápe.jsem zvědavá zda usne odpoledne...teď lehnul a než jsem se stačla otočit s čajem,tak spal :sweat_smile: NEODKOPANEJ zachumlanej v peřině
18. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Domi teď taky spí a je celý odkopaný jen v tílku a plínce,vedro spíše teda dusno,mraky už jsou tu taky,ale stále sluníčko svítí :dizzy_face: Ale zase ho trápí zuby,má horní dáseň nateklou,mazala jsem mu to kamistadem a lumpík mě kousl jak ho to bolí :pensive: Takže je tu zpátky noční buzení a problémy s usínáním :rolling_eyes:

prachy pořád letí,já to už nestíhám ani sledovat :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdu využít,že spinká a jdu honem něco pošít,potřebuji něco rychle spíchnout :wink:
18. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.