• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
já sežrala jablko :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
GABI, taky na těch fotkách nejsi skoro vidět jak jsi hubeňour. Koukej si dát čokošku a drž s náma basu.

LIS, Konopiště musí vyjít! Hele, mohly bysme tch. vzít s sebou a pak je pod nějakou záminkou vlákat do toho příkopu k medvědům! Jsou tam ještě?
14. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
já žádnou nemám..jenom oplatky a ty nechci.
14. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Veru ty joo to je presny :grinning: a ted mi Kata utika do chodby a pisti tam no ja ji zenu vzdy zpatky, aby byla ticho a ta vedle nevylezla to by bylo a kdo to tady je no Kati Kati tutututututu ufff :angry: a ty mas 10 prsticku :rolling_eyes: bla bla bla...

jeste musim vyzehlit mu tilka, at ma sebou na tu akci..bych se nejradeji na to vyprdla velebnosti :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
no veru :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi zlá snacha :grinning:
jooo jsou :grinning: :grinning: ty blaho na te nasi by si dali.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ktery den bys mohla pristi tyden? ma uz snad byt zase teplouckoo :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Máš recht! Vyprdni a ještě mu je pokydej nějakým Kačuliným jídlem. Ať viděj že je táta od rodiny s malým dítětem :wink:
14. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
By pak ale chudáčkům medvědům bylo špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele krom po a út kdykoliv.
14. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky loučím se ,jdu do sprchy a spát. Zítra mi dojede Vojta,už se těšííííím :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kurňa to je hodin. No dnes mi dítko spalo do půl sedmý, tak jsem nějaká vyspaná. Ale už valím, páč zítra tipuju budíčka tak na půl šestou.
Tak papa děvuchy a dobrou noc!
14. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
co Ct? :confused: se omlouvam za sve vylevy holky, ale fakt se mi ulevilo hlavne pri predstave toho medveda :grinning: a ostatni to radeji ani nectete, at nemate o me spatny mineni :frowning2:

holky Kata porad nosi veci 3-6 mesicu :astonished: ale ted urco pekne nakyne..zacala nejak vic dlabat :zipper_mouth: :wink:
14. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
joo jdu dozehlit a taky spat...diky moc a dobrou nocku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Čtvrtek ok! Budu s tím počítat :wink: A výlevy si tu vylívej, od toho tu jsme, ne? :wink: A už tu vážně nejsem. :pensive:
14. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
paaaaaaaa
14. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
paaaaaaaaaaaa :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
hele Lis ten sporťák..taky máš vzádu tak hnusně svěšenou boudičku?
14. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
14. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holkyyy jaky krupky to davate prckum??? Me se rohlikem davi a lepi se mu na patro tak mu obcas ram susenku, ale to je samej cukr a uz tak je kulatej dost :frowning2:
14. kvě 2009 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michel vím že hodně dávaj ty kukuřičné bezlepkové křupky,maj je ve zdravé výživě...já je jím taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
nikkyy: joo mam to tam taky tak hnusne sveseny :frowning2: vypada to normalne jen tehdy, kdyz je to uplne v lehu...

michele: myslime kukuricny krupky nesolene...urco sezenes nekde ve zdrave vyzive u nas to prodavaji i v zelenine...takovy tenky hadata.. :sweat_smile: ale pozor prodavaji se i s prichutema...
14. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lis, Veru - mate to na palici s tema tchynema. Moc s vama soucitim, s tou svou se vidim obcas o vikendu a i to je na me moc.A manzel je vzdycky samozrejme pri ni.... Bych ty chlapy nakopala do ... at se nekdy vzpamatujou. Jinak je ten muj zlato a moc mi pomaha. Lis - asi bych se fakt zbalila a jela k vasim, protoze tohle je fakt k zblazneni, treba by ho to konecne nakoplo.
14. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno...

tak tady je zas hnusně...zima,zatím teda neprší a doufám,že nebude.....
Dneska jsme zas celý den samy,manža maká.A zítra bude premiera,pojedu k našim a budu přes noc,tak jsem zvědavá,co Kubča na to :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky,

dneska mi není nějak dobře, tak doufám že to nic nebude... a dneska navíc H. nepřijde domů, mají nějakou pracovní trachtaci - oslava 35 let metra, zvali jen někoho takže to je prý velká pocta že ho pozvali, vlastně ten nejvyšší z jednotky metro. No tak doufám že mě to neskolí jak muflona. Asi se budu léčit čajem se slivovicí.. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno,
vy kecky jste toho nakecali :wink:
Veru Kubík je božíí :sunglasses: Tom má dobré kecy a koukám na Kubulu jak má pevné tělíčko při letadlo,v tomhle věku Domi visel,ale už je taky pevný :wink:
Mám úklid :rolling_eyes:
15. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojky,

niky - kubajs je supeeeeer.

pepi, drz se.
15. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Maru ahojíkkk a mě zrovna usíná Kuba a ty uklízíš :pensive:
jj tělíčko drží krásně,vemu ho na ruku když dělám letadlo,držím jen v podpaží a on drží krásně :dizzy_face: Tom má kecy dobré,já tam raději nemluvím :grinning:

Kari: díky :dizzy_face:

Pepi mě zítra manža taky nedojede domu,jdou po práci chlastat a prej přijede až ráno..tak proto pojedu k našim,ať tu nejsem furt sama a v neděli ráno pojedu dom a hádej te?mám vyzvednout toho ožralu :angry:
15. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, tak mě právě zase nas..la matička... Vemu to postupně protože to nebyla jen jedna věc... Nejdřív "já nejsem schopná vám dát čísla gtěch fotek co chci udělat, se v tom nevyznám...." jí to popisuju jak debilovi, a ona "zadrž, já to stejně nechápu..." tak to opakuju jak pro dementa, pomalu, klidným hlasem, a ona "no nejlepší by bylo kdybych s tím přišla a ty bys mi to udělala..." TO TAK. Buďto si to udělá nebo má peška... Další věc: Tak čo, jak štojí to moje žlato? už by měl mít boty... Tak to jsem se neudržela a zařvala na ní "hergot už s tím dej pokoj, jak rehabilitační tak doktorka řekly, že až bude aspoň obcházet kolem nábytku." Ňe, on muší mít kjášný botišty, kožený," tak jsem znova zvedla hlas: "mám ti to dát od obou písemně a s razítkem nebo co? Boty prostě mít nebude, dokud je nebude potřebovat." A ještě jedna perla "Jsi unavená, slyším to na tobě, já bych si ho k sobě vzala ať si odpočineš..." "ne, mami, opravdu to není potřeba, zvládám." "ale já to na tobě slyším. Nebo si vezmu dovolenou a přijedu ti pomoct," to jsem se neudržela a potichu řekla "do hrobu," a ona pokračovala "já bych ši ho ašpoň užila, žlato moje mijovaný," tak s tím jsem jí taky velmi rychle utnula.

Holky proč já nemůžu mít normální mámu... :angry: :cry:
15. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
její pomáhání mi totiž spočívá zásadně v tom, že mi na malýho šišlá, a mazlí ho, i když je evidentní že o to nestojí a radši by třeba spal.... "já ši ho potšebuju užít..."
15. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Pepi klíííddddd já tohle znám s tchýní...je to mazec.furt mě poučuje a říká co a mám a nemám a když kluka veme na ruku tak ho jen drží jak prase cvičky a on většinou u ní ječí a ona na něj kouká a nic..moje mamka se s ním šmudlí a pusinkuje a obímá a tahle čubina ne...ale hraje si na chytrou a strašně milující babičku a ŠIŠLÁ I NA MANŽELA :angry:
15. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.