• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Já jsem nějak mimo mísu, tak jdu radši spát. Dobrou! :zipper_mouth:
20. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
veru: nemám MS...mám křeče v krku,knedlík...špatně se mi polyká...
20. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
díky a dobrou :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
gabi magnesko ti neublíží a tak si dej panáčka slivovice ten te postaví na nožky :sunglasses:
GABI, aha, dej si strouhanou syrovou bramboru jako priesnitz. A ať je zítra líp! Papa.
myslim ze magnesko by melo byt v pohode...je to jen mineral takze do nej :wink:
20. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja myslim, ze s magneskem se to jen tak prehnat neda, klidne i na noc. Ne dohromady s mlecnejma vyrobkama - ty negativne ovlivnujou jeho vstrebavani.

Lis - no genius snad ne. Jestli spinis cca 14 dnu po tech bolestech, tak bych to videla fakt tak, ze ty bolesti jsou ovu a spineni slaba MS ze slabe sliznice.
20. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ne ja mam ty bolesti v dobe, kdy bych mela mit MS prave :frowning2: ale strasne bolesti...tak den a pul a mesic co mesic.. :fearful:
20. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
lis: mám latentní tetanii,rok jsem byla v poho a teď mi to nějak znovu začíná....hnus!!!
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
už mizím..holky všechny ..díky...pááááááááááá
20. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Gabi - to je teda brr, taky toho mas az na hlavu co?

Lis - jak vis kdy mas mit MS?
dej to magnesko bude to ok a opatruj se!!!!!!!!!!!!!!!! paaaaaaa
Gabi dobrou :slight_smile:
dobrou gabi....
20. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
kari: no vlastne nevim, ale odhaduju ted mi dal dr. antiko a v dobe te pauzy to prislo zase - v te dobe co bych to mela mit a opet to vychazelo datumove jako mesice pred tim... :frowning2: a jednou jsem byla u dr. a mela jsem zrovna ovu a pak za 14 dni potom asi prisly ty bolesti :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
o je holky kam jste se poděly
20. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
to taky nevim kde jsou vsechny...jdu spat tak dobrou nocku... :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
aha - takze bolesti dohromady se spinenim 14 dni po bezbolestne ovu. Jo? No, ona se muze asi deloha stahovat i kdyz ty sliznice k odlouceni moc neni,nebo neni zadna. To asi budou delat hormony jiny. Co si vzominam, tak nejaky je odpovedny za rust sliznice a tech cca 14 dni po ovu uz neni moc produkovany, takze dal neroste a zacne odumirat, pokud ji nestimuluje zahnizdeny zarodek. a stahy asi bude delat neco jinyho (oxytocin?) Mozna by se to dalo brat jako bolestiva ms bez krve z odumrele sliznice.
20. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
lis dobrou noc
20. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
kari joo to je ono boli to uplne jak kontra stahuji se mi streva vsechno... :frowning2: ty joo mas to ale pekne namakany porad...dr. mi delal i hormon. profil, ale nikdo nevolal, tak nevim, pry kdyz nezavolaji, tak ok..nevim, jak si to mam vysvetlit.. :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
ali pa uz jdu spat, budime se tak nejak kolem 6:30 hod... :frowning2: coz je ale krasa, ze pepi? :grinning:
20. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
lis - asi zalezi v jake fazi cyklu ti ho delaji, tohle se totiz meni. Jinak to bez s rezervou, lovim v pameti a mozna se pletu.
20. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
taky uz asi pujdu, sice se mi nechce ale rano budu jak prastena. tak dobrou noc (a co nejdelsi)
20. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky, koukám že tu večer bylo docela veselo :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:43  • Odpověz
Ahoj holky, teda kdo ma docitat? Pres den to stiham, ale vecer se teda rozjizdite.... To nemate nic lepsiho na praci? :grinning:

Jinak stav naseho zdravi:
Ja dobrala ATB, manza si vzal 3 dny dovo a staral se o malyho aby to ode mne nechytnul. Uz jsem snadv pohode.

Misanek byl vcera u mudry neb ma posledni tyden vecer teplotu 37 - 37,5 po odectu, ta mu koukla do krku a rekla ze nic moc teda, tak jsme dneska rano delali vyter a v patek se uvidi. No pocitam s dalsima ATB :frowning2: sere me to ale neskutecne, neb se clovek snazi aby nic nechytnul, nikam ho zbytecne netaham a pak chytne takovejhle sajrajt a je to. Cele leto zkazene :frowning2: Dovolenou jsme museli zrusit, na nakup muzu jen kdyz mam hlidani, s nikym se radeji nedavame moc do reci aby jsme to neroznesli - nebo zase neco dalsiho nechytili, takze ani kocarkovani s nekym nehrozi. Asi si poridim sklenenou kouli a nastehuju se do ni.... Proste mam depku z toho vseho a silne uvazuju o tom, ze druhe uz nechci.... :cry:
21. črc 2009 v 06:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Já dneska jsem jen jedním očkem, jdu si po doktorech, a malej bude s tátou v práci...

Michele, no tak holka, klídek, bude dobře, a až se z toho malej vykřeše, tak uvidíš že stoupne i nálada....
21. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
A Pepi s tou tvoji mamkou ti naprosto rozumim, moje je nekdy te tve tak desne podobna... nastesti mu teda boticky beze mne nekoupi... i kdyz backurky chtela tak jsme ji to zatrhla.
Predevcirem ho dobla asi vcela do obliceje kdyz s ni byl na prochazce, tak prijela domu uricena a vyplasena... zihadlo jsme nenasli, jen si to desne mnul a mel tam flicek, tak jsme mu dala zyrtec a ledovala to... Nic neopuchlo tak jsem ho dala za hodku normalne spat a jestek tomu Nurofen... No ta byla vyrizena, ze to je pitomej kocar kdyz na nej nevidi, tak ji musim nacvakavat sedacku aby byl malej proti smeru jizdy :frowning2: a nespala z toho a porad za mnou chodila at jedeme na pohotovost, no hruza... sem ji rekla at se nechova jak histerka,ze se stanou mnohem horsi veci, co by delala kdyby ho dobla srsen? nebo mel klipaka?
uz mi tady z toho fakt hrabe, tak radeji ani moc nepisu neb me dokazou vytocit uz malickosti...

Jinak se do kramovaci skupiny nepridavam, nemela jsem na to naladu tak jsem proste neprestala brat prasky, jinak bych byla asi uz vazne na psychiatra :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Pepi diky, ale nemam pocit ze se z toho nekdy dostaneme, az vyleceji toho pitomyho stafylokoka tak ma hodne zuzenou predkozku takze to vidim na nutny chir. zakrok a zase si uzijeme :frowning2:
21. črc 2009 v 07:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michel, to si klidně sem srdíčko vylej, já to dělám taky, od toho tu to téma máme :slight_smile:
21. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.