• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a ještě ad botičky, v duchu jsem se ukájela představou, jak ji s nimi mlátím po hlavě :grinning:

a teď podle všeho pardon, jdu krmit dravce :slight_smile: budu tak za 20 min
21. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
Pepi to chapu taky bych se asi ukajela podobne, jen by to asi nebylo v duchu :slight_smile:
Ja jdu supat dravce a az prijede babi z odberu tak pojedu odvezt ten vyter :frowning2: a nakoupit krupky, padaj do nej jak nemci do krytu a pekne po nic kyne :frowning2: to uz ani neresim .
21. črc 2009 v 07:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jsem tu, jen jsem si rovnou připravila věci pro něj až bude to dopoledne s tátou v práci....
21. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Michele, jen jsem ti chtěla říct, neklesej na mysli, já vím že když ti naši rarášci nejsou OK tak nás nic nebaví, ale zkus si říct "všechno bude jednou minulost," mně tohle pomáhá když jsem v nějakém srabu, vědomí že jednou z toho bude jen ne zrovna příjemná vzpomínka.... A klidně se z toho tady vypiš, ať už veřejně něbo i jenom do IP třeba mně nebo komukoliv, ulev si tak....
21. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Pepi diky. No nejak to na me padlo... Vim ze to jednou prejde, ale pokud bude po me tak hned spadne do jineho a porad premyslim kde jsem udelala chybu :frowning2:

Ja kdyz mi je zle takvezmu hadr a uklizim, nebo pracuju (jeste ze tu praci zatim mam), doma uz je uklizeno... :sunglasses:

No nic letim odvezt ten vyter, tak se alespon projedu autem, musim az do Lyse a stavim se nakoupit. Odpo asi vyrazime na prochajdu, vypada to ze slunicko by dneska moc vylejzat nemuselo, jeste na nej nesmim...
21. črc 2009 v 08:04  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Já se teď nasnídám a pak musím aspoň povrchově uhrabat, neboť přijedou tchánovci a švagřice, a tchýně a švagrová mají úchylku na pořádek, tak aby mě neměli za šmudlu... jako jestli zas bude tchýně mí sněhobílý fusekle a odmítne boty (mám pocit že si pokaždý kupuje nový když k nám jedou :grinning: ) tak má smolíka, ale pro můj pocit tu aspoň rychle setřu, a pak se obrním mantrou "bordel v bytě - šťastné dítě :grinning: "
21. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Mich Hája měl taky zůženou předkožku a přirostlou do 4let. Pak jednou doktorka malinko zabrala, jo vitekla kapička krve a mi museli dva dny mazat a přetahovat ve vaně, ale už přetáhne jako velký frajer a to opravdu měl cca 3mm štěrbynku. Honza to má stejné, ale neřeší. Ono se to časem vyřeší samo. Naše mudr. zastává názor, že do školy se to vyřeší a nebo vyřeší, ale ne dřív. :grinning:
Holky kde jste všechny, nikde nikdo a to už druhý den :astonished: to není normální.
Jedu do globusu a pak asik do Ikei aby si Kája pohrál v dětském koutku.
Jo Pepi jak jsi říkala tu tříkolku hodíš sem odkaz? Bavili jsme se o tom a no prostě tatínek má utrácecí tak proč toho nezneužít :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
díkec a jakto, že už nejsi u doktorů babo jedna :angry:
21. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
až v11.30 ted úklid :slight_smile: přijede inspekce :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Kája tady nutí Honzína aby říkal Kája. Tak mu už řekl, Bábá, Tátá, Dede a na další pokus KÁ a dej mi brácho svátek já jsem vyšlapal schody a chci hračky.
Já se s těch dvou asik brzo scvoknu.
21. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,

Michel - neklesej na duchu. Je to na prd, kdyz se marodi, ale bude lip :slight_smile: . Me v tomhle strasne s.rou tchanovci, clovek jim porad rika, ze na navstevu jen kdyz vsichni zucastneni budou 100% zdravi a vysledek. kdyz byli Bari 2 mesice - svagr mel desnou rymu - chytla jsem to nastesti jen ja, o vanocich z tchana to teklo - Bari a manzel na 14 dni KO, a na tchynino narozky opet svagr s desnou rymou - to uz me nasr. natolik, ze jsem byla s Barunkou v jine mistnosti a venku, manzel se k nam pripojil a priritila se k nam tchyne, ze se k svagrovy chovame jakoo by byl prasivej a co si to dovolujeme. Tak jsme ji k tomu rekli svoje - no scena na hodinu. Ona to ta kra.a fakt nepochopi, ze nechci aby moje dite bylo marod. :angry:
21. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Jani díkes za uklidnění, ta naše mudra taky moc neřeší, že prý má zatím čas, jen ten všemocný internet :frowning2: no pokouším se přetahovat ve vaně, teda spíš vytahovat, neb když je na nočníčku tam mě děsí jak mu "vyroste" než čůrá :sunglasses: prej do určité míry to je normální ale kde je ta míra mi nikdo neřekne....

