• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jůůůů Sebík má taky krásné kukadla a hrozně se mi líbí jak jsou spolu oba kluci,líbí se mi ta sourozenecká láska možná proto taky chci malý věkový rozdíl :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile: Musím se smát, jak tady probíráte ty naše holčičky, že jsou celé po tatíncích, je to tak, Bibi je taky tátova zmenšenina, je to až neuvěřitelné :sweat_smile: a nejvíc měmanžel pobavil, když mi jednou říkal, že se mu zdál sen, že se mu narodila Bibi a prý byla jen jeho,moje ne :grinning: :grinning: :grinning: mě pobavil
19. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Fajro, tak kdepak jsou ty vaše čičiny :slight_smile: ?
19. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak ze stříbrný koníkovský nebude nic.... Dostala jsem to... no jo no... Naše děti nechtějí být dílo náhody, ale plánovaný a chtěný, žádná náhoda typu "nedostatek krému" A začíná mi být už "dobře špatně..." :confounded:
19. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
pepi to mě mrzí :frowning2:
19. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
niky - no jo, holt "dělejte mě s láskou jako bráchu, já nechci bejt náhoda..." - a asi je to tak dobře... a kdo ví, třeba mě ta stříbrná nemine, ale nebude to březňátko....
19. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojky ztak jsme byli na okoři a bylo to fajne,
19. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
pepi neboj druhe prijde az vy budete chtit. :wink:
19. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
cíleně se začnem snažit od září...

ale holky napadlo mě, já si ani nebudu moct dát "snž" do profilu, na fotky sem chodí lidi, který kdyby to viděli, tak budou mít hromadu keců že jsem blbá, že jsem mu dala kluka tak mi má dát pokoj atd, a kdyby pak viděli třeba fotku dvoučárkovýho testutak by mě čekaly tři měsíce keců typu "ještě se to dá řešit.... takže vás pak poinformuju ípéčkem...
19. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
pepi co to je za lidi přiblblé?mazec jako...... :frowning2:
tak třeba to bude dubňátko..budu držet palečky
19. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
niikkyy- je to máma a teta... a jinak s tebou beze zbytku souhlasím....
19. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
pepi tohle chapu moc dobre. :wink: teda tvoji reakci. Jinak tohle se nerika a nedela.
19. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
holky dneska nemám až tak moc času, kluci jsou ve vaně, až vylezou tak uspávání malýho atd, ale zítra vám popíšu své úžasné narozeniny, leccos nebudete chápat...
19. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
jéé tak to promin za to slovo přiblblé :sweat_smile:
19. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
niikkyy, není co promíjet, bylo ještě velmi decentní.... :wink:
19. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
no tak to jsem zvědavá na popis narozenin
19. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
tak jo, zítra ráno to tu máte :slight_smile:

Mimochodem koukám že rarášci jsou dneska na ránu, myslela jsem že je to jen u nás, a - hanebně přiznávám, že mě to těší - koukám že nejenom u nás :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
my jsme taky na ránu....akorát ječí a pláče a nic ho neba
19. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Čau vy ranařky, tak jsem dnes viděla 2,5 kg třítýdenní mimi a nechápu, že Aný byla taky taková a že jsem se na ní nebála šahat! :confused: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
ahojky,tak sme doma z týdenního výletu,nedočítám je toho fakt moc :unamused: ....jak ste se měli v rychlovce kdo podá info at sem v obraze kujůůů :wink:
19. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
KACI ahoj, nic nového, snad jen že všechny hromadně krámujem :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
a mám novinku byla jsme na prvním sezení s psychologem a super...... :slight_smile: snad už je ta největší depkárna za mnou...
19. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
jo???!!!tak to se k kvám přidávám fakt!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
holky tady fotecky kdo chce http://jdna.rajce.idnes.cz/Okor/
19. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Zdravím,byli jsem odpoledne na pouti a moje dítě bylo zase úžasné,je hrozně hodný a stejně jako včera už spinká :sunglasses:
Verusv měla jsi pravdu,že po injekci je to šílené všemi směry,nerozumím tomu co ze mě lítá to jsou s prominutím kusy sražené krve :fearful: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdybych neměla v sobě ibalgin tak na pouť ani nemůžu jet.
Kaci tak to fakt vítej,jsem ráda že ti sezení pomohlo a bude zase dobře :slight_smile:
Adi mrknu mmt mám hlad :grinning:
19. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojky,

jen v rychlosti..musím žehlit:

niikkyy: fotečky suprovní,Kubík krásný a bazén..no lahoda....jéééééžiši tam bych byla furt...to je relax..a jak je Kubík spokojený....je fajn,že máte kde jezdit :slight_smile:

ostatní fotky zkouknu večer..l..

Tobiáškovi od MERY všechno nejlepšííííííííííííííí k 1. narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Fotečky hezké :dizzy_face: Byli jste dneska? A koukám,že bříšenko roste :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
jéjda no jo přidávám se taky přeji všechno nejlepší k 1.ročku a nezlobit maminku a když tak jen malinko :wink:
19. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
marus jojo dneska odpoledne. A bylo to moc fajn.
19. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
jdu šít

gabíííííííííííííí nezlob se na mě,já tě mám ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nepamatuji si tě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si dělám prču,pamatuji si teda to stěhování :grinning:
19. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.