• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nehybe baba porad rika ze jo a ze uz to bude nicmene to vsak rika uz rok a ja uz na to nemam..rekla jsem manzovi ze ted uz nema vubec duvod jit pryc...kde by jako platila takovou zakladni almuznu a mela klidek...dali jsme k ni jeste totiz dvere na chodbu, abysme meli klid...ona tam totiz ma takovou jako malou chodbicku a tam porad courala - lezla do lednice a chodila na wc, bouchala dverma a tak...fakt na pest...takze mi jen vyplacli dalsi 10 tis (atyp dvere i futra), abysme meli klid a ona je vyzyvana ze :angry: no a navic na urade se jako divi proc by nam mela vadit, ze mame 4+1 a ze zijou lidi hur :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak jsem si naložila pořádný kopec!!!

jo a ještě jedna zrada nastala, tak jsme si dnes říkala, že se konečně objednám ke kosmetičce, jsem tam od porodu nebyla...
no a ejhle... paní kosmetička už 2 měsíce žije v Praze, dostala nějakou super nabídku od Lorealu... tak je tam a já nevím kam jít... :confounded:
14. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ty jo, to je strašný. Tam fakt jedině může udělat radikální řez manžel, protože ona sama dobrovolně zcela určitě nepůjde. Přesně jak píšeš - co jí u vás chybí...
Hele, ale vždyť to snad musí manžel vědět ne, že se takhle nedá žít věčně? Nebo jak on se k tomu staví?
14. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
my se porad kvuli ni hadame, protoze manza tomu porad veri ze jako to vyrizuje a ze pujde a ja tomu neverim, protoze logicky kazdemu kdo o tom nasem souziti vi, je to jasny jak to asi je a bude..jedine ze by se stal fakt zazrak :cry: ja byla fakt totalne blba, kdyz jsme sem sli tehdy..jenze my v malem podnajmu, bez balkonu,pracky a tehdy uz tehu..umrel tchan a ona ve velkem byte a clovek nevedel, s jakym to souziti bude..ted uz to vim a nafackovala bych si..jenze jsem to udelala, abych mela klid..manza nechtel do hypoteky, ze to jako neutahneme a tim, ze jsem mela podelanou zivnost, ktera byla k nicemu jsem mohla leda tak prikyvovat.. :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
LENI, tak si udělej výlet do Prahy, aspoň se pak s náma budeš moct sejít :wink:
14. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
a poslední dobou vypadám jako puberťák... šílený, zlatá doba v těhu, kdy jsem neměla ani beďara a měla nádherně hustý vlasy

teď? katastrofa!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Veru, chlapi jsou pohodlný, nemají rádi nějaké roztržky, to znám....
14. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
no on proste veri, ze pujde...a tak je to porad dokola..nejdriv ze jako sezeneme pro ni garsonku ale to vzdy rychle uhaslo jako vzplalo..protoze by to sama nezaplatila a my uz ji jako prispivat teda nebudeme...a on vzdycky rekne dam ji cas jeste do konce roku, ona mu pak neco nakeca, jako ze joo ze uz se to blizi a ze do dubna urco bude pryc...a tak ji da cas zase do dubna...no a je kveten ze jo...hmm jenze co jako s ni na ulici ji tezko clovek vyzene kor kdyz pul bytu je na ni :rolling_eyes: a ted prisel s tim, ze pocka do ZARI a pak s ni pujde teda na urad jak se to vyviji a zda nam vubec rika pravdu me fakt klepne..ale ja uz mu v tomhle taky prestavam verit protoze porad je to jeho mama a on se citi divne, ze na ni tlaci atd..ja to chapu, ale jsem uz total unavena touhle situaci :cry: :cry:
14. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
No právě LIS, že veškeré vaše hádky a problémy prameněj z toho pitomýho "generačního soužití". Přesně jako u nás. Akorát u nás už s tím M. díkybohu něco dělá. Takže i z těch největších depek mě dostane to, že už to nebude trvat dlouho a budeme ve svém a bude klid.
Hele a nejde nějak jí to prostě předjednat a vyřídit a pak jí postavit před hotovku, že už prostě stačí jen aby tam zašla ona osobně nebo tak něco. Jako že jsi hodná snacha a chtěla jsi jí ušetřit běhání a dohadování :wink:
14. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
a pak mam byt normalni :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veru to by neslo vubec se do toho nepletu oni si o nas mysli tam jen to nejhorsi jako ze chudaka starou pani lifrujeme pryc a nedokazeme se snest nebo tak nejak a ze nam jako nestaci 3 mistnosti..udelala tam totiz nejakou hysterickou scenu, ze jako ji tu nechceme a tak..blazen hotovej...navic my vlastne ani nevime, zda je to pravda ona porad rika neco jineho porad to schvaluji nejake komise a normos se na to ceka roky....je to prece jen pecovatelak a musi na to byt zdravotni posudky a vsechnoo... :frowning2:
14. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky,to vám nezávidím s těma důchodcema... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musí být strašné!!!

