• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Veruš děkuji...ráda zkusím cokoliv

no jako já chci taky aby mu to zmizelo,ale vím co kortikoidy udělali semnou :frowning2:
21. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Děštskou mám lvího krále a oranžové žirafy :dizzy_face: a ještě modré pejsky :slight_smile: nafotím,chceš?
21. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Pepínovi vylezla konečně ta trojka vlevo dole, a leze mu 4 a 5 tamtéž... má to napuchlý jak blázen....

Niky - my taky měli Fenistil kapky na atopák, on ho měl mírně, žádný mokvání atd, ale měl krupičku a "mapy" na předloktí a hrudníček, jinak dobrý... ale když brečel, tak jsme ho dali a přestalo to svrbět
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
niikkyy: fenistil jsem taky brala,ale ty mi nezabraly....no však uvidíš

maru: a z ikei dětské nemáš?
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Tam byli jenom takové 2 druhy,metr za 19kč,ale nic moc,já ti je nafotím však o nic nejde :wink:
21. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
mokvání taky nemáme..máme suché fleky

nám fennistil kapky vždycky zatím zabrali,ale toto ho určo nesvědí,by plakal
21. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
maru: OK :slight_smile:
niikkyy: tak to bude dobrý,jak to nesvědí..určitě se toho zbavíte..neboj :slight_smile:

te´d jsem si vzpoměla,jak jsem byla s Matym v nemocnici,tak tam s náma ležel kluk,asi kolem roku a mazali mu exém( na celé pusině) fialovou vodičkou..ale to asi nebyl atopák...no chudák malý...krásný klučina,jmenoval se Sean..furt brečela a stál v postýlce a pak tam za ním přišla cigana s dcerou cca 2 roky Noemi a začla ho tam kojit...no přišla za ním skoro po 14 dnech a to byl kojený..prý už tam jednou ležel taky s ekzémem....hrůza!!!
21. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
jdu do sklepa přikrýt kočár.....
21. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
lis: Matyho zajímá jenom znělka večerníčku a potom miluje teleshoping na ČT1 s tím Zmožkem,co tam zpívá :grinning:
21. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
nic holky, jdu čučet na Sherlocka Holmese a žehlit... to první se mi chce, to druhé neeeee :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
pepi: hezké požehleníčko :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
MARU na kortikoidy a kor pro Domíska bacha. Já bych je nechtěla ani pro sebe natož pro dítě. Je to svinstvo, pomůže to na chvíli a pak se to stejně vrátí a mnohem horší :frowning2:
21. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
mě včera vyžehlila máma :grinning:

Tak a mě se stáhla aktualizace mozzili a všechyn záložky,hesla atd v prdeli :angry:

a teď jsem byla Jakuba vytahovat z postele.tak divně se tam promotal že se zašprcl
21. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak nakukuju jen v rychlosti...

Nikky a Maru - atopak sama zkusenost nastesti nemam, ale sousedky klucik ho ma - mel, ve dvou letech mu to zmizelo, ale museli omezit koupani a vubec styk s voudou, koupali tak ob dva az tri dny a zadne plavani :frowning2: Dalsi znama s prckem to bylo to same, dostali na koznim masticku (s trochou kortikoidu) a pomahalo to, ale koupani zakazano :frowning2:

Kortikoidy jsme dostali kdyz mel malej vyrazku po antibiotikach, bohuzel jinak se to lecit nedalo, ale nastesti jsme to chytili v cas tak stacilo 1x namazat a byl klid. Je to svinstvo... jinak na ty sucha mista zname zabira masticka SYNDERMAN, necha se to nakydat v lekarne, stoji to par korun a magistra vam rekne ze vam to 100% nepomuze, ale hodne si to chvali na diskuzich...

Tak a jdu se venovat televizi mam toho dneska dost :frowning2:
21. črc 2009 ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Holky, dočítám jen kousek.
Gab, Bibi taky miluje ty znělky písniček,vždycky js z toho úplně hotová :grinning:
Maru, o těch kortikoidech jsem taky slyšela, že to není sranda, nechceš zkusit raději přírodní léčbu, homeopata?
21. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
fajra: taková blbost a jak je to bere,co? :grinning:

niikkyy: a v čem pereš? nepoužívej ani aviváže.....
21. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
No já mu je nedávám ty kortikoidy,vůbec nevím co to je,ale když je to takový maras tak proč to na to dávají? mudra mi určitě poradí co s tím a vyzkouším teda nejdříve vše možné než dojde k těm kortikoidům,budu se teda tomu taky bránit :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky tak Kata usnula az nejak po 21 hodine dalo mi to zabrat prisel manza z hospody a vyrvava tu nastval ho nejaky chlap z baraku, takze ja jdu spat neminim ho poslouchat...nesnasim agresivitu :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ha Lis dělám to stejně jak přebere a mě se ho nechce poslouchat,jako neřve ale většinou je dotěrný a furt po mě něco chce a já to táák nesnáším,když z něj táhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže dobrou noc,taky bych šla určitě spát :wink:
21. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Maru kortikoidy jsou svinstva....já tím mazala jednou fleky co jsem měla na nohách,taky jsem nevěděla co to je a mám vyžrané fleky n noze

