• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ano, Pepi psala, že má dnes narozeniny ... takže přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, lásky a brzo fazolku v bříšku :wink: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
že jo? no ták jsem se nesekla :dizzy_face: tak ještě jednou happy birthday to yoúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
18. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
jéé tak taky přeju vše nejlepšííí :dizzy_face:

Maru co šiješ?
18. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
áále znáš mě,furt něco šiju :slight_smile: akorát mám lenoru,nejsem schopná se zvednou z křesla :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak jsem se překonala ustřihla jsem si jeden díl,to jofka já jsem šikovná :grinning:
18. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
teda ty jsi šikulka :grinning:

já se nudím...jídlo má kuba připravené....měla bych ale udělat jídlo na zítra a taky jsem lína,tak až odpo :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
no už jsem ustřihla i druhý díl :grinning:
ale dneska to nepřeháním,fakt jsem líná a bolí mě pořád zadeček a jak se tu plazím po zemi tak mi to nepřidá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já už mám jídlo na zítra,ale jen pro Domiho,nám budu muset zase něco vymyslet a fakt nevím co,dneska bylo vepřo knedlo zelo a zítra by to chtělo oddech od masa,ale nevím co :frowning2:
18. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
bože to je dusno,já snad padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
hojky,

tady je na slunku 42°C...já zdechnu..Maty je furt zpocený a pije..ale co pije...čaje odmítal, tak pije vodu a ta mu chutná :slight_smile:

celé dopo jsem smažila hafo řízků, v tom vedru úžasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..děcka dneska odjíždějí k moři večer a návrat v sobotu...už se těším :slight_smile: a už mi je smutno :frowning2: ......takže balím....jedou až teď a my tu budem s Matym sami..chjo....

tak a teď jdu dočítat...
18. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
niikkyy: mně malý taky jedl mléčné i nemléčné kaše,ale třeba od Nestle nechtěl...teď mu kupuji z DM ty jejich babylove( ovocná, vanilková a piškotová) ty má rád :slight_smile: a jsou chu´tově dobré,ale banánovou nesní....je fakt třebas vyzkoušet...a mlíko ráno nedopije celé.
18. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
chtěla jsem si dát kaštany,ale jsou úplně roztopené,tak museli do lednice...
18. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
tady leje

no já zkusím a uvidím,ale nějak se nebojím,že by nějakou nejedl :grinning:
18. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
si taky myslím,že Kubík spapá všechno,hlavně jak je to k jídlu :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
u nás se už zatáhlo a fouká vítr..konečně..se nedalo dýchat...všichni tady lepíme,jak jsme spocenííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
niikkyy: Kubík a chlupaté nohy nemají chybu :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
gab: to jsou mé nohy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
nikkyy: hahaha :grinning: :grinning: :grinning: Kubík je koumák :grinning:
18. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Fotky super :dizzy_face:
Už se tu cosi žene,fouká vítr ale stále dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Gab tady taky začalo fučet, ale jak a nějak se tmí :confused:
18. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
jj tmí se,ale už se těším je fakt strašně :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
ty jo konec světa je tady :fearful: :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Tady taky, co nám to ta Gab zas poslala :angry: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
GABI, já myslela, že už byli. To jedou s tím tátou viď?

NIKY fotky super, Kubíček je prostě božííí!

Tak u nás dnes poprvé tekla krev. Aný pila z flašky a jak jinak nemohla u toho způsobně sedět nebo ležet, tak praštila tou flašou v puse o skříň, no a nejspíš jí zevnitř lehce prasknul ret nebo dáseň já nevím, nenechá si tam šáhnout. No a v cuku letu se jí začalo valit z pusy krve jak z vola, jak to ještě bylo naředěné slinama. :frowning2:
18. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Verusv tak něco podobného se stalo i nám,malý spadnul jak začal stát,praštil hlavou o zem a skousl si ret,krve jak z vola jak píšeš já s ním běžela za MM,který spal,malý řval a já vytřepaná,že si vybil zuby,no naštěstí jen ten ret.
Aný si určo taky skousla,jsou to neposedové malý :wink:
18. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
MARU mě asi dneska odvezou. Ona spala přes den skoro 4 hodiny, tak je nějaká akční a vymýšlí samý krávoviny. :confounded:
18. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
veru: měli..ale nestihl jim zařídit pasy...tak jedou až teď :slight_smile:
taky mi maty včera spadl na pusu a taky nám tekla krev z pusy,ale nevím,kde se praštil,protože řval a pusu neotevřel...Anička v tom není sama..neboj..a spát brzo nepůjde,co? :slight_smile:

fajra: no téda..to bych si nedovolila vám něco poslat,ale je fajn to počasí,hned je líp :slight_smile: ale zítra už může být zase teplo,jdu k mamce na oběd,co doma sama .....
18. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
No až tak za hodinu :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
dala jsem Míše foťák,vymazala fotky a musí fotit :slight_smile: a´t se aspoň tak pokochám.....
18. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
tak to jo,hlavně jak nebude úřadovat v noci :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak Domi už spí,měli jsme opačný problém jak Anička,přes den málo spal a teď už nemohl vydržet usnul u flašky mlíka a nechal tam 40ml,což se teda fakt nestává.
jj je hned lépe,bylo fakt neuvěřitelně dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.