• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis: změřit matymu teplotu v zadku je nadlidský výkon....udržet ty jeho nohy v klidu... :angry:
21. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Me jednou Barunka utekla s teplomerem v zadku...
21. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
kari: :grinning:
21. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
:slight_smile: holky tak teplotu u nás změřit je taky nadlidský výkon ale jak je něco v ruce tak dobrý ale jak zjistí že mi muže upláchnout tak je to mazec už se těším až strčím pod paži a budu čekat :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
kari :grinning:
21. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
tak jsem to tu trochu pofackovala, zbaštila jednu kukuřici z KFC - sice už studenou ale stejně dobrou - a zvažuju zda si mám stoupnout k žehlení nebo co.... :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
ja strkam prave do podpazdi jako mazec :grinning:
21. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Holky a znáte teploměr v dudlíku? to mi přijde velmi šikovný....
21. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
GABI, no tak to je jasný, si to tam užívaj a na nějaký sms nemají čas. Ale teda aspoň ex by mohl písnout abys byla v obraze....

Já mám teploměr takový ten ušní, takže pohoda.
21. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojda..

Tak dítě uložené,ale nemůže usnout,pač debil soused seká TEĎ pod okny trávu :angry: :angry: tak než usnem,to bude doba!
Jinak ještě jsem nedočetla,ale potřebuji od Vás rady :sweat_smile:
abychom toho neměli málo,Jakub má asi atopickej ekzém..minule jsem to DR ukazovala a ona,že jo,že to bude atopák,že promašťovat.Měl to pod kolínky a na předloktí takové červené suché fleky...jenže už toho má plné záda plus k tomu potníčky....takže se chci optat,zda tady někdo taky nemá či neměl atopák,čím je to nejlepší mazat...zda se to třeba ztratí nebo mi zůstane flekatej a suchej :frowning2: mažu od DR nějakou hodně mastnou mastí a pak Excipialem!!
No a za druhé....asi je orpuzenej,jelikož jsem to ještě nikdy neviděla,myslím,že to bude ono...červenou prdelku a malé červené pupínky.....přebaluju ffurt...cca 7-10 plen na den a věčně větráme a stejně,moc se mi potí...tak čím holky matlat????mám bepanthen,rybilku.....

jsem už zoufalá,stále máme něco :pensive:

Tak a te´d jdu uklidit byt a pak snad něco v letu dočtu až usne..zatím řádí v pelechu :pensive:
21. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
haha Veru máme naprosto to samé!!!!!! Nedávno jsem to tu řešila že nevím co s tím,celé záda plus zadeček,mažu exipialem ale nic moc,zítra jdeme na roční prohlídku tak se pozeptám.
Na opruzenou prdelku výborný pytiol stojí 23kč a je to bomba,namažu a je po problému,mažu mu prdelku tím pravidelně na noc.
Jo a jen nakukuji :sunglasses:
21. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
co Sudocream...
21. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Gabi povlečení a mantinel klidně ušiju,není problém :wink:
21. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj niky, s atopakem nepomuzu, nastesti nemame, ale na opruzeniny Imazol krempasta nebo Pytiol, pokud to neni jen cervene, ale i s pupinkama, tak se Bepanthen ani rybilka nechytaji
21. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
sudokrem je dobrej preventivne, ale s kvasinkama si neporadi
21. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
tak já taky neporadím :unamused:
21. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
MAru zlato taky??? ale mi šíleně....normálně fleky suché červené a minule DR říkala,ža atopák....ale víc neřešila...ale nesvědí ho nic díky bohu,ale ten pohled na to,kort když se zpotí je mazec :frowning2:
Já se pozeptám za 14 dní na poradně půlroční.....

Pytiol? supeeerrrr koupím...kuju moc!!!! Jak to,že je opruzelej i když stále přebaluju,větrám atd...on se strašně potí :pensive:

Lis: sudocream mám doma,ale on vysušuje ne?a já ty fleky neptřebuju vysušit,ale promastit
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Ten pytiol fakt zabírá!!!

Atopák máme taky 100%,má to hnusné a jak chvíli nemažu tak ještě hnusnější,teď teda zádička relativně čisté,ale prdelka ceá flekatá :frowning2: zítra uvidíme co na to Dr.
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
niikkyy: atopák jsem měla já v těhu..mazala modrou indulonou, Escipialem,ale zabrala hodně až mast s kortikoidy a ten pytiol na opruzeniny je výborný...
maru: super :slight_smile:
veru: BM dostal instrukce,že až dojedou,má zavolat,zda je všechno OK..no nevolal,tak jsem ho musela prozvonit a pak se ozval..no nechápu fakt ty chlapy..já tu hrůzou trpěla,protože jeli 15 hodin a on mi ani SMS nepošle a teď taky nee :angry:
21. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
jenže oni orckům kortikoidy nedaj,pač prej je možné,že to samo zmizí....a ani nevím,zda ty kortikoidy pro něj chci :pensive: indulonu mám i excipial a stále mastím...

pytiol koupím,jasná věc....

Maru: my máme záda,pod kolenama,kotníky a předloktí..přesně kde se potí..takže exém a k tomu potníčky
21. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
jo jinak mne ten atopák děsně svědil..to byla hrůza!!!!
21. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
gabi: blb :confused:
Lis ty zoubky u nás to samé,kadí více a kňučí 3 noci po sobě děs běs,včera jsem naordinovala po dlouhé době homeopatika a to Pulsatilla a spinkal celou noc a celý den byl zlatučký,zabralo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gabi tak chceš nafotit látky,které mám doma,jako ale fakt jen proužky a ty dětské nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niikkyy: je to svinstvo ty kortikoidy...tak pokud nesvědí,tak je to ještě OK
jdu koupat ted jsme se divali na Katu a skubanka :wink:
21. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
GABI, já bych chlapům za tohle seřezala zadek! Já taky vždycky M. říkám ať mi cinkne až někam dojede a co myslíš? :confounded:

NIKKYY neporadím naštěstí nemáme zkušenost s ani jedním, ale mě na atopák pomáhá Excipial mandlová mast nebo pak Rakytníkový balzám od Saloosu.
21. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
maru: já chtěla nějakou dětskou matymu :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
určo nesvědí,jinak by určo plakal a drbal se nebo tak něco ne?v nejhorším tu mám fenistil kapky a DR mi ještě jedny písne abych měla na dovču
Veru malý má taky v ohybu rukou,pod kolenami,pod krčkem a ty záda se zadečkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě je jedno jestli mu dá Dr.kortikoidy,chci mu pomoct a zbavit ho toho a pokud mu to pomůže jdu do toho!
veru: přesně...oni neví,jak my doma trneme strachy :frowning2:
21. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.