• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Cip tak to je husty, na ty co mame my teda je napsano jen 9+ o 3 letech teda nic, ale presne tu sanou co ma malej jsem na netu nenasla...

Lis zavidim spici Katu me uz tady huci ohradka, takze budeme muste jit ven :frowning2:
21. črc 2009 ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
21. črc 2009 ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
no jo ale spi fakt dlouho dneska :pensive: jenze oni to dnes pisi skoro u vseho to do 3 let nevhodne...ale tady jako proc? neprijde mi to tak maly.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
ta zirafa ma balonky cca 5cm a do pusy je nenarve - vyzkouseno... lezi na te fotce vedle nej
s tim ze pisou vsude od 3 let souhlasim a nechapu a uz to pokud mozno neresim...
21. črc 2009 ve 14:57  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
21. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
to jsou ty klasicky balonky co jsou v bazenku a tak...mame jich doma 100 ks :grinning:
21. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Já myslím, že to tam mají pro jistotu, jen mě pobavilo, jak si protiřečili...

My taky spíme už skoro dvě hoďky, ale taky že měla dost, tak to asi dohání...

Lis, takový chodítko mají myslím Linn -ovic, tak se zkus poptat via IP :wink:
21. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Lis ted uz jo.... no to choditko vypada dobre to by ji mohlo bavit jeste nez bude mit stabilitu na chozeni...

zirafa byl fajnovy darek k Vanocum, naucil se u ni stoupat si...

ty kostky si ale myslim ze by mely byt v pohode, fakt jsem na ne koukala a jsou velke...

tak a ted uzmi ohrada rve tak ja letim... paaaa
21. črc 2009 ve 14:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Lis ty balonky do zirafy jsou mensi, pokud usne tak ti ho zmerim nebo nejak vyfotim...
21. črc 2009 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
cip diky za radu zkusim linn pisnout IP :slight_smile:

michele ahojky ja jsem zvedava kdy se probere ta ma spici panna chtela bych jit ven jeste :grinning:
21. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
michele diky ono ja asi vim, my dostali jeste 3 ks takovych balonku a ty jsou mensi do pusy je nedostane jen je prokousla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Lis tak tyhle neprokousne, tyhle jsou tvrdy... no nespi takze jdu na turu, budu z dosahu wifi tak zatim se mejte... a dobre vyber. My prokusujeme ty balonky z bazenku, jak jich je tam 100ks, u nas uz jen 80 :slight_smile:
Zirafa je silena cena ale fajt nelituju
21. črc 2009 v 15:09  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Koukam, ze resite darky k narozkam. ja vubec nevim. Barunka ma spoustu podedenejch hracek, vcetne chicco choditka, houpaciho tygra, vybavy na písek, spousty plysaku, vez na staveni. Proste mam pocit, ze ma vsechno, ze je az zavalena kramama a pritom si nejradeji hraje, kdyz okolo ni nic neni s 2 kostkama, nebo hadrikem, to ji vystaci na dlouho. Soucasny hit jsou vicka od sklenicek, ktere nosi do nocniku. Premyslela jsem o nejakem odrazedle, nebo pekne drevene vkladacce, ale fakt nevim.
21. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
michele tak pa a s balonky jsi me pobavila my jich mame taky 80 pac jsou vsude mozne uz postraceny.. :sweat_smile: mej hezkou turu papa a diky za pomoc ....

a at je lip doufam, ze bude...pa

my jako porad spime a cip asi se zahrabala do odstavnovacu :grinning:
21. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
poztraceny oprava :unamused:
21. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Asi ji nadelime novy pokojicek v nasem starem domecku. Neco jako tu stavebnici ma taky...
21. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
kari ahoj tak to je pak tezky no neco vybrat..a co nejakou mluvici hracku nebo leporelo ci tak :zipper_mouth:
21. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
JJ, jsem zahrabaná až po uši, ale začínám pomalu vylézat, za chvíli přijde manža z práce, tak doufám, že mi pomůže vybrat toho pravého :wink:

Kari, u nás taky letí PET flašky atd, ostatní hračky momentálně Jolanka vyhazuje z kočárku, už jsem toho docela dost poztrácely:frowning2: Odrážedlo snad dostaneme od mojí ségry a stejně bude nejdřív na příští rok, jak to tak vidím - ušetříme a dáme jí ho znovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
holky nectete tady nektera maminku? ptam se proto, ze ja ji kupuju kazdy mesic uz od tehu a ted ta posledni byla divna divny vytisk nebylo tam vubec to co tam melo byt a bylo tam stejne tema jak v ceskem tak ve slovenskem jazyce...proste nejaky zvorany a tak jsem si vlastne nepocetla..a jeste u toho byla plena, takze se do toho clovek nemohl ani podivat, jak to bylo v igelitu... :confused:
21. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
cip a jaky je favorit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Lis, nečtu, takže poradím:frowning2:

Líbi se mi od Phillips, pak nějaký Kenwood, Zelmer a Scarlett - právě ty poslední tři neznám, tak zas nechci naletět...
21. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
tak ja padim ven spici panna je vzhuru :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Lis - leporela ma, mluvici hracka by neprosla u manzi, ma to za peknou blbost a soude podle jeji reakce na hraci hracky by ani u ni nebodovala. Myslim, ze by ji radost udelal notebook, mobil nebo par metru dratu.

Cipin - tak u nas se vyhazujou cepicky...

A taky miluje travicku a humusiky, co se daji mezi ni vystourat, to vzdycky rve, kdyz ji nesu domu. Jak ja bych chtela dite, co vydzi na dece. Tech sutru, co ji porad lovim z pusy.
21. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
KAri s těma kamínkama, hlínou, dekou apod. jsou asi všechny děti stejný.. :grinning:
21. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Mizím, hezkej den...
21. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Cipin - nejsou, obe brachovo holky byly jen na dece a travicky se baly. pekny den.
21. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahojky holky,ještě tu mám mámu,akorát kočáruje a já jdu střídat a mamka jede domů.večer až satan usne,tak dočtu a objevím se,mám absťák..paaa
21. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Cauky niky, jak je?
21. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky, H je v divadle, tak mám volnej večer, neboli - až nakrmím a uspím, tak přijdu :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.