Gab: právě,že jsem prala v našem Persil sensitiv,ale začala jsem prát v Lovele zas a dvojité máchání raději
21. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Taky peru v persilu sensitiv :confused:
Jak jako vyžralo fleky???????????? Co to je za humus jako? :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdu spát,jsem vám ještě nestihla říct,že jsme dneska byli v zoo a bylo to božíí,ale jsem unavena mocinky moc tak dobrou nocku :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Maru v místě,kde byli fleky a mazala jsem tak mám hnědé fleky...počki,ti ukážu až dojedeš..

Tak dobrou,taky půjdu,jsem z bazénu KO
21. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dnes byla v Ikee na Zličíně. Látky ve slevě nejsou :confounded:

Taky za sebou máme roční prohlídku a jsme jaksi podměreční: 8,61kg a 74cm no i když s těch 2,4kg to je dobrý.
Naprosto vás nedočítám jen na atopák u Káje mažu modrou indulonu a nebo mastičku od mudr., ale bez kortikoidů. A netuším jestli to sem nedávala Pepi, ale v lázních děti koupali v ovsi. Jo a nepoužívat parfémované mýdla. Nejraději udělá fleky Jonson.

No ale byla jsem v globusu a nechala jsem tam za dva sunary a balík plen 1000,- no mě omejvali. Pak jsem si udělala aspoň radost a koupila papirové lustry do kuchyně. Poslouchám 5let, že bude kuchyň a lustry zároveň s ní. No tak jsem to dnes nevydržela a pořídila si aspoň takovéto. Taky měli boxi na hračky za 29,- a ještě něco? Jo chrániče matrací a polštářek pro Honzu. Začal ho vyžadovat. No trochu jsem zhuntovala konto, ale co, není moje :slight_smile: Lidi mě je dobře. Vždy jsem každý nákup oznamovala. Tentokrát ne a vůbec mě to nevadilo.

Musím jít udělat svatebku, zítra mají oznamka odejít tak aby to k polednu bylo hotové. Mám co do rána dělat :confused:
21. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
oooo já meju Johnsonem..ty kráso...testnu jinej a uvidím.....
21. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
já ty kortikoidy brala v těhu a v poho,tam se to musí myslím max. týden užívat a nic mi to teda nevyžralo,ale já měla nějaké slabé..a brala jsem to fakt jen,když bylo nejhůř.......a Vojta jak byl menší asi ve 4 letech bral taky týden kortikoidy mast a zmizelo všechno..ale to měl snad nějakou alergii,ne elzém...však MARU dr. ti pomůže...jó ještě jsem si koupila konopnou mast,ale žádný zázrak,každému asi fakt pomáhá něco jiného....

lis: radši jdi spát..taky jsem to neměla ráda a měla jsem taky dotěrného chlapa a nesnáším to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že mám te´d klid a nikdo takový mně tu neotravuje :grinning:

maru: jukla jsem na to...zítra ti dám vědět,dneska už mi to nemyslí....musím promyslet,líbí se mi ty brutální vzory :slight_smile:

ráno valím do kulturáku,bude sekáč....zas přivezou plno pytlů,tak snad něco vyberu...věci za 10,20 a30 kč :slight_smile: potřebuji pro Matyho už něco většího a na podzim..no uvidím :slight_smile:

tak dobrou :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
ijacek: to se dobře nakupuje,co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maru: super výlet :slight_smile: dneska na to bylo ideální počasí....

a už jdu :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo tak jsem ho poslala nekam a sla se myt a on odesel jenze nema tu ani penezenku takze jestli se sel nekam dopit tak ja proste nemuzu usnout...ja tohle nesnasim celou noc nebudu spat nejdriv strachy a pak s jakou prijde... :cry: :cry: ja mam opravdu panicky strach z opilych lidi a to jako vazne co mam delat?? :pensive: on mi nic neudela, ale ja jsem strasne ve stresu proste
21. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
:pensive: jako takoveho ho fakt neznam.... :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
lis: to ti neporadím,to je noc na hovno...já se na panický strach léčím....dej si frťana
21. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.