• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ali: grilovali jste? :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
lis nen obědnaly jsme si pizzu :grinning:
20. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
my grilovali v sobotu s nasima...jako prdel cely den prselo jak blazen, takze elektr. gril doma to jistil :grinning: hmm ale nalozene panenky vybornéééé :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
koukam ze je to stejny jako u nas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
no my jsme taky grilovaly minulý týden se známýma a pstruhy mnááám moc dobrý.....a ještě pepa na gril je výbornej a manžova mamka nám dala jednou grilovanej ananas a taky to nemá chybu....
dneska jsem konecne v klidu doma, tak jsem vas letmo docetla. Ale moc si toho nepamatuju. Porody online byly super.

Nikky - co nejake celokove leky proti kvasinkam. Asi jich mas hodne ve strevech a pak ti tam nalezou hned zase zpatky. A hodne probiotik a malo sladkeho a zadny stres :wink:

Sil, Verus - tak uz se vam taky blizi stehovani, co? Ja uz se toho dost desim, takovejch kramu co mame...

Gabi - super, ze je malej v poradku.

Kaci - gratuluju k prvnim kruckum.

ijacku - to je ale zrout, my jsme na tom spis jako Kata, taky jsme pribrali za 2 mesice jen 250g, ale prej dobry. Kolik Honzik vazi?

no a vic uz nic nevim, hlava derava.
lis: ty máš odvahu jet někam do prdelovic....bych se strachy posra*a....
jani: Honzík toho teda spořádá..týýýý jo..tak hlavně,že mu chutná :slight_smile:

kari: nazdárek :slight_smile:

dneska jsem posadila prvně Matyho na nočník a on z něho vstává...neudržím ho tam... :slight_smile: musím vymyslet nějaké finty naň ho...
hele co nikky jen se ptám co její s*ací období dobrý????
20. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
já budu muset jít spát asi..zas mám knedlík v krku,je to hnus..se mi zas hlásí tetanie..mám pocit ,že tu omdlím....
20. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
no gabi jsem tlacila kocar jak blbka uplne do koncin kde nikdo nikdo...

ali: jooo pepa na gril mnamka nejvetsi :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
No, neni to tak strasny, jeste ze mam mamku, tak fakt hlida o 106 a Barunka ji zboznuje.

Jo a jeste Lis - podle me muze byt ovu bez MS. Predstavuju si to tak, je hormony, ktere stimuluji ovu mas OK, ale pak je problem stimulovat narust sliznice, ke kteremu dochazi az pak, ale konkretne jaky hormony co delaj ti z hlavy nereknu. Odchodu malyho vajicka si samo nevsimnes, sliznice kdyz neni tak neodejde. Jinak ja co ovoluju po porodu, tak to taky sed sakra boli. Predtim me to jen trochu pichalo, ted je to mazec na 2 dny.
20. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
ali co ja vim tak sraci obdobi uz nema, ale dnes nebyla tak ti nevim :grinning:
20. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
kari: diky za vysvetleni alespon nejaka schopna odpoved...kdyz me porad nedochazi, co se stane s tim vajickem? odejde ven ? nebo se nejak rozptyli... :fearful:

gabi: jak omdlis? rychle na zem a zvedni nohy nahoru :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
lis já vím že jste tu měly debatu a chudina psala z wc tak se ptám já jsem pak nebyla tak nefííím.... :grinning:
20. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
jo a muj gyndař mi tvrdi ze mohu i normos byt tehu, ale jak kdyz se neuhnizdi neni sliznice.. :unamused:
20. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Devcata mam tu mamku a segru tak tu nejsem.ted jsem jukla na vas z mobilu.srani ok,ted zas me boli v krku
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
lis já tomuhle vuuubec ale vuuubec nerozumím ráda bych poradila ale toto není řeč mého kmene :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zklidněte hormony, kdo vás bude asi zítra dočítat??? Se mnou teda nepočítejte... Takže konec, rozpustit to tu a spát! :grinning: :sunglasses:
holky,jdu to zaspat....se posmolím a jsem tu sama...
můžu si vzít ještě magnésko v tablete na noc? nemá to nějaký vliv ,když si ho vezmu večer?
dobrou :slight_smile:
niikkyy: užij si to :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
lis - normalne odejde ven, nekdy v dobe kdy by mela byt ms, nebo zustane a "zmizi" (ted si jen typuju, ale muze casem prasknout a jeho obsah treba sezerou makrofagy, nebo to proste vyjde nejak ven s prirozenym vytokem), je mrnavy. klidne muze byt i oplodneno, ale pravdepodobne se nezahnizdi, kdyz nema kam.
GABI copak ti je?? Magnésko je na tvrdnutí dělohy ne??? :confused:
veru: :angry:
snad uz ma nikkyy pokoj, kdyby srandila, tak sedi totiz tady :grinning:
já ho beru na tu tetanii
Gabi - proc magnesko a proc by melo mit vliv a na co?
20. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
GABI, jo jako že máš MS? Aha! Vem si něco na bolest (Ibalgin, Panadol) a jdi chrupkat. Zaspání je nejlepší, ještě že tě gto chytlo večer, když už Maty spinká.
joo tak uz vysvetleno...gabi na co to magnezko se ztracim ted?

kari joo nekdy malinko spinim v te dobe, tak to muze byt ono..ty jsi normalne genius :wink:

Veru ahoooj jak spat
jako že prášek až večer...
Jo tak, tak to asi klidne jo, urcite neuskodi.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.