Vytěr máme odevzdanej, rarach se vzbudil tak jdeme svačit a pak asi zdemolovat zahradu... Jinak mě mudra uklidnila že ty večerní zvýšené teploty mohou být jen z únavy nebo od zubů - ty špičáky se nějak nechtějí prodrat na svět už jim to trvá 3 týdny :frowning2:
21. črc 2009 v 09:18  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Hojky,jsem tu.
Včera jsem si šla sednou večer s kámoškou na 2 hodinky,Domínka hlídal tatínek a malý se neprobudil ani jednou,nasadila jsem opět homeopatika tak se spinká celou noc :dizzy_face: K zubům přišel už i průjem no spíše řidká stolice.
Ijacku nebylo by lepší si nedávat ani fotku? pro větší inkognito (schválně neoslovuji)
Jo a ráno jsem měla původně spát a tatínek se starat o malého,ale přišel mě vzbudit že malý nemá sunar,že tam prostě není tak jsem musela vstát,poslepu sáhnout do skříňky a vytáhla jsem sunar,který tam je už 1 rok a týden! no tatínci :angry: samo jsem už neusla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme jeli do Ikei a měli tam slevy látek,normálně metr za 29kč a 19kč z původních 150kč/metr tak jsem nakoupila,ale žere mě teď že jsme nekoupili více tak až se tatínek vyhajá ( když už jsem teda musela vstát a znovu neusla tak toho samo využil a šel honem znovu spát :angry: ) tak hodím návrh opět Ikeu,ale jen pro látku a a když už budeme v Ostravě tak se stavíme v zoo :sunglasses:
21. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Michel tak to nezávidím,ale jak píšou holky snad se to časem vyřeší,jsem fakt šťastná,že už máme předkožku volnou,ale věřím tomu,že i Míša časem bez nějaké zákroku přetáhne :wink:
21. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
maminčina perla, stará cca tři minuty: "a pořádně ho obleč, je tam zima. :grinning:
21. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Maru tak to mi ani neřikej, že tam jsou takové ceny :astonished: Já asik konečně vytýhnu stroj. Po kolika letech? No to už je jedno. Naposledy jsem si nakoupila na kostým a leží mi to ve skříni. Dostala jsem nový stroj - fůra peněz, nic neumí, nejde naštelovat no prostě krám.
A měli i závěsovinu a nebo jen plátna?
21. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Maru chvilku to tak nechám aby jste mě poznali vi. Podle toho co vím mě vyhledává podle jména.
21. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Pepi noooo uplne tam mrzne :slight_smile: sem slysela to same :grinning:

Maru diky za uklidneni, vim to od narozeni tak jsem s tim uz mohla neco delat jako ty, ale neee porad jsme verila ze to samo... a kdyz jsi napsala ze Dominek uz je OK tak jsem zacala trenovat ve vane...
A s tou Ikeou, na ct mam hlidani tak tam snad vyrazim :grinning:
21. črc 2009 v 09:31  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
já se asi zblázním. V ulici přez zahradu se už měsíc jede mánie výměny střešní krytiny. No bordelu mraky a prádlo můžete po jejich řádění prát znovu. Jenže do teť byli daleko. Dnes začali barák přímo na proti nás. Jenže on má přístavek do zahrady takže končí až u našeho plotu tzn. že od toho čerstvě vypraného prádla a oken kluků do pokoje je cca 6m a bordel mám napadaný až v pokojíčku (střešní okna). Hlavně dělají rámus a nemůžu tu chodit jen tak. je se ze střechy vydět.Takže když už je počasí na opalování, mám zase smůlu :angry:
21. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Kari - no tak na malyho se prijel podivat tchan kdyz mu byl asi mesic a skrabalo ho v krku, sem malem vrazdila, tak jsem je vypoklonkovala na zahradu a malyho soupla do kociku a bylo to... od te doby u nas nebyl.... :confounded: kdyz jsme tam jeli my tak jsem se 4x ptala zda jsou zdravi a oni ze jooo a nebyli.... no nastesti to od nich nedrapl, ale zase od jeho zeny jsme si vyslechla jak to ze jeste neji jogurty a pribinaky (v 7 mesicich a vecne po necem osypanej.. no comment) tak uz se nestykame
21. črc 2009 v 09:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Měli tam slevněné hlavně teda plátno,dětské látky a pak proužky,hodí se spíše na dekoraci do bytu,jako polštářky,potahy atd. ale moc hezké a dá se s toho plno věcí pošít :wink: Dětské látky jsem vzala po po 4m ze dvou vzoru a proužky po 6m,ale i tak si říkám měla jsem více za ty prachy,tak dneska prostě jedu znovu.
Michel trénuj,ještě stále má Míša čas a brzy taky přetáhne neboj :wink:
21. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Hele Pepi a nechtělo by to vytahnout i fusak?
No nám byla včera taky zima a nevěděla jsem co dětem všechno navlíknout a ty máš ten kočár tak otevřený, že tam všude fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky fakt letím nebo nic neudělám. Papa
21. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ijacek, neboj taky se nebudu opalovat tak s tebou drzim basu... ten bordel jsem si uzivala minuly mesic uz jsem nadavala vsem co tu stavi, prestavujou a renovujou, ze me se.ou a ze tu byl bozskej klid kdyz byli vsechny baraky kolem prazdny nebo tam bydleli stari lide, clovek se tu az bal ....
21. črc 2009 v 09:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Maru směj se. Mi včera vyjížděli od nás a bylo 18C a děsně foukalo. přijedeme k Pepi a 22C a bez mráčků. To je to jen na druhou stranu prahy :angry:
Ale ten fusak bych fakt vytáhla, pro klid duše :grinning:
21. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
No my tu včera měi 24st a fakt teplo :sweat_smile:
Teď mi teploměr ukazuje 22st. a opět teplo :zipper_mouth:
21. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
20C a severák že mi ulítává prádlo. Musela jsem sušák zakurtovat venkovníma dlaždicema :sweat_smile: ale u nás je to normálka, už jsem sizvikla. Papa
21. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Michel - tak koukam, ze je to leckde. Tupci.
No, dneska je fakt kosa, asi dam Barunce rukavicky.

Maru - tak latky bych taky potrebovala, budu sit zavesy po celym baraku. nevis do kdy je tam ta akce?
21. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
ijacku - tak ten bordel ti nezavidim. Je to vsude.
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.