• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no ja nemam poruchu ale spis nemam sliznici na MS asi tak :unamused: jj sroubek, ale to jsem myslela ze uz mandul vi :confused:
19. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
mandul ja 17.11. :astonished:
19. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
2007 :confounded:
19. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
JJ o šroubkovi vim :dizzy_face:
19. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
lis aha,tak to jsem nevěděla :sweat_smile: A ohrožuje Tě to v dalším plánování mimča?SE blbě ptám,co!!!Když neni sliznice....
19. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
maru pomohlo a sem ráda že sem se k tomu konečně odhodlala.....taky přeju všem oslavenečkům všechno je...jak k měsíčninám tak k ročku
lis-jeste nevědí proč nemáš MS..?
19. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Holky,tak už za chvíli odjíždíme :confounded: ,tak já se loučim a jen co budu moc,jsem tu jak na koni :slight_smile:
Pa pusinky
19. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
MANDUL papa!
19. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, ani nevim jestli si na mě ještě pamatujete :slight_smile: OBčas Vás čtu ale nějak jsem líná cokoli napsat nebo spíš možná to beru jako ztrátu času, nevim...:slight_smile: Jinak my jsme v pohodě, a koukám že vy všichni dá se říct taky, srpňátka nám rostou jako z vody co? Mějte se všichni moc krásně! Papa, Bára a Fredíček
19. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojky tak jak jste se dohodli na ten zítřek? Potřebuju to dnes večer vědět. Musím s autem do servisu tak abych to naplánovala. Písněte mi to do IP manželovi net ruší TV a je s toho nervní :confounded:
19. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak požehleno...částečně

linn: kluci si spolu vyhrají,co? jsou šikovní :slight_smile: jak se k sobě mají :slight_smile:
lis: ubrečená Káťa super :slight_smile: je to malá šibalka... :slight_smile:
maru: vidím,že Dominiček je ve stejném tričku :slight_smile: měl spoustu dárečků a ta SPZ... viděla jsem už spoustu kočárů právě s SPZ..vypadalo to srandovně :slight_smile: nová móda,či co.

mě "tetka" pomalu odchází....jsem ráda,příští týden mohu k vodě,ještě to počasí...

veru: stýská,mám takový pocit úzkostný,chybí mi tu,je tu ticho a mám ti takový strach,asi z prázdnoty..je to úplně jiné být te´d sama doma s jedním dítětem..má to jen jednu výhodu: více toho stihnu :grinning:
19. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
tak nic no :frowning2: já jdu do vany a spinkat...pá
19. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
uff jsem se sekla u stroje,ale mám hotovo :sunglasses:
fredericku jj pamatuji,tak přijď častěji zase taková ztráta to není,člověk se odreaguje .....
Gabi no SPZ dostal od Niky :dizzy_face: že se stýská věřím,musí ti být fakt smutno tak se pomuchluj s Matyáškem děti se brzy vrátí a bude zase veselo :dizzy_face:
Kaci tak věřím,že ti už bude na dušičce lépe,uvidíš že jak se hodíš do klidu bude v klidu i Verunka a budeš mít milionové dítě :wink:
tady nikdo tak jdu do sprchy
19. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dnešnímu oslavenci přejeme k 1. ročku hodně štěstíčka, lásky a úsměvůna tváři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
taky si pamatuju fredericka... :wink:
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky, taky přejeme vše nej oslavenci! :slight_smile: Jinak se přidávám k těm co to měly naposledy před těhu...zatím kojím a nic, takže jsem zvědavá až přestanu, zda mrcha dojde!!! :wink:
Mandul, začátkem srpna bych měla jet do HK na delší dobu, tak můžeme dát konečně "kočárkování" a Ajik se může taky přidat! :slight_smile:
Kaci, tak to je dobře a teď už bude určitě líp a líp! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fredi, pamatuji si tě...jjj, dětičky rostou jak o závod! :slight_smile:
Pepi, není čárka teď, tak bude příště...však na tom zapracujete! :wink:
Jinak fotečky máte taky všechny moc krásné...ty srpňátka jsou prostě pusinky...a Kubík od Níky taky! :slight_smile:
Jdu pokračovat v žehlení, tak přeji dobrou noc.
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
http://katdol.rajce.idnes.cz/19.7.09_Stonavska_pout/#Stonavska_pout_087.jpg
To vám tu prostě musím dát,tady je Domi k sežrání :dizzy_face:
a jdu spát,dobrou noc :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
my dnes byli taky na vylete s tatkou na Konopisti..jeli jsme vlackem Kata koukala...medvedi ale nebyli :pensive: Veru a konecne vim,ze psi mohou do ruzove zahrady, ale jen na voditku... :slight_smile:

