• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak Honza zvládal Dedetek (Dědeček - zapomenuto) řekne táta a Káka jeko Kája. Udělá paci paci (snad na všechno co se mu povede, když něco chce a vydí, že to dostane (jídlo) a vrtí hlavou že nene. Tím končíme, jsme lenoši. Jo a dnes začal jazykem mlaskat jako koníček. Prostě lenora mrňavá....
Táta mě ráno s teetem prokouk, že to je bouda, řekl, že kdyby jsem těhu byla, tak že jsem jak u vytržení a ne takový kliďák aby jsem ho to nechala najít. Takže jsem ho sice trochu nahlodala, ale moc si s toho nedělal.
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
JANI, má tě teda přečtenou :grinning:

SIL, myslím že Pulsatillu 15CH a Chamomilla vulgaris 15CH, 2x denně do čajíků 3 kuličky
18. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
PETI a zkoušela jsi Tonýska dát dopoledne spát trochu později? Mě takhle taky spala Aný a jednou jsem nestihla být doma na dopo spánek včas a tak šla asi o necelou hodinku později a spala 2 hodiny. No a od té doby vím, že jí musí být vzhůru aspoň přes 4 hodiny, jinak spí necelou hodinku.
18. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
SIL, nejdřív jsem myslela že jsi dala nové fotky, ale když jsem jukla pořádně, tak to je jen taky děťátko s brejličkama. Slušej mu skoro jako Kájulince. :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=124959&vReferer=
18. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
sil proste ma svuj cas a svou hlavu no. :wink: A uspavani nezavidim.
18. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Verus, díky, zítra naběhnu do lékárny! :slight_smile: A na ty fotky jsem jukla, chlapeček vypadá roztomile a vypadá to, že si na brýličky zvyknul...to naše Kája teď má období, že je nosit nechce, takže stále hrajeme hru sundávání a nandávání brýliček...áchjóooo! :grinning:
Adi, já vím a už to tak neřeším...každý dítě má svůj čas!!! :wink: Ale paci, paci a jak je veliká už zvládá krásně, teď se učí pápá a posílat pusinku!!! :sunglasses:
18. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak už mi děti odjeli.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

taky jsem ty fotky s brejličkama viděla :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
peti jak delas lva? to musi byt divocina :grinning: jinak jako to jsou vase deti sikovny...Kata umi jen psa a dela to skoro na vse co je psovi podobne...tj. liska, lev apod. :sweat_smile: hmm a ostatni mi prdankuje....az dnes zacala delat JAK JSI VELIKA a to si myslim, ze si proste dost dlouho schovavala..a ted to na nas vybafla jako jee ted se z toho zblaznete :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
sil hele co delas v pondeli??? treba dopoledne??
18. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Verus, když s ním je to těžký on když prostě nechce, tak dopoledne taky nespí a večer je to už pak na mašli :sweat_smile: , to už pak volám na MM, ať se vyprdne na, jakoukoli činnost na domečku a potřebuju zachránit :sweat_smile: :grinning: !
18. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
SIL, stejně je Kájulka zlatíčko, že je většinu času má.

LIS a zbláznili? :grinning:
18. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
sudocream mam doma ten vzorek a asi to taky prostridam obcas...jako ta rybilka je k zlosti..

gabi: ted jsi slamena vdova vid? :pensive: ale ono to utece...ja budu mit fotky a ty deti zpatky :sunglasses:

