• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky jdeme pozdravit, my byli u nasich, u nas je teda taky hnusne cely den leje a leje, tak se divim, ze proste nekde bylo takovy vedro, kdyz hlasili celkove ochlazeni.... :unamused: jsem zvedava jak bude zitra...Kata spala ted v aute na ceste zpet, ale jak ji znam stejne to za hodku zalomi...je dost teda pruderni a jak nema naspane sve cca 2 hodky za den, tak spi tak i tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted mi tu montuje kopirku..uz me klepne staci ze na neco prijde a uz vi jak na to..čudliky na čemkoliv to je proste jeji a kdyz ji to zakazu rev...stejne se vic a vic zacina vztekat, docela to nepoznavam ty joo..jak jsou na tom vase deti?? A je hotova za psu.nedavno v dobre snaze ji udelat radost jsem dala na pozadi obrovsko hlavu psa a ona mela takovy hysterak behem dnes snad 3x (chtela proste k nemu si sahnout a tak) no ze jsem ho musela dat pryc...ale jako cokoliv je podobne psovi tak dela ha ha ha (rozumejte nedokonale haf haf haf :sweat_smile: )...

chci se zeptat holky co pouzivate na prdku? ja od narozeni rybilku, ale v posledni dobe mi prijde nebo asi jak je vedro, tak to strasne tece a nez to dam na prst a hlavne ji na zadek ci pipku jeste jak se mrska, tak to mam po cely ruce a me to uz ukrutne rozciluje...tak premyslim ze to zmenim...vim ze je ten Sudocream, ale ten je tusim drazsi...a pak treba od Jonsona na prditko, ale jako nechce se mi moc experimentovat...nebo jsem koupila nejakou divnou rybilku ci co... :unamused:
18. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
jen na rychlo používám ten johnson a dobrý,je tuhý více později jdu se koupat a rozdýchat co jsem zase četla - blbka :pensive:
18. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
maru: já taky byla někde a tekly mi slzy :frowning2:

lis: mám nivea SOS a sudocream se krásně rozmazává,nepřijde mi tuhý
18. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
blbě jsem to napsala,protože jsem si to LIS špatně přečetla..je asi drahý,já měla vzorek,ale fakt dobrý,stačilo malinko a krásně se rozmazal
18. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
já se podívala na jedny fotky a rozbrečelo mně to :frowning2:
18. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
LIS, naprosto Kaťulce rozumín, páč mluví stejnou řečí jako Aný, u nás je ha ha ha taky haf a k tomu to "říká" se zavřenou pusou. Ale naprosto luxusně umí králíčka, to ti, až se uvidíme, musí předvést. A teď si svůj zvířátkový slovník obohatila o koníka, takže už umí zvířátek 5. Dostala od kamarádky super zvířátka http://www.mc-toy.com/category/schleich/domaci_zvirata/3.html tak na nich trénuje.
A na prdítko používám jen a pouze Rybilku, nad ní není! Pak je ještě super od Weledy, ale to je setsakra drahé namazání :rolling_eyes:

MARU, tak to ochlazení budete mít u vás zítra, počkej, to se bude Domískovi při dešti krásně spinkat. :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Vy trumpety, kde to zase brouzdáte???? Máte být tady a ne čumákovat po horor tématech :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
No přesně tak Verus....já tam nikdy nebyla,až co to tu vždycky probíráte už taky občas nakouknu a pak o tom přemýšlím a je mi nanic :pensive:
18. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
už nelezu...slibuji
18. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
A jak to tady čtu, tak nevím, co to s těmi rarášky je, Bibi dneska spala dopoledne hodku, po sváče nevydržela a zalomila to, už spí skoro 2hodky, no to zase bude uspávání večer, asi ji už půjdu vzbudit.....nevím, jestli je to tím počasím, nebo čím...V poslední době chodí spát až po 22.hod, jako velká holka, no mazec :sweat_smile:
18. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
A je mi těch vašich rarášků líto, že si tak ublížili :confused:

