• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis: taky nesnáším,když se MM vrátí opilej nebo tak,nesnáším opilce...opici má fajn,mpadne a spí,ale stejně...a taky jsem vzhůru a trhnu strachy co kde a jak
21. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky tak ještě nakukuji nějak se nudím nebo co a nevím co dělat...
holky my používáme jen ondřejovku a aviril olejiček takže vám fakt nepomužu ale za to pomužete vy mě kdyby něco....
21. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
holky ja zrovna zitra potrebuju byt ok pojedu autem...ja to nesnasim... :frowning2: :frowning2: :frowning2: fakt se bojim a mam uz z toho srajdu
21. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
LIS koukám že taky večer na hovno, já se zase rafla s M. jak jinak než kvůli čoklovi, který mi teď už podruhé během půl hodiny vzbudil Aničku. Já jsem tak bezmocná, on si prostě nedá vysvětlit mé argumenty a furt na mě jde s tím, že kdybysme bydleli v paneláku... a že jsem nesnášenlivá....
21. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
A neboj, on na vzduchu vychladne a za chvíli přijde. :wink:
21. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
veru ale prd proste se bude zastavat jsou v tomhle stejni...me to neba ja tu nechci byt :cry:
21. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
no to nevim nebere ani tel neodpovida na sms me klepne je to idiot :cry:
21. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ani nevíš jak moc tu nechci být já. Když jsem mu řekla ať mi zjistí do kdy tu ten zmetek bude, že pojedu na chatu, tak prý to je geniální řešení a co jako chudák on a že prý vydírám. Bože to jako nemůže mít aspoň trochu pochopení????
21. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já vím že to řeší, že dělá všechno pro to, aby jsme co nejdřív byli odtud, ale....
21. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
jj Veru ale..to je prave ono vy alespon vypadnete my nemame kam nejradeji bych vypadla s Kackou proste pryc.... :rolling_eyes: ze ja jsem nejela dneska :pensive:
21. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Hezký večer, jenom v rychlosti nakukuju.
Lis, vím o čem mluvíš a prožívám to úplně stejně. Taky nesnáším manžu opilýho :angry: :angry:
Poradit neumím, jen vím, že čím dřív se mi podaří usnout tím líp. Tak to zkus.
My se dokonce skrs tohle spolu od soboty nebavíme.
21. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Lis - citim s tebou. Muj agresivni nebyva a ani moc vetsinou nechlasta(jen tak par piv do nalady), ale stejne neusnu, dokud se nevrati...

Kortikoidy - urcite je to lepsi bez nich, ale pokud je predepise zkuseny kozar (ne obvodak nebo pediatr), tak bych se jim nebranila, za tak strasny to neni. nekdy to bez nich nejde.
21. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
jo holky co s nima :pensive:
21. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
ten muj taky nikam moc nechodi, ale vetsinou kdyz jde, tak jsem nervni uz celej den co a jak bude zase :confounded: a dnesek me teda dostal :cry: tak ja jdu zkusit spat, snad to pujde... :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobrou zitra dopoledne snad jeste nakouknu.. :unamused:
21. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobrou vsem :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
No, je mi vás líto, jak se doma dohadujete :pensive: , někdy je lepší být samotné doma, že? Znám to. Ale musím usoudit,,že já mám v tomhle ohleduplného manžela, když nechodím nikam já, nechodí ani on, snad tak max. 2-3krát za rok, ale dá jen pár piv a přichátí jen v náladě a v rozumnou hodinu. Lisounku, je mi Tě líto :frowning2: neboj, bude tov poho :wink:
21. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno, Pepinovi a Julince všechno nej k měsíčninám :dizzy_face:
22. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
krásné ráno děkujeme za přáníčko...
Pepičkovi krásne měsíčniny pořádně si je užijte jsou poslední.... :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme za přání, a normálně mám nostalgii že za měsíc už nebude "kojenec" ale "batole" :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Lis - ajéje... no...dost záleží na tom, jak často tohle dělá... Jestli dvakrát ročně, tak se to dá přežít, ale kdyby dvakrát do měsíce tak už to stojí za vážný zamyšlení.....
22. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré raníčko,
pepínkovi taky přeji krásné poslední měsíčniny a taky Jůlince :wink:

Lis chápu tě,taky nesnáším opilce dost stačí,že jsem v něčem podobném vyrůstala :pensive:

ad exém ty kráso já taky koupu v Johnsonu :zipper_mouth: :zipper_mouth: V čem koupete vy? Co je nejlepší na suchou pokožku?
22. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Gabi tak popřemýšlej,já teda na ty vzory nejsem tak toho jsem moc nebrala té látky,teď nevím kolik jestli 2 nebo 3 m,tak dej vědět já to přeměřím pak :wink:
22. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
maru, my když jsme léčili ekzém, ak jsme koupali v ovesné koupeli pro děti.... Teď jenom ve vodě bez ničeho, a pak důsledně promažeme Linolou Fett :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj tak jsem prezila a uz nemuzu spat, coz je fakt divny :sweat_smile:
22. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
pepi: nastesti to tak casto nedela, ale me to zmaha i 2x ročně :frowning2:
22. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
A to půjdu do lékarny a řeknu,že chci ovesnou koupel :sweat_smile: :sweat_smile:
Lis to bude včerejším stresem :wink:
22. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
maru: pokud ma ekzem Johnson bych poslala k sipku...kup Linollu Fett je to takovy olej do koupele a pekne ho promasti a kdyz to bude malo, tak jeste pote krem na namazaní :slight_smile: taky Linola, jak pise pepi
22. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
A kde to seženu? lékarna? :zipper_mouth:
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
ne ovesnou koupel ad domaci vyroba - tj. dojdes do potravin a reknes, ze chces ovesny vlocky :grinning:
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.