verusv: ty zviratka jsem videla a premyslela o nich, ale K vse kouse a doslova kouse (leporelo s domacimi zviratky uz je na kusy, a tu a tam chybi i papir, vsude zuby ach joooo) :confounded: a myslim, ze tyhle zviratka by snad snedla cely :grinning: ted v patek jsem ji koupila gumovyho psa, je to hnusnej buldok ale jako jinyho nemeli, tak jsem ji ho vzala..celou cestu v kocarku po umyti vodou ho zbožně drzela a okusovala za nohu :grinning: jako a ted nezajem uz nebudu aktivni matka....a jako porad nemame nejaky darek k narozeninam...vse bylo zavhnuto... :cry:
18. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Anča je taky ožužlává, ale myslím že jsou dost kvalitní neb zatím držej :wink:
18. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
veru: jooo zacali jsme hulakat jak divi a jako porad to rikali dokola...si rikala se treba po**rte a to my jako joo :grinning: ale fakt se tak sibalsky divala, ze to vypadalo jee to uz umim davno jen jsem vas napinala :sweat_smile:
Lis, no to bych řekla, že je to divočina :grinning: :grinning: :grinning: , zvlášť v mým podání to uááááá, je docela sranda, ale Tonče to miluje a může se uřehtat, zvlášť, když mu jako žeru nožky a ručky :grinning: :grinning: :grinning: !
GABI, nesmutni a odpočívej!
Veru ty zviratka prijdou u nas v dalsi fazi :wink:
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
peti: obcas si rikam, ze kdyby nas matky nekdo pozoroval, ze je to na Bohnice :grinning: ja Kate jen žeru ty nozky a ma z toho psinu :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
odpočívat s Matyáškem nebudu..budu s ním chodit spinkat :slight_smile: ale mám naplánované mytí oken,už se umýt prostě musí....
18. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Verus apropo, jak je na tom Anýs se zubama? Tonče má jenom dolní jedničky :grinning: !
18. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak to koukám co za zvířátka děti umí,Domi neumí ani jedno a jak mu ukazuji knížku se zvířátky tak okamžitě si to rve do pusy a fakt ho to nezajímá,ale pozor jediné slovo co umíme je BA - balon :sweat_smile: to říká krásně jakmile vidí míč tak řekne BA! A jak je veliký,když se ho zeptám tak to ukazuje asi 30 minut v kuse,abych ho pořád chválila a přestal všechno dělat a na všechn prostě ukáže jak je veliký. A máme novinku,konečně se nám daří kakat do nočníku :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
maru: zvířátka taky neumíme....
jak je veliký,paci a pá udělat taky umí a teď ho učím dávat pusinky :slight_smile:

a gratulace k úspěchu na nočníku :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jjj, Kájulka je zlatíčko a rarášek v jednom! :grinning: Ale můžu vám říct, že jsem byla ve středu s Kájou na konzultaci v Centru rané péče (neziskovka, která pomáhá rodičům, které mají děti s nějakým zrakovým handicapem) a když jsem si tam četla různé příběhy rodičů, tak mi ukápla nejedna slzička, protože mají fakt můj obdiv...nejenže mají děti se zrakovým postižením, ale i pohybovým, nervovým apod., a to chce opravdu sílu! :frowning2:
Lis, tak u nás Kája taky ožužlává všechno a nejraději kouše maminku... :angry: :grinning:
Adi, myslím, že pondělí dopolko by šlo... :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Lis, tak já jsem konečně dárek vybrala, koupím dřevěnej vláček http://www.caryfuk.cz/product-13570/vlak-velky-barevny-4-vagony, Toník strašně rád se vším jezdí i s kelímkama :slight_smile: .
18. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
já ještě dokoupím matymu nějaké knížečky a asi papučky,jinak má vše koupené.
18. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
sirl ok budu se tesit a jeste bych napsala. :wink:
18. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
jako ožužlává je slabé slovo K vše žere....

taky gratulujeme Domikovi k hovnoskum... :sunglasses:
bolí mě záda jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a musím se sama sebe pochválit,už jsem se tak v šití zlepšila,že ušiju jeden mantinel za večer :grinning:
MARU, to je šikula!

PETI, no minulý týden jí vylezla jednička vlevo nahoře a každou chvilku vykoukne i ta vpravo. Jinak dole se už bělají přes měsíc http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3039693&vReferer=
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Lis nápodobně taky to doslova žere,všechno!!! :sweat_smile: dřevěné kostky jsem musela schvovat ty miluje nejvíc,normálně celý ten obrázek "sežere" a ještě si pochutnává na tom dřevu :pensive:
18. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.