Aaaaaa, slečna už se vzbudila s pláčem, tak bud zuby, nebo zlý sen, jdu za ní.....
18. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
fajra: jak to,že ti Bibi usíná tak pozdě? spí dlouho odpo?
18. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
veru: to je Anička šikulka,že už zvířátka talkhle umí :slight_smile: maty reaguje pouze na smetí,když ho vidí řekne: be a cokoliv,co má na ruce - smetí,vlas,tak : be :slight_smile: je to sranda....
18. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
a když mu něco spadne ze židličky,no spíš ,když to vyhodí,tak já řeknu : "bum" a on : "b"tzn. jako bum :grinning:
18. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
FAJRO, jestli máte u vás to co bylo v Praze včera, tak je to tím vedrem. Já včera taky musela dát Aničku (v zájmu jejího a mého duševního zdraví) v 17 hod na 30 min spát.
18. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
GABI, super že říká be. Anča si všechen bordel rve do pusy a na vlasech a Bony chlupech si obzvlášť pochutnává a fakt pomlaskává, kdežto mě to zvedá žaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Měla bych zvednout prdel a jít z auta nanosit věci domů, když mě se tááák nechce...................
18. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jejda fakt? tak to potom ty hovínka stojí za to.....tak naštěstí,že Maty to pouze zkoumá na rukách,on si s vlasem dokáže vyhrát :grinning:
18. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
taky mě čeká nádobí....
18. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
jdu na něj
18. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Gab, ona chodívá spát od 14-17hod, pakusíná kolem 22.hod a vstává kolem 8.ráno
18. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky
18. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky, tak Kája toho dnes přes den taky moc nenaspala, tak už byla k večeru fákt rozmrzelá a já už měla nervy v kyblíku, a to nemluvím o manžovi!!! :sweat_smile: A ke všemu jí asi zlobí zoubky, protože má věčně narvanou ruku v puse, večer špatně usíná, v noci se budí...HELP...co dáváte dětičkám za ty homeopatika??? Vím, že jste tady už o tom několikrát psaly, ale to víte, má hlava děravá... :confused: Jo a Lis, tak Kája je v poslední době taky pěkný vztekloun, cokoliv jí zakážeme, vezmeme, tak řev...a o "bebíčkách" ani nemluvím, včera si přivřela prstíky do šuplíku a dnes přišla k modřině pod okem ani nevím jak...fakt sociálku na nás!!! :angry:
18. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
holky a co ta pepi?? delali si ten test?? A vse nej k narozkam. :wink:
18. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
pepi nas napina jdu ulozit ditko :wink:
18. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
lis no ja tady cekam co a jak.
18. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás je dnes taky chladno a je mi dobře, protože nesnáším vedra.

Lis, taky používám hlavně rybilku a když ji koupím u nás ( ve vesnické lékárně), tak taky děsně teče, napadlo mě jestli ji nějak jinak neskladují nebo fakt nevím, a přesně jako tebe mě to dožralo a koupila jsem sudocrem a ten je fajn, ale zase dost drahý, tak to střídám, většinou když máme řidší a častější hovňouse, tak použiju sudocrem.

Verus, u nás se říká baf baf, a pak bůů, kočka je či či, umí ještě hada sss a to se mu děsně líbí, kačky jsou tač tač tač, chodíme je krmit, a nový hit je opička hu hu hu a taky se mu líbí, když dělám já lva , to ale neumí.

Fajro, no my to máme taky dost naprd s tím usínáním. Tonče přes den spí hrozně málo, dopoledne max. půl hoďky a odpoledne pokud nejdeme ven (tam dá tak 1,5 hodiny) no a večerku si jaksi posunul na 21.00 - 21.15, takže závidím všem, kterým dítě přes den spí, protože s naším Toníkem se nedá nic udělat.
18. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jjj, Pepi vše nej k narozkám a // čárky na testu!!! :wink:
18. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak to máte fajn, že vám dětičky takhle hezky "zvířátkují"! :grinning: To naše Kája zatím né, sice při prohlížení knížek jí zvířátka zajímají, ale toť vše, však teprve posledních pár dní začala trochu žvatlat, tak si říkám, že se třeba brzy taky rozmluví! :slight_smile: Prostě už vím, že to co vaše dětičky už dávno zvládají, tak nás čeká až trochu později...Kája si holt dává načas! :wink: A taky něco je u nás ovlivněné těmi jejími očičky, ale to je zas na jiné povídání! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, sice mě Kája přes den spí, tedy nejčastěji v kočárku, ale i tak večerní uspávání je kovbojka...co teď zjistila, že může stát, tak by nejraději pořád stála, a to hlavně v postýlce, takže jí pak "donutit" si lehnout je nadlidský výkon!!! :grinning:
18. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, tak mě už to všechno spí :grinning:

Pepi vše nej nej nej
18. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.