Domi je zlatouš fakt krasnej zamyslenej a svihak v tech vlaskach... :wink:
19. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jé holky to je příjemný že si pamatujete, je to fakt, že se člověk odreaguje...on mě malej totiž moc u PC nenechá, přijde ke mně a "prdí" mi na nohu :slight_smile: jakože legrace, no a to mě vždycky dostane :slight_smile: Takže musím jen když spí, a to se mi zase pak hroutí domácnost :grinning: :grinning: Ale slibuju, že se občas ukážu. Jinak jsem přidala dvě fotky do alba, no nic moc, po půl roce, já vim :slight_smile: Jdu spát, rostou nám asi tři stoličky najednou, tak jsou ty noci takový akční...:slight_smile: Dobrou!!!
19. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Lis to samé Káťa,máme krásnou nevěstu hodí se k sobě,co?
19. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
jéé no Frederiček roste taky v krásného chlapa :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
a už jdu fakt na kutě,páček shledáček :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ještě jsem přidala nějaké fotečky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3043223&vReferer=
Maru, prostě Domča je fešák! :slight_smile:
Fredi, já přes den u PC taky nemůžu moc být, protože Kája se mi hned hrne pod stůl a tahá dráty apod., takže pak není divu, že jí spadl na hlavu třeba modem! :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
jj Maru hodi se suprove budou mit hezky deti a my budeme pysne babky :grinning:
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
jdu taky spat, dobrou noc vsem..fotecky vsechny moc hezke Sil a rikam si, jak Kaja zpusobne sedi nepripoutana a ji rohlik..jo to neznam...je to sikula..tak pa :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak jsem Vam jeste okoukla fotecky, Sil, fredi, moc pekne :dizzy_face:
Marus, i super fotograf :slight_smile:

Gabi, jj, uz se spolu zabavi a uz se taky zacinaji handrkovat o veci :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky hlasíme že žijeme 3 dny jsem tu měla kámoěku tak jsem nebyla na netu....
fotky máte všechny krásný a taky přeji pepi vše nej k narozeninkám a Tobíkovi vše nej ....
uff jdu spát snad zítra mějte se krásně pa pa
19. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky, taky ještě v rychlosti nakukuju - dneska budu určo první, tak konečně taky někdy :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :wink:

Přes víkend nějak nebyl čas, tak to tak v rychlosti shrnu, v sobotu jsem měla taky nějakýho střevního bacila, ale naštěstí to během dne ustoupilo. Jolanka trhla rekord a celou sobotu přes den vůbec nespala a usla pak až kolem deváté - ale zas dnes to asi trochu doháněla a spí už vzorně od sedmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra si vás snad dočtu - i když bych měla raději studovat autoškolu:frowning2:, ale teď už konečně mizím spát tak dobrou nebo spíš dobré ráno všem:slight_smile:
20. črc 2009 v 00:18  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: tak mě tu máte, jdu referovat, ale ze všeho nejdřív:

Gratulace Kaci, že sebrala kuráž a šla k psychologovi!!!!

Jinak krámuju dobře, trošičku jak Dunaj, ale už jsem si vzala brusinky aby mi nebylo na chcípnutí...

No a moje narozeniny, úžasné.... V sobotu ráno jsme šli vyměnit golfáč, a díky mojí debilitě jsme tam byli na devátou, když otvírají až v deset... No nic, tak jsme tam s Pepčou ťapali, já vlítla do Tesca a nakoupila jsem si, H. to pak odnesl do auta, vyměnili jsme golfky a jeli domů. Tady tak nějak přežívali, a když kolem čtvrté přišli, tak se to chvíli zdálo jakž takž v pohodě, a paradoxně teta, kterou jsem vždy měla za ještě o fous větší potížistku než mámu, byla absolutně v pohodě. Moje matička přinesla Jožulkovi :angry: botičky, a narvala mu je na nohu - přestože jsem jí říkala, že si nepřeju aby mu boty kupovala bez ně, navíc když tyhle jsou přesně typ bačkůrky, před nimiž varuje jak doktorka, tak rehabilitační. "ale když oni mu tak šlušej, že jo, Jožulko..." :angry: :angry: :angry: a já litovala že neumím střílet. Ale co se stalo pak, to jsem absolutně nepobrala. Dala malýmu takovou hračku, kterou má rád, takovýho kejvacího lva, a na stole byl obrázek ve skleněným rámečku, no a jak s tím malej bechnul, tak to sklo prasklo, a co ta z toho udělala "já jsem taková kráva, jsem mu to neměla dávat," a normálně začala natahovat... já jí na to říkám "klid prosím tě, to je za pade, nic se neděje," a ona furt mlela svou. No proč má bejt pohoda že... taková zbytečnost.... :rolling_eyes: Máme ale i hezkou fotku jak je Pepa na ruce u babičky, poprvé.... do soboty babička vždycky že se bojí...

Moje pravá oslava byla s Honzou včera, kdy udělal pangase s dušenou zeleninkou na másle... Dárek bohužel nestihl dodělat - bude to skříňka na záchod, sám ji vyrábí, a holt neměl čas to dodělat, ale nevadí.... Prostě klídek, pohodička...
20. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
to jsem vás svým popisem tak vyděsila, že sem radši nejdete? :grinning:
20. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.