• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi, já ti věřím :grinning: , hele ale já chodila, jen jsem mílo psala, jsem děěěěsněěěě nesmělá :sunglasses: , a taky od března :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: !
18. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jé, Peti, super "kočky"
nee jsem jedla teprve... :frowning2: a tak tady blbnu...snazim se vybirat hracky a meju nadobi a tak..zehlila jsem vcera, tak na chvili zas dobry...ale manza mi sem porad lezl a psal na nej. jinem chatu :fearful:
no PETI dle tvých příspěvků( jako počtu) ti věřím :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
joo ja moc nechodila ze zacatku jsem nezapadla z pocatku :unamused:
18. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Fajra, no jo naše poklady, ještě neobjevený :grinning: !
18. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
lis: aha..se střídáte ,jo? já tu dojedla děckám Krovky a mám zalepený i krk :grinning:
jako a co soudis podle mych prispevku?? :grinning: :grinning:
Krovky? co to je?
18. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
lis: no comment :grinning: :grinning: :grinning: ten počet mluví za vše... :grinning:
karamelové bonbony z Polska
18. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
krówky :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
jooo taáák hele ale na nikkyy nikdo nema :grinning:
18. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Děti zlatý, jdu spát, dobrou noc!
na niikkyy néééééééé..ta vede :grinning:
s poctem prispevku myslim :grinning:
18. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
peti: dobrou :slight_smile:
joo ale i Maru ma hoodne..tak zatim mam co dohanet... :sunglasses:
lis: doženeš :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
no jasan dozenu hravě... :wink:
18. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Lis, Ty neznáš krowky? :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Peti, zítra pošlu ty moje dámy...Brou :wink:
18. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
neee ja neznam veci z Polska... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
No jo no, to jen my z pohraničí :grinning: jééé, nová fotečka Lis, hezká :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
lis: nové foto..hezké :slight_smile: taky bych se měla vyfotot s matym te´d jak je velký.....

my jsme za Polsko rádi,ale já tam dlouho nebyla....

maru:
asi tak o velikonocích v těhu jsem začla trpět děsným ekzémem,brala jsem masti,prášky na spaní( ty jsem si vzala jenom 2 - byl to driák),nespala jsem celou noc a usínala ráno,když děcka odcházeli do školy,takže já pak vstávala kolem 12 hodiny a to teprve snídala....o ekzému jsem psala...

NIC?

dr. mně v poradně vystrašil těžkým porodem,kvůli poloze KP, já se z toho časem sesypala ( mmch. ten dr. je z karviné a jmenuje se Konderle,či tak nějak - no debil no,už k němu nechodím). taky jsem psala...

NIC?
NO NEVA...důležité je ,ŽE VÁS ZNÁM JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :slight_smile:

auž jdu do sprchy a spát,ráno musím vstávat ...

dobrou všem,kdo ponocují :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Lidičky já se zabíííííííííííííííííí vytahla jsem poslední vyvařenou pračku prádla a zjistila jsem, že světle žluté prostěradlo, které se už asi 1000x pralo pustilo barvu a tak je žluté komplet všechno od mích spoďárů až po manželovy nové košile. Mě picne. Snad to odbarvovač sežere. V pondělí musím nutně koupit :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jdu raději spát. Chjo já říkala, že je den blbec.....

Gab já si tě taky pamatuju. A taky jsem napoprve nezapadla. Psala jsem někdy v lednu a to jsem byla vyštvaná a pak znovu až dost pozděj. Myslím ale někdy před genetem a to bylo v dubnu. Takže cca taky březen. Dá se to přeci dohledat :sweat_smile:

Holky co to pondělí?????
19. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
ahoj holky, všem díky za přáníčko k narozkám.... Chlap test nekoupil, já pak v lékárně vyměkla - jako když jsem viděla ceny a ještě mě předběhla jedna důchodkyně, tak jsem se na to vys..., a koupím si ho dneska. Jinak po léčbě jogurtem to skoro zmizelo, ale teda v podbříšku mě tahá jak kdybych to měla dostat, na prsou změny nepozoruju, ale každý těhotenství je přece jiný, takže kdo ví. Holt zítra ráno uvidíme, ale moc tomu nevěřím. Možná stříbrnou urvu, ale březňátko to podle mě nebude...

JaniKrop - heh kdybych byla z Černošic, tak by to k Silvě moc blízko nebylo :wink: Jsem z Čakovic :grinning: a už se těším že dorazíš :slight_smile:
19. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
jako abych viděla, že za frutapuru chtějí 61 když naše lékárna chce 55 (a to globus jen 49 :slight_smile: ) TAK JSEM SI ŘEKLA ŽE VYDŘIDUCHY NEPODPOŘÍM hups nějak mi ujel capslock :slight_smile:
19. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Ty bláho GABI ty máš pamatováka!!!!!
Víš co si myslím, že by si Maru vzpomněla kdybys sem šoupla fotečku, kterou jsi měla původně v pase. Já třeba jedu hlavně podle fotek a jak si jí někdo změní tak jsem v háji.... Že LISOUNKU? Ale fotečka je moc hezká, škoda že malinká, ale já si za chvíli zvyknu, tak ne že si jí za chvíli změníš :wink:

PEPI, dodatečně taky přeju vše nej k narozkám. Hodné a milující kluky, pohodičku a co nejdřív bezproblémové těhu.
19. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Verus - díky jsi hodná.... a dneska si dojdu k nám do Globusu do lékárny (ta pomlouvaná byla v Tescu na Letňanech :slight_smile:
19. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
dobré ranko..

Teda vy jste ponocovali.........

Jakub nějak blbne se spanim....budi se k ránu na čaj..jsem KO :angry: a hlavně neumím jít spát třeba v 9,ale usínám kolem půlnoci :angry:
Takže dneska to bude opruz,je vzhůru brzo,už mi tu padá na hubu,ale dát ho spát,je za chvíli vzhůru a bude protivka,pač ho zas budu držet vzhůru....a taky v pelechu děllá neskutečné kraviny.ráno byli servané mantineli,plena pod hlavou byla kdesi v tahu,vysílačka na zemi,nynánek celej oslintanej a mládě na břiše a jako spát NE :angry: kde je to moje miminko co spalo celou noc????až do 7-8 bez probuzení :sweat_smile:

Rybilka: taky používám jedině tu...DR mi vždycky předepíše,mám jí tak i levnější...když jsou vedra a má červenej zadeček,na noc mažu Bepanthenem a taky někdy Niveou na prdku ( ta je tuhá),pak taky na cesty mám sebou buď tu nIveu a nebo Indulonu na opruzeniny,jsou tuhé a tak netečou jak Rybilka.....ale na ní nedám dopustit! Sudocream mám taky doma,tím se může mazat prdelka jo???

Gab: nesmutni,aspoň odpočineš,budeš mít jen Matýska a za chvíli máš ratolesti doma,to uteče :wink:

Holky co já bez Vás budu dělat na té dovče????Jsem už koukala,zda tam nemaj wifi,že bych vzala PC ale MM jako na mě koukal jak na debila,že to snad nemyslím vážně,že to bych nikam nevylezla a byla zalezlá v apartmánu a visela na koni :grinning:

JAni: to jsi šikulka s prádlem :grinning:
19. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.