• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
aha :grinning: :grinning: :grinning: Debil no :pensive:
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
maru, ano, ovesnou koupel, ale zdůrazni pro děti....
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
NO tak nevím,dá se to koupit nebo si tu ze mě střílíte? :sweat_smile:
22. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
jj lekarna je to drahy, ale vyplati se to staci fakt malicko do vody... :wink: a kup si rovnou 200 ml baleni maji i 100 ml, ale vetsi vyjde financne lepe :wink:

ty joo to je pohoda, Kata spi a ja snidam a piju kafe v klidu..asi bych nemela byt lina vylezat rano z postele.... :sunglasses:
neee Maru ja taky nevedela, ze se to da koupit :astonished: :grinning: promin :zipper_mouth:
22. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
jj to je ono hele a fakt to pomuze... :wink:
22. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
My v tom Pepína vykoupali třikrát, a bylo po ekzému.... Musíš ho teda hlídat, protože ta vana je díky tomu dost kluzká, a má se v tom ráchat 20 minut. Ale fakt to zabírá. Nasypeš tam 1 sáček a je to.
Hoky děkuji moc,píšu si a vyberu lékarnu :dizzy_face: :dizzy_face:
my tu Linollu pouzivame od mala kdyz byla porad sucha a tak...obcas ji jeste dam....Maru hlavne at to pomuze...dopo jedu pryc holky moje co bez vas budu delat..u nasich je jedina nevyhoda, ze nemaji jeste net :pensive: az ho budou mit tak nebudu mit duvod se vracet sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: noo trochu kecam mam tu manzu a ikdyz me zlobi, tak bych ho tu s DD nemohla nechat :zipper_mouth:
22. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Lis,ale dneska se ještě vrátíš od mamky,ne?
My dneska jdeme na roční prohlídku a pak to vidím na koupák :zipper_mouth: je vedro :sunglasses:
No Domi je taky věčně suchý a jak jsou teď ty vedra tak to má s potničkami a taky ten exém :frowning2:
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Lis - hele, a hlásí ti manžel tyhle pijatyky, nebo to se většinou vyvrbí z něčeho spontánně? Protože kdyby o tom věděl, tak ti to může říct předem a ty se s malou uklidíš třeba k vašim a můžeš mít klídek a domů přijít až vystřízliví.....
22. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
nevratim prave asi az v patek :pensive: mam vzhuru Katu, tak jsem odbehla..

pepi: ale on to nebere jako pijavku sel s kamosem na veceri co ho dlouho nevidel, ale jako mel tak 4 pivka a to mi staci uz jsem vyklepana jak ratlik..mam taky spatne zkusenosti z mladi :frowning2:
22. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Maru dneska se na te kontrole optej zda doporucujou caste (kazdodenni) koupani, neb exem fakt nechce macet. A Johnson urcite zahod, je to sama chemie a obsahuje to i ropne produkty takze fuj.... My meli problemy taky, bala jsem se ze to je exem, kozar nam dal delanou masticku a Linolu do koupele je fakt super!! Jen nam rozezrala ty prisavky na sedatku do vany :frowning2: ale malej uz je bez obtizi, uz koupeme v ciste vode a pomalu budeme davat i penu. Ale pouzivam Seba Med a nedam na nej dopustit. Tu ovesnou koupel jsme zkusila take a pomohla, jen mi ji v lekarne museli objednavat...

Jo a Linolu mi napsal kozar i pediatr a mela jsem ji levnejsi a o dost tak si ji nech napsat!!!!
22. črc 2009 v 08:26  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahoj michele: ja mam taky Sebamed a v pohode..ale K je nastesti v pohode..nereaguje na toto, takze jsem rada...ale stejne bych rada zustala u jedne znacky...mam doma i Weledu a Niveu nejak to stridame, ikdyz by se to nemelo.... :fearful:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky

Maru já ještě koupu ob den v syrovátce a taky super...

mast na opruzeniny mám už doma,MM koupil v noci v práci :wink: hned ho namažu

Taky Johnson vynechám a koupím něco jinéo teda,koukám,že už radíte co,taky si to jdu napsat..

