• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj niky, hele myslím že plínu pod hlavičku už mít nemusí..... nevím, my ji měli víceméně jen 6n ale my nebyli blinkací mimi...
19. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Pepi: myslíš,že už zbytečné?on z toho má už více méně žvejkačku :grinning:
19. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
niky já už bych jí nedávala, už je to velkej chlap....
19. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
ale polštářek taky ještě ne že?
19. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
no já polštářek dala asi v 9 měsících jen kvůli rýmě, aby mu to neteklo do krku, ale on si pak na něj už tak zvykl, že jsem mu ho nechala... jinak jsem chtěla až po roce
19. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
on ho nevyžaduje,tak mu ho nedávám.........
19. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
tak to jasně, když ho nevyžaduje, čím pozdějc si zvykne, tím líp :slight_smile:
19. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
tak šel spát,už byl na ránu......

jůů tady vysvytlo sluníčko....kež by,aspoň bychom mohli odpo ven :wink:
19. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
mně tu malej vrní a bručí, žužlá oči, ale spát néééé, to by mu něco uteklo... :confounded:
19. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Nic jdu něco dělat, tak zítra, nebo vpodvečer, uvidíme... :slight_smile:
19. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Pepi kupovala jsem dva testiky v balení za 28,- jeden tu mám tak ti ho klidně věnuju. Může se udělat kdikoliv v průběhu dne.
19. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Pepi a vy plánujete druhé? nějak mi to ušlo :sweat_smile:
19. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
A jinak dobré ránko. Vstávali jsme cca v 7:30 a je tu nádherně takže jdu zase prát :frowning2: já se s toho snad nedostanu.
19. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
tady taky svítí slunko,ale fučí a je zima...taky musím dát vyprat,zas přetéká koš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Kdyby jen koš ale neotevřu dveře do komory :grinning: . Vyslíkla jsem ložní.
Jdu dítě mě vyhazuje, že si chce pustit pohádku a dolů ho pustit nechci, tam mám žehlení.
Takže papa
19. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Jani ja fakt muzu jen dopoledne kolem 10. pozdeji to nejde
19. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky,
no Gabi jsi šikulka,že si to všechno pamatuješ :wink: NO já ti věřím ...... jen si tě nepamatuji :grinning: :grinning: Ale jako něco mi to stěhování říká tak asi jo :sweat_smile:

Rybilka mi děsně smrdí,namazala jsem mu prdku jednou a málem se poblila takže to fakt ne,ta letěla do koše hned :rolling_eyes:

Naše noc katastrofa,2x mlíko a nakonec dostal nurofen,zuby zuby a zase zuby!!!! Teď spinká a já musím jít vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru jako honem přemýšlej jak tam dostaneš tu wifi jelikož já bez tebe umřu!!!!!!!!!
19. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
MAru: zas zubáky? chudínek malej.......já mám strach,aby nás to nechytlo na dovče :frowning2:
Jo a lásko,já objedvila,že tu mám jednu kaši od tebe..ovocnou mléčnou od 5m :wink: testnu...
no wifi tam nedostanu,ale mám aspoň mobil....tebe sms bude stát normálně,z netu zadáčo :wink:
19. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
No já vím,že mě normálně,ale tebe majlant :rolling_eyes:
No jo zuby jsou opět tu,cca 2 měsíce klidu a hlavně ty noci byli bájo,ale teď je to zpátky,má tak strašně moc nateklé dásnička horní 4 :zipper_mouth:
Jo vlastně ano dávala jsem ti od hippu,tak to vyzkoušej :wink: Mě malý už kaši vůbec nechce je přejezený kaší.
19. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Co majlant? pohoda :grinning:stejně ti denně určo písnu,jak se máte :wink: a hlavně,zda bude problém,prachy neprachy,zas budu otravovat s radama :grinning: :sweat_smile:
chudítko...Vám ty zuby dávaj,jsem zvědavá na Jakuba :frowning2: dědí se to? jako třeba reakce atd?
Hele Jakub je napuclej jak prase,ale tu kaši stejně vysosne 160 :grinning: a to před necelýma 2 hodinama má vždy ovoce a mlíko a stejně jí vysosne...nenažranec!
Jo včera jsem mu dala od tebe tu frutapuru jablko švestka a holka,nestačila jsem nabírat,ječel na mě,ale jak a hubu dokořán.... :sweat_smile: to jsem myslela,že mu dám jen půlku a dneska dojí,tak nic :sweat_smile:ale i když sní celou,stejně musím dát mlíko,ten kelímek je malej a nenasytí
19. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
19. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
jj kelímek je fakt malý to já dávám malému k chlebu s lučinou jako ovoce :slight_smile:
Zuby se asi nedědí,mě mamka říkala,že já jsem neměla se zuby problém,nikdy nevěděla kdy mi roste a zjistila až byl venku.
Malý má na noc mlíčko,on jak ho vidí tak se na něj třepe a bere mi flašku z ruky.
No z dovči klidně piš,co klidně denně mě aspoň prozvoníš,že jste oki! no já jdu vařit dokud dítko spinká.
19. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
no o mě taky nevěděli že mi rostou......tak uvidíme :pensive:

jj Jakub jak slyší cinknout mikrovlnku a jeho flašku,už polyká na prázdno a haleká a blížím se s lahví a už natahuje ruce a má záchvat třesavky :grinning:
19. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj vsem...

nikkyy prodavas uz lehatko? to bylo prvni co jsem videla :sweat_smile:
19. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Hele holky snáší bolest lépe než kluci ti jsou více citlivější tak doufej,že Jakub je taky taková holka :grinning:
a vaří Martin,jupííííííííííííííííí :grinning: jako mě fakt bude chybět až půjde zase do práce,hodně mi pomáhá a to je neskutečná pohoda doma :slight_smile:
19. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
jéééééé jsem si nevšimla fota,no supéééééééééééééééér ,to je boží ten bazén jako fakt super,tam bych chodila často! :wink:
19. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
čauky Lis :dizzy_face: Jaké lehátko zase?
19. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
čau Lis: jj prodávám,je na hovno...máme pěnové a tady v tom ho to neba jak je tvrdé....

Maru: super,že pomáhá,já jsem taky vždcky psych. v pohodě jak je doma a vím,že nejsem na něj sama a mám volněji :wink:
19. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Káťa je úžasná s těmi culíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má už dlouhé vlásky,co? a v šatičkách je boží jak brečí :grinning:
taky jsem dávala teď ve vedrech bazének malému na balkon :sunglasses:
19. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
nikkyy super fotkyyy ty joo on je krasnej ten prtous jeden :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.