• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, my jsme se vrátli z plavání, opět to oba prořvali :frowning2:

Lis, já Maminku kupuju a poslední jsem měla v pořádku
21. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ahojky holky vy ste toho zase nakecaly,nák nám blbne pc,tak ho necháme přeinstalovat tak doufám že to už půjde,tak tu delší dobu nebudu..
včera nám verunka venku upadla až si rozrazila hlavu a kousla se do jazyku tak to bylo lítání...ale už je to ok...běhá jak rychlik a neuvědomí si to že si může natlouci....už mě spinká,čekám na manžu a půjdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak malej už spinká.... žehlit bych taky měla, ale nějak mě dneska bolí hlava, tak se na to možná vyprdnu, na celý žehlení, a budu relaxovat.
21. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky,
byla jsem u mamky ,tak jsem zasedla před chvíli.....
lis: je mi fajn,jsem to zaspala..naštěstí :slight_smile: Děti se neozývají,asi na mne prdí :grinning: ale to nevadí,jen ať si užijou.... :slight_smile: ohledně chodítla: to co chceš mám,ale je vetché,není dobré k chození,je lehké....spíše Matyho k němu posadím a když už chce stát,tak to držím...

michele: nevadí...proto jsem ten odkaz tady dala..natrefila jsem na něho náhodou :slight_smile:

maru: ty jo,dobrý kup v IKEI( já bych jela hned)...jejich látky jsou hrozně pěkné,hlavně ty dětské motivy,siší se z nich i vložky do kočárku..táááááááákže už si zamluvuji povlečení s mantinelem :grinning:

Během několika dnů maty udělal pokroky...z lehu si sedne a vstává v postýlce,takže nervy..věčně ho dávám ležet ,když má spát a ráno na mne koukal ve stoje,když jsem se probudila..no rošťák je to....a už to nebude lepšííííí..a začíná se pouštět,kdybych u něho nebyla ,hodi držkopád.....

juli: dneska oba dva???
21. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
siší = šijí..ani psát neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
jdu si to tu trochu poklidit, hračky z ohrádky atd...

Kači, máš ode mě IP :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky tak taky koukám něco jsem početla ale dnes mi to nějak nemyslí chjooo. :confounded:

Cip my máme odštavnovač rohnson a máme ho z globusu a není špatnej síše ho používá manža než já já to potom jen umývám a leštím :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj koukam vecer tu bude slezina :wink: jenze me jako na potvoru pujde K spat pozdeji spala hodne pres den :confounded: a tata na pivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juli: tak ja nechapu co jsem to koupila za vydani teda :frowning2:

gabi jsem rada, ze jsi mezi zivymi holka :dizzy_face:
21. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojda.

Jezuskote KACI a byli jste šít jo? :confused: Chudinka malinká, posílám pofoukání.

PEPI, v jakém? Já myslela, že divadla mají přes prázdniny prázdniny.

A už vím zas prd, dnes mám vymydleno, opět se podařilo DD zkazit mi dnes náladu. :frowning2: :angry:
21. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
tak už je vzhůru.... :unamused: manža doma...a mě se nechce žehlit...
21. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
kaci oj oj to muselo vypadat hrozne ty jooo :frowning2: chudak Veru tohodle se proste desim... :confused: jo asik me zehleni taky nemine..holky moje ja odjizdim zitra k nasim asi do patku, takze nebudu co si bez vas pocnu ty jooo :astonished: jako budu cist na mobilu, ale tot vse...to se pak pres vikend vyradim...maji byt tropy, takze Kata bude mit bazenek..snad bude ok..nejak divne srandi ale fakt jako nevim, zda to muze byt k zubum..ale je uplne ok jinak ... krome rvani teda :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
veru-děkujeme :slight_smile: jsi hodná.....nebylo jen dostala mašličku a obvaz...neměla to hrozné ale vypadalo to tak....tedka tu zase lítá :grinning:
21. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
kaci: tak nežehli... :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
jéééé holky vy si se mnou píšete to ani není možný :cry: po tom mým vypadku mozku.....
mám vás ráda........
gabi-asi to nechám na zítra,...přemluvila si mě
21. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
kaci jak uz je vzhuru? to moc dlouho nespala...jsem zvedava kdy usne Kata dneska...je to jedno stejne rano vstane uplne jako vzdy to zname vid Verusv...jo a jinak DD umi perfektne zkazit naladu v tom s tebou souhlasim.... :fearful: :fearful:
21. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
lis-no komedie...ale dopadlo to dobře....tak si víkendík pěkně užíj..... :wink:
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
no šla spát v 6 páč knourala a tedka tu zase řádí ach jo...to usne zase v 11 :angry:
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
kaci o vik. uz budu zase tady doma u pc :wink: proc bychom se nebavily, kazdy ma narok na naladu a je dobre ze si to uvedomujes, chybovat je lidske, takze hlavu vzhuru, hlavne aby depky byly pryc...jsi dobra, ze s tim neco delas drzime pesti :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
holky mě manža taky odjel tak mám klidek malá je z babičkou venku tak pohoda ale za chvili určo dofrčí....

Jinak taky máme už 2 den srandění a pořádný a pořád si prstíček šahá do pusiny takže myslím že zoubky no jsem zvědavá...
21. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
ali: jenze Kata srandi divne dnes uz 3x a normos si prdne a ja slysim jak to leti do pliny..kurna pripomina mi to znova toho rotavira...ma to divnou barvu i konzistenci uááá se bojim at ji nic neni :cry:
21. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
lis-jo a jo sem blbec,sem si to spletla čtu rychle a takhle to dopadá..... :sweat_smile: pardon....jj musím s tím něco dělat jinak to jistí kosmonosy
21. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
lis jeee tak hlavně at je to k zoubečkum....a rotavir at jde pryč jsou to zuby musí žádnej rotos
21. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
holky my taky bojujem se zubama,,,,jdu pustit manžu na pc....tak zatím pááá....snad v pátek napíšu.... :dizzy_face:
21. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
:pensive: no snad..on se pry ten rotavirus rad vraci jsem z toho na nerv tedy..a u nasich by to bylo na prdlacku..neni tam ani pohotovost nic, ale nebudu plasit...koupila jsem preventivne bezlaktozovy mliko at ho mam doma a kdyby neco dam ji ho ..stejne s tim nic jineho nedelaji... :zipper_mouth:
21. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
kaci paaa
21. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
LIS, to by ale k tomu určo měla třeba teploty ne? Anča mívá řídký fakt k zubům, tak třeba se Katulínce něco klube. Jsem dnes říkala M. že se neskutečně těším, až nebudu muset každý den vidět tady ty nasraný ksichty a on mi na to řekl, že on taky. Kupodivu jsme se nerafli, on je furt jen omlouvá... Já se na zítra objednala na celé odpoledne ke kámošce, tak tam krásně zrelaxuju, už se těším.

KACI, no i tak, krve asi bylo dost co?

GABI, tak jaký jsou hlášení od moře?
21. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
LIS a kde bydlej rodíiče? Já myslela že taky v Benešově.
21. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Veru gabi se deti od more nehlasi... :fearful: jinak teploty zatim nema, jenze nedokazu ji poradne zmerit... :pensive: ona proste nepolezi...a uz zase rve me fakt odvezou...
21. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Veru ve Voticich je to asi 20 km od Bene
veru: zítra hlásí krásně :slight_smile: ..jinak děti se neozvali,takže nic nevím.....asi nemají čas....

lis: hezky si to užij...vyjde počasí :slight_smile:

jdu to tady poklidit
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.