• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Niikkyy, ale to je furt něco.... Už toho mám normálně dost... Uvažuju že jí seberu klíče... Když jsme se sem stěhovali, tak dostali jak Honzovi rodiče tak ona (říkala jsem si ať je to spravedlivý, i když nastavení je jinak - Honzovi rodiče jsou mimopražský takže ti to mají víceméně jako pojistku kdyby potřebovali třeba odpočinek při nějaký cestě nebo tak zatímco matička bydlí "až" na Žižkově), a zavést jí pravidla hovoru - je schopná mi volat 3x denně "tak čo to moje žlato," a já fakt nevím co jí říkat pokaždý... už nemám sílu
15. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
jo a ještě mi řekla že jsem určitě ztloustla :grinning: ví jak potěšit :grinning: přitom sama je tlustá jak vepř :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
ahojky :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
jo to dělala tchýně taky,furt otravovala a furt volala a šišlala,až jsem se nasrala,pač manža jí to trpěl a vyjela na Tomáše,kterej si to KONEČNĚ uvědomil a je klid díky bohu...ale furt volala že dojede,že tu bude celý dny,ale že pro ni musím jezdit a vozit jí domu..což jako jsem jí řekla,že padla na hlavu.....takže taky mazec s ní..ale jak koukám,tak si fakt s mámou užíváš :frowning2:
15. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojda Kači :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
niikkyy, kdyžtak koukni do "moje matka je horší než tchýně," tam jsem zabydlená... :confounded:
15. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojky...tak veru ta infekce už ustupuje ale zase ode me chytla rýmu :frowning2: já taky jeste kašlu a smrkám ale je to už lepší...jinak je to mauzec se spaním,dám spát a jdu na ko a ona stojí a nebo si tam sedí a hraje jen co jí položím atk řev takže já jí nechávám a ona prostě usne sama,tuhle usla vsede a hlavu strčenou mezi šprušle :grinning: :grinning: :grinning: telátko :wink:
co budete holky dělat o víkendu??
15. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky Kači
jéé vy když z jednoho se dostanete tak zas něco :frowning2: chudinka malá

Pepi jo občas jsem tam koukala,kort když tchýně byla na facku..ale nepsala jsem,pač bych se akorát rozčílila :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Kači, nedomluvili se ti naši raráškové? Pepča dělává totéž :slight_smile: Proč spát když můžu ještě řádit, i když už padám na tlamátko :grinning:

O víkendu - v sobotu jdeme k prababičce, a v neděli jdou chlapi do solný jeskyně a já tu budu mít holčinu na doučko (za 10 dní maturuje...)
15. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
já jedu zítra k našim a budu do neděle
15. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Niikkyy, mi teprv teď došlo, ty jsi pražská, co? A nechtěla bys někdy procházku s náma? Za barákem máme super park, na náměstíčku cukrárnu... :grinning:
15. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Pražská nejsem..kousek za Prahou,ale ráda dojedu,pokud tu budu mít auto :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
nikčo-jj je to na pytel...nechápu ale v posledních 2 letech jsme furt nemocná,dřív jsme nebyla roky ale tedka hrůza nechápu...a malá je taky věčně marod :frowning2:
koukala jsme na fotky a SUPER!!!!! malej je podobnej vám oběma ale asi víc možná do taťky :sweat_smile: snad sem tě nenaštvala ale je fakt pěkněj a to myslím vážně :grinning: !!!!!!

pepi-taky???no vida to jsou lumpíci :grinning: tak ty budeš paní učitelka jo???téda :sunglasses:
no my máme jít v sobotu na loupežnickou pěšinu u našich na vesnici se to už roky pořádá tak nevím no když sme marodný :unamused:
15. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Niiikkyy, ještě mi řekni že jsi někde jak jsou Čakovice, Miškovice nebo tímhle směrem :slight_smile: to by bylo supr :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Pepi s tou mamou kliid ony jsou vsechny nejaky divny... Nedavno tu byla znama, ma o mesic mladsiho vnoucka nez je nas, ale jelikoz dcera stavi dum tak ji ho hodne hlida aby madam mohla shnaet veci a vecer chodit si posedet... no proste materstvi jak z nosu, ale co, kazdyho vec jak si to udela. Aspon nema depky jako ja ze je vecne zavrena doma... Jeji maminka zustala z prace doma a stara se o malyho. No a jednoho krasnyho dne ho prebalovala a rika "pojd sem, maminka te prebali" - vubec si neuvedomila ze je babicka...
No a moje mama ze taky zustane doma a bude mi pomahat s Misou... tak jsem ji uzemnila ze fakt to zmaknu sama, ze budu rada kdyz mi ho pohlida kdyz pojedem s manzou na velkej nakup, ale doma zustavat fakt nemusi, neb si pak pripadam jak neschopna matka. A ted k tomu zvladam i vedlejsak a pohoda... Ale je fakt ze mi taky porad radi co bych mela a co musim, ale proste ji uzemnim, ze si to rozhodnu sama, je to moje dite. S botickama ma uplne stejny nazor, seru na nej :slight_smile: a ze mi prcka rozmazluje, vcera sem ji ho tam foukla na cele odpoledne at pak vidi jaky to je starat se o rozmazlenecka, tak zase zabrzdila :slight_smile:. Ony to mysli dobre az to prehaneji.... Ja vlastni tchyni nemam, tak si mohu ztezovat jen na mamu, neb manzelova strana o prcka nema zajem, byli tady naposledy v zari..
15. kvě 2009 v 08:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Kaci: nenaštvala..proč? :grinning: on je na oba..z boku na manžu a ze předu je víc na mě :wink: je takovej namíchanej,a hlavně hodně dělá to,že má manžům rypáček a tak to zkresluje..ale dle foteček mě z miminka je víc na mě...ale buhví jak bude nakonec vypadat :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
kaci jj já takhle doučuju anglinu už léta... A teď zvažuju že si to zlegalizuju a udělám si na to živnost :slight_smile:

