• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
A všem dnešním oslavenečkům všechno nejlepší :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
maru - to jako fakt? já vím že spousta lidí má na rajčeti fotky, ale já ani nevím kde to je, jak se tam dostat atd :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
HOlky - geniální nápad, asi to tak udělám :grinning: Dík jste pusinky :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
čuski,

malý usíná a já mám chviličku..dneska dopo jsem makala doma a malého vozila babi :slight_smile: ještě mně čeká zbytek žehlení,ale to až večer...

dnešním oslavencům všechno nejlepšííííííííííííííííííí :slight_smile:

tu pusto prázdno,tak jdu čítat......
20. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Gab ahojky, tak já vyžehleno mám, po dlouhé době :slight_smile: , Bibi spinká, tak pohodička, ale začíná zase pršet :angry:
20. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Pepi, tady si vytvoříš účet, nahraješ jednoduchý prográmek a pak už jen vkládáš http://www.rajce.idnes.cz/
20. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojky holky, teda venku je počasí, fouká, sem tam zaprší...kde je to léto??? :angry: Tak a teď nevím na co reagovat, vždy vás dočtu a pak už zase nic nevím...jo, jen chci poděkovat za pochvaly foteček a taky chválím všem fotečky! :slight_smile: A Pepi, nesmutni, určitě se brzy zadaří a všem z rodiny je do toho houby, je to jen a jen vaše věc, tak si nenech pokazit náladu!!! :wink:
A všem oslavencům vše nej...nějak to nestíhám sledovat! :sweat_smile:
20. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo a chci uklidnit Maru a Lis, že Kája taky způsobně v židličce nesedí, sice není jak Xena, ale už se zdokonaluje!!! :grinning:
20. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojky, tak mi už jsme doma, prádlo zmoklé, děti v autě vyspané. Honza zase napucnutý. Trošku opožděný obídek zalitý flaškoumlíčka.
Pepi odpověď pro tebe kolikrát má za den mlíčko. No do tohoto okamžiku už má v sobě 4tou flašku od rána.
20. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak se k Vám přidávám trošku jinak než obvykle. Pozorování mé osoby už mě štvalo a pod tímhletím nebudu tak lehce vysledovatelná. Takže jedno ID zmyzelo a druhé je tu :slight_smile: zdravím já, Kája a Honzík
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
zmizelo :sweat_smile:
20. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
dnes jsem objednala do kočárku:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24248880&tab=0

ijacek: probůh,tě někdo šmíruje? si budu muset zvyknout..... :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
jdu zase žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
fajra: tak u nás nepršelo,takže paráda :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojky tak dnes paráda nemusí mnic dočítat vy jste na mě hodnééé :grinning: :grinning: :grinning: ....
u náa dnes taky nádherně ráno to nevypadalo ale pak se to vyfoukalo a bylo krásně a ted maximálně užasně teplo ve stínečku takže s tatkou možná pogrilujeme,,,,
20. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
jezis kdo je ijacek ted jsem fakt mimo :confounded: janikrop? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
gabi super cena ty jooo :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo ja se tahla nekolilk km za Benesov, abych Kate ukazala kone, bylo to temer v lesich nikde nikdo..K celou dobu pekne spala a nebyl ani jeden kun za to se tam potuloval jakysi bezdomak no fujj bych si nafackovala jsem se tak bala, ale nastesti se klidil z cesty...uz teda nic takoveho nepodnikam :frowning2: a pekne foukalo..Kata nakonec spala pres dve hodiny a ja se tam tahla s tim kocarem brr ze jsem radeji s ni nezalehla doma...jsem porad unavena a to spi cely noce :fearful:
20. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
4 flašky mlíka Jani od rána? tak to by Kata radeji vymenila za 4 krajice chleba...mohla by ho po kilech nebo pecivo..dnes vubec neobjedvala proste nechtela... :pensive: taky jsem ji to uvarila hnusny...uz vubec nevim co porad varit prijde mi to stejny a stejny..jdu si dat sprchu zde nikdo neni... :fearful:
20. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Lis celkové skore dnešního mlíčka 7lahviček avent. Jinak dnešní výčet toho dalšího co s prominutím do sebe natláskal.
-2rohlíky,2krajíčky veky s maslem (od chlebíčků :slight_smile:), půl balení colozrných Bebe, přesnídávku, jogurt - dnes jen dva malé, talíř těstovin se sýrovou omáčkou (Kája měl stejnou porci), banán a na spaní flašku kaše (kupodivu stačila). Piškoty a ulovené celozrné lupínky nepočítám.
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: ty joo to je jedlik...Kata mela dnes jen flasku mlika, pak pulku housky s Kiri syrem, obed bojkotovala, pak bily jogurt a kousek bananu asi 5 piskotu a vecer 200 ml kase :fearful:
20. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Gab neboj zvikneš si :grinning:
Jinak právě dorazil leták Albertu (hypernova) mají v akci od 22.7 Haggies premium za 199,- a Nutrilon za 299,- kaše Nutrilon 74,90,-
Nás se tohle netýká, jedeme v jiných značkách :grinning: jedno pročůráme a druhé pliveme...
20. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky,
zdravim vas vsechny po dlouhe dobe a preju vsem co uz maji rok vsechno nej nej nej, at maji porad usmev na tvari.

Nejak nestiham, manzel je pryc, prestavuje nam baracek, kdyz mi obcas mamka pohlida, tak bud jdu do prace (musim dopsat disertacku a doma to proste nejde) nebo jedu pomoct manzovi. Barunka je usmevave zlaticko, uz se sama postavi v prostoru a posledni dva dni uz i jeden krok udela a pak bac. Umi par zviratek a par kousku ala papa, dava veci do krabicek, dneska nanosila asi 5hracek do nocniku, krasne basti, je strasne spolecenska, no a abych ji neprechvalila, tak porad vstava v 5. Obcasne problemy s usinanim uz jsem zase zahnali (1 den 15 min rev). Mame uz pres mesic jeden zub, druhej je videt, ale jeste nevylez. Strasne somruje, jakmile vidi nekoho s jidlem. Uz 3 dny nekojim, mala nemela zajem a zacalo ji chutnat UM. Hemangiom dle Dr. OK, prej je na dobre ceste ke vstrebavani, nic s nim delat nebudou. Tak to je u nas snad vse noveho. Tenhle tyden se tu snad ukazu casteji.
20. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
nemame hypernovu

kari ahoj no konecne...kde jsi byla tak dlouho? :fearful:
20. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
No super, že se aspoň někdy ukážeš :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Teda děvčata, nás tu dnes je....
Asi půjdu dělat zakázku, kluci už spí. Papa
20. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Byla jsem v praci, na baraku, u nasich (kvuli hlidani), na net jsem se vubec nedostala (ne z technickych duvodu)
20. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky jsem tu takyyyyy :grinning:
20. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
aha kari mas toho pozehnane tedy...vazne to tu to je pravda... :frowning2:
kari achoy no máě teda záhul holka ale barunka je šikulka teda....
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.