• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no to je hned o něčem jiném fakt! já jsem celkově v pohodě pořád,ale někdy toho mám jako fakt plné brejle a jak je doma tak to je úplné leháro,Dmi spí,Martin vaří a já mám nohy na stole :dizzy_face:
19. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
jooo Maru Kata ma desne dlouhy vlasky az dopul zad, kdyz se namoci, ale jako ridky...za to ale fotky z atasu ty budou stat za to se takk na ne tesim... :dizzy_face:
19. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jo a Jakub mi přijde hrozně dlouhý :fearful:
a jsem zvědavá na Domínka kolik měří a váží,ve středu máme roční prohlídku :dizzy_face:
19. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
nik nam zase vyhovovalo tohle..to penovy bylo moc ve vode...doted ho jeste mame a manza si ho dava v koupelne pod nohy, aby ho netlacily, kdyz kleci u Kati, jak je ve vane.... :wink:

K si tu hraje uz asi 10 min s casopisem...trha a listuje :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
jo a zatim ho neji, coz se divim teda :fearful:
19. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
lis: dík :dizzy_face:
Maru: jj je to pohodička....se těším vždy na jeho volno....to mu začíná až ve středu,ale zítra dojede mamka a ségra a budou tu se mnou do úterý,tak se těším,užijou Kubči aspoň a já odpočinu :slight_smile: Tom má stejně noční a nebo bude spát mezi nočníma...máti už se angažuje,že stejně od 5 nespí,tak si ráno veme Kubu a já jí akorát večer ukážu,jak mu udělat papů a budu spáááttttttt :grinning:
Maru ty mas pohodu a manza je zlatej, kdyz takhle vari... :confused:
hm tak Domi už by měl půlku časáku v sobě :sunglasses:
No je šikulka a já se taky tak moc těším na ty fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
jako jak na Tobe nik Kubicek spi to je krasnyyy fakt :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
uz zacina kousat :angry:
19. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jj Lis,on je zlatý když chce :grinning:

Veru tak to budeš mít taky žůžo! Já teda,abych pravdu řekla jsem s Domínkem nejraději sama s Marťou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Každý ho slintá furt a to nemám ráda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Maru presne budeme mit solidni mamanky... :wink:
19. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
dlouhej? no uvidíme na poradně..ale máme 62 hadry.....

mě manža nevaří...i kafe zkazil,jsem ho sjela na 1 dobu a od té doby mi neudělá ani čaj,že ty kecy poslouchat prej nebude :grinning:

ááá už ječí z pokojíkuuuu satan se vzbudil :sweat_smile:

jo časáky začíná mít rád..vše co šustí a hned trhat a cucat...MM se sním ze srandy přetahoval o NOVEJ program a rozpůlili ho :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
hm tak já už mám mamánka:pensive:
začal teď pořád se po mě sápat,stoupne si o mě a sápe se nebo ho chytnu za ručičky a on se normálně po mě vyšplhá a chce být u mě,v postýlce mu podám 2 prsty,on se chytne a z té postýlky vyšplá až na mě,má děsnou sílu v rukou a jak se mu někdo nelíbí a je na rukách tak si hlavu schová ke mě na prsa nebo zaboří mi ji na hruď,je to taáák sladké,ale vím,že je už fakt mamánek :pensive:
19. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Maru: to já taky,ale u mé mamky mi to neva,neslintá ho..hraje si s ním,chová,povídá..pohoda :wink: ale zas nejsem ráda sama,kort když Tom spí mezi nočnima a nebo je v práci,jsem ráda.že dojedou :wink:
19. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
dlouhý mi přišel z té fotky,to já mám doma dlouhána fakt,že jo ale nevím po kom :sunglasses:
jo tak casak zatim porad jede...ty joo uz 15 minut... :grinning:

Maruško s cim si tak Domi nejvice hraje z toho co dostal k narozeninam? :fearful:
MAru jukni na FB na fotky...obzvlášť na jednu,to poznáš,nechtěla jsem jí sem dávat,abych nedostávala IP s kecama od pár lidiček ( néé z tohoto tématu)
19. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
jj taky jsem ráda,když někdo dojde na návštěvu,ale mě to fakt vadí jak ho každý oslintává,přece není lízátko a moje mamina ho fakt co 3 vteřiny slintá :angry: nebo kámoška,vidí ho a hned ho pusinkuje,já ji taky nepusinkuju tak ať nepusinkuje moje dítě! taky mu to určo není příjemné jak ho furt oblizujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
jéééé a já ho ale neslintala,že jo???já to taky nesnáším :sweat_smile:

už máš fota z pátku co mi slllibuješ??jak škubal tak krásně mnou zabalené dárky omotané 2 metrama izolepy? :grinning:
19. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
jo Kacka se taky sape..a ta sila v rukou to je podobne...z prebalovaku ji podam vzdy prsty a ona vyskoci na nozky a hned se prituli a sape na me....manzovi to nedela a on je z toho smutny :stuck_out_tongue_closed_eyes: me ukrutne sere tchyne, jak ona na ni šišlá a tak ...musim se porad skryvat, aby zrovna nevylezla...me to nebavi..nasi jsou taky v pohode..proste ji nechavaji jeji prostor a ona je tak podelana porad az me to vytaci vic a vic...nemuzu ji poslouchat ani mam takovou averzi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
jj jdu juknout

Lis nejvíc asi s .... hm ovladače :grinning: no nevím on na hračky moc není,spíše to co nejsou hračky ho baví,ale dokáže si dlouho hrát s kostkami od Veru,pak pyramida s kroužků taky super,v tatrovce rád jezdí a otáčí ji vzhůru nohami a montuje kolečka,jinak ho stále baví všechno hrací,takže dostal další hrací skřiňku a s tou teda si hraje hodně a farma co dostal k vánocům jede pořád a pořád denně a stále ho baví . no nejvíc fakt ne hračky :wink:
19. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
joo farma je dobrá..Tomášovi se taky líbila a hrál si když jsme byli u MAru :grinning:
19. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
tak po 20 min casak nebavi a uz montuje PC :angry:
19. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Veru které foto? když tak do IP,ale asi tuším a čumím :sunglasses:
19. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
ty vado fotky :frowning2: zapomněla jsem tak já je jdu hned stáhnout a nejdříve se jdu zeptat jako slušná manželka jestli pořebuje moji pomoct :grinning:
19. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
jo tak mi jako vypnula pc respektive restartovala..jdu vzbudit chlapa at si s ni taky je mam toho dost...psala jsem zrovna prispevek :angry:
19. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ty jo Lis tak tvůj chlap ještě spí? no taky to tak někdy máme,ale dneska je zlatý nemám se prý zvedat od Pc dokud malý spí :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
ty kráso já tam šílené množství fotek :pensive: ještě ze slovenska atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
už jsem je našla :sunglasses: dám je na rajče ať nemusím zmenšovat tak mmt
19. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.