Michele no koukám že to je na pytel všude :grinning:
15. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Pepi: kousek od Kralup :sweat_smile:
niikkyy :slight_smile: hehe tak to taky není zrovna daleko :slight_smile:
autor
niky-jj je to mícháná zmrzlinka :grinning: malinká :grinning: je kouzelnej....já to asi změním a druhé budu chtít klučíka...holku už mám :grinning: ale až za hoooooodně dlouho :wink:
pepi-tak ty šprechtíš anglinu jo? :grinning: :grinning: tak to jo já dám tak 1 větu a to je konec :confounded: :grinning:
15. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Kaci no já mám státnici a mezinár. certifikát, tak to chci využít... a s jednou mamčou odtud možná něco rozjedem po létě - během léta má i ona dostat bližší podrobnosti, tak uvidíme :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko všem přeji....

tak my se jdeme nasnídat a nachystat, dnes mám mega úklid a bude mi pomáhat mamka, potřebuji to tady ještě trochu zorganizovat..
Venca bude hlídat Vašíka....
tady je také hnusně, ale zatím neprší...

včera jsem si v práci tak krásně odpočinula, prostě super, jsem byla ráda mezi lidma...asi sem tam zajdu, jen tak pro radost!

dnes venku cosi tachotilo, tak jsme vzhůru už od 8.15, ale dobrý....

Pepi, to mě mrzí s tou mamkou, já mám mamču zlatíčko, je to moje kámoška a nedám na ni nikdy dopustit, ještě že ji mám!!!!!
Tchýně je v podstatě také dobrý a fajn člověk, ale moc jsme si nesedly, no.... takže si nerozumíme...držím si od ni odstup...

jéje, někdo tady začal vrtat.. to zase bude...
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
pepi: neni,autem jsem v Letňanech za cca 20 minutek,pokud nejsou ucpaná Kralupy

Kaci: no jo je to míchaneček :grinning: no čéče já bych brala druhého kluka :sweat_smile: mě ty holky nějak neberou :grinning: ale manža by chtěla pak tu Adélku no..tak třeba se povede páreček :wink:
15. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
niikkyy, no vida, tak to bychom mohly pokočárkovat :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Moje mama je v poho, ma dobry cit, kdy si mala chce hrat a kdy spat, akorat ji furt taha, takze to pak Barunka vyzaduje, ale doma se brzo srovna(vi, ze ode me se celodenni noseni neda cekat). Zato tchyne, ja ši ji mušim užit, sisla 106, stavi ji na nozicky, posazovala ji, furt ji taha na slunicko a kdyz ji ma cely den, tak me muze vecer mala zbastit kasi i s rukama, protoze ji moc nekrmi (ma ode me vzdy nachystano, ale sni sotva pulku). Muzu ji rikat co chci, ale stejne si razi svou a manzel me sprdne, ze na ni mam byt mila (ale ja proste po 100. rict, at ji nedava na slunicko mile neumim).
15. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Matyáškovi přejeme všechno nejlepší k 9 měsícům :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
KARI - hehe totéž.... viz moje matěř a botičky... :slight_smile:
Pepi: no jasně..já už to plánovala s Verčou,že se někde slezem,ale holka lítá po všech čertech...co veru? :sweat_smile:
Co takhle vylet hopsa hejsa so brandejsa, to by mohlo byt kousek...
kari my jsme bez auta, ale pokud by byl nízkej vlak tak by to možná taky šlo...
15. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.