leni: beďary mám po porodu taky, a hlavně na zádech...to nechápu,njn začíná léto a musím být fakt krásná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vlasy padají pořád..to nemumluvím o hnusných rukách a nehtech...chjo..já bych se potřebovala celá vyměnit :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
no prave TY vis, ze to jednou skonci a to by me taky nakoplo, ale ja uz nevim fakt nic.. :rolling_eyes:
gabi: ja chci taky vymenit :grinning:
Jako že je to jeho máma je hezký a je jasný že jí na ulici nevyhodí,a le přece musí vědět, že takhle to taky nejde. Má přece manželku a dceru a vy byste měly být na prvním místě. Jako kdybyste takhle bydleli jen chvilku,a le jak píšeš, tak se to táhne už nějakou dobu a termíny se stále už 2. rok posouvají. Takhle to můžete posouvat taky klidně deset let, nebo i dýl. Ach jo, ti chlapi jsou v tomhle fakt nýmandi. Jako a%t si zkusí představit, že by takhle musel žít on s tvýma rodičema, to by pak panečku měl náhradní bydlení sehnané během týdne :confounded:
14. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hele LIS a co to teda udělat naopak a začít shánět něco pro vás? Třeba to manžela trkne a vybičuje k nějaké akci s matinkou...
14. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
joo on je taky na mrvici, ale my proste nemame co udelat... :frowning2: a hlavne on tu s ni neni je tu jen vecer, takze pry co mi jako vadi, vzdyt o ni temer cely den nevim...jenze ona vi vsechno babizna jdu ven a ona palici v okne... :angry:
14. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
:pensive: hmm jenze co ona s bytem 4+1 ?? a my nemame na dalsi byt je to zacarovany kruh prave :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
lis: no tak to by mne normálně z ní jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( pardon za ten výraz)
14. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
prosli jsme snad vsechny varianty bohuzel :frowning2:
14. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
jo a u nasich jsme mohli bydlet ale v baracku kde bysme meli svoje..jenze to nee (navic rodice tam nebydli jsou tam jen vikendy a obcas co maji volno..)s rodici pry nikdy a tak jsme skoncili s jeho matkou...o dve generace starou proste :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hele přesně to jsou nechápající dotazy manžela, který je doma jen večer, když už je důchoďák zaparkovanej před televizema. Ale to, že já je potkám pokaždý když vystrčím čumák ze dveří a musím poslouchat jak je Anička málo oblečená, jak třískám s brankou, jak slyšeli Anču dopo brečet a co jsem jí udělala, atd atd atd.
14. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak to já bych asi jednoho hezkýho dne v návalu vzetku z tchýně si sbalila kufry a odešla i s malou k těm tvým rodičům. A ať si bydlí s matinkou, když je to tak bezva. Šmankote ti chlapi by fakt potřebovali kolikrát pořádnou pěsťovku aby se jim rozsvítilo!!!!!!!! :angry: Takže tvoji rodiče nee a matka ta jo, ta je v pohodě!!!!!??????
14. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
jo tak to je presnyy a porad se musim zastavovat na chodbe protoze jdu s Katou a ona na ni zacne sislat a ted ja na ni nemam cas anebo proste jdu ven nebo tak a pak tam proste musim stat a poslouchat to jezis ja se i pomalu pašuju, ikdyz vylezam z obyvaku do loznice s malou na prebalovak..a on na me pak vyjede to jsi jako nemohla minutu na te chodbe pockat at se na ni podiva alespon kdyz ji vidi 10 sekund za mesic :angry: (a to jsem se uz tak prekonala ze ji sem obcas pozvu a zalezu do kuchyne, abych proste mela klid..) ale to je proste fakt prekonavani se...jinak bych ji nemusela videt tydny, mesice roky...uff je to tak proste...navic ona mi stejne nic nepomuze, nedokaze Katu utisit, nakrmit, prebalit..je fakt ze nemela moznost, ale ja ji proste neverim a navim bere tuny prasku, ze kolikrat je az z toho zfetla a ja ji mam jako pustit vozit kocar no tudle tedy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Sem se tak z toho LIS rozčílila, že jsem si rozbalila strakatou Milku a už jí mám víc jak půlku v sobě. :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
:cry: Veru no on to taky takhle nechtel, proste ta situace se vyhrotila silene... :frowning2: to jsem mu prave ted v tydnu rekla, ze odejdu a at si tu s ni bydli a strasne jsem se ho dotkla!!! jenze ja nechci nikam utikat... :cry: chci mit proste jen svuj klid a svoji rodinu :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
čokoška je na nervy :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
joo taky si jdu neco dat...dekuju za pokec nechci uz tim otravovat..hele treba vyjde Konopiste a pokecame ?? :wink:
14. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
ja mam coko s matou fakt luxusni!!! :dizzy_face:
Hihi, já nás taky vždycky pašuju ven :grinning: Když slyším třeba že byla tch.na WC, tak nás pak bleskurychle zbalím a mastíme jak o život, protože vím, že na WC v nejbližší době nepůjde... A nejhorší je, když mi Anča začne řvát v chodbě, tak to jí vždycky málem přidusím, aby byla potichu a tch. jí neslyšela a nevylezla.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.