Maru hele to už je moc ne?že máme zas něco stejně
22. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
jinak mažu Sebamedem...ten je OK ne? mám mlíko i olej,ale teď ho mažu excipialem
22. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
oo pepínovi vše nej k 11.měsícům..užijte si poslední měsíc než bude batolátko
22. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
taky preji pepinovi a Julince vse nej k poslednim mesicninam... :wink:
22. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
no mazec jako proč ti naši kluci mají stejné problémy? to už je fest náhoda :sweat_smile:
No taky mažu excipialem a teda na zádičkách dost pomohl,ale ten zadeček jak je na něm pořád plenka tak je to horší. Uvidím co mudra.
Michel jak jako vyžralo přísavky? To je takový sajrajtík? :confused: Já to každopádně koupím chci mu pomoct a jak píšete,že ty kortikoidy jsou masakr tak to nechci,až jako krajní nouzi,já nikdy exém neměla .... tak nevím.
22. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
joo a Julince taky.jsem dement
22. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
maru kortikoidy fakt v poslední řadě.....humus!
no nechápu,si to předávaj na dálku asi chlapci naši :frowning2:
tu prdelinku má ošklivou,už to má suché chudínek..tak jdu namazat
22. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Lis, taky jsem slysela ze se to nema stridal, ale kdyz byl mimco tak mel desne suchou pokozku a fungovala nam na to jen olejicek od Weledy tak jsem to stridala a nic se nestalo :slight_smile: a musim rict ze jsem se SebaMedem i Weledou max spokojena ze uz ani nic jineho nehledam, i kdyz je to nekdy mazec kdyz to dojde vsechno najednou...

Nikky zkus zajit ke koznimu, fakt nam pomohl a je lepsi kdyz se to podchyti brzo... my teda nemeli atopak, ale bala jsem se ze to jenormos exem... uklidnil me, dal delanou nasticku a kluka jsem zacala mene oblekat a je to v poho.. mel to hodne i pod krkem - jak slintal - tak jsem to mazala Holtovkou a pomahala taky, ale nesmi se s ni na slunicko, coz je v lete problem....
22. črc 2009 v 08:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Taky se pridavam k prani k poslednim mesicninam a obdivuju vas holky jak si to pamatuje kdo je ma kdy, ja casto nevim ani kolikateho je....

Maru neni to sajrajt, jen je to olej a proste tu struhturu gumy to narusilo a ja to pak pretrhla (no Xena no :slight_smile:), ale jen jednu prisavku a na funkci to nema vliv - porad to na ni stoji, stejne tam prdolu nenechavam bez dozoru... oni i na nekterych hrackach do vody pisou ze se nemaji pouzivat ve vane s olejovou prisadou.... teba morsky svet od Sassy...
22. črc 2009 v 08:44  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
mich: DR to viděla před týdnem,teď jdem na 3 hexu a poradnu,tak jí to ukážu a když tak pak skáknu na kožní
22. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
tak jsem mu namazala zadeček.má to fakt hodně rudé mezi půlkama,krupička a suché..chudítko,snad ten pytiol zabere
22. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
niky nam taky mudra na to koukala a nic az kdyz jsem joo prudila tak mi rekla ze ona nic nemuze ze mi muze max doporucit kozare. Nastesti mi fakt doporucila dobreho a celkem mladeho, on na to mrknul a rika to ma 80% deti, moje to meli taky a dam vam na to co mam na nich odzkousene :slight_smile: a vetrat!!
je mi Kubika moc lito, kor v tomhle pocasku to musi byt peklo
22. črc 2009 v 08:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jo on ten olej je fakt mastnej, takze je vse mastny, ale jak pise michele sajrajt fo fakt neni.... :wink:
22. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
lis: ten olej je do koupele jo? koupím ho....a čím mýt?jakým mýdlem????

Mich: ona říkala,že to je asi atopák,to měl ještě v celku málo a dala mastičku na promaštění...že příště na to jukne a něco provedeme,jí věřím,ona je dobrá
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.