• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hojky,tak prd koupák byli jsme na prohlídce roční a dostali jsme 4 hexu,jsem netušila že se ještě v roce očkuje hexa tak samozřejmě,že po hexe nejdeme ani ven do toho tepla a v žádném případě koupák a jsem doma.
No a naše mudra : takže malý nemá exém,ale počínající exém a dala mu nějakou mast a to Locoid lipocream 0,1% a když jsem si přečetla leták tak píšou,že to je lokální kortikoid tak to je asi to před čím jste mě varovali co? jdu se poradit jestli teda mazat nebo ne .... jinak jsem koupila koupel linola fett a uvidíme.
Malý dostal ještě nějaký fluor v tabletách na zoubky,prý se dětem dává od roka a vigantol máme dobrat lahvičku a už nedávat. Naše míry : 10680g a 79cm,moc nepřibral ani nevyrostl,za 2 m nabral 380g a vyrostl jen 1 cm,tak se mi asi stopl bobek. Mudra ho shodnotila jako stále nadprůměrného prý má lehkou nadváhu a nevěřila mi,že nechce jíst (petul byl jedlík do 6m od té doby moc jíst nechce a teď vůbec). Jinak vše dobrý,tak jsem zvědavá zda bude reakce na hexu :frowning2: zítra teda jdeme na koupák určo při 36st to jinak jde,pokud teda nebude horečkovat.
22. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
jo a prdelku stále větrat,takže Domi lítá bez plíny,už stihl 3x čůrat do nočníku a 1x kakat,ale musím ho hlídat,když vidím,že si tahá za lulánka musím ho hned posadit na nočník a čůrá :dizzy_face:
no a koupel tak johnson vyhodit do koše a nepoužívat žádné pěny a gely a tak a jenom vodu a mazat teda excipialem.
22. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
tak jsem ho přechválila,zrovna mi počůral koberec :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
MAru: takže na tu vyrážku nepoužívat žádný mýdlo,jen vodu čistou? hele nafotíš jak vypadá ten exzem?zda je to to samé?
jinak oěkná váha a míra..mě to přijde OK
22. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Mě to taky přijde ok,ale mudra řekla,že je nadprůměrný :sweat_smile: A nemám sladit a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JO nafotím,ale až zítra,už je po koupeli a za chvíli jde spát,dneska spal s bídou 2 hodiny do kupy a to je málo.
No říkala čistou vodou omývat.
22. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
no já už zahodila Johnsona a mám Niveu tak na prdku a pindíka aspoň a ty fleky mu mýt nebudu...

my dopo spali 3,5 hodiny...mazec ne?odpo dal jen v autě 2x 2O minut,a řádí tu jak čert,klouže se po plovoučce
22. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
¨no mazec,mě S
P9 §
§

'¨¨
¨'
22. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
pardon to byl Domi :pensive:

¨¨NO mazec,mě spí dopo taky hodně okolo 3 hodin a odpo tak hoďku,ale dneska to bylo rozhozené tou ímudrou,já taky budu m
22. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
dopíšu pak furt mi to tu mačká
22. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
chce mě pozdravit :grinning: Jakub se mi tu taky na PC vrhá a nejvíc ho baví myý a už mi jí vyrval a cucal USB :sweat_smile:
no my tak nespíme,ale zalehl v půl deváte a vzbudil se ve 12 :sweat_smile: nechala jsem ho spát..nebudila jsem na papů
22. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
tak maty teď usnul..dneska spal za celý den 20 minut..to je síla!!!! a šel bez jídla,vše mi odmítl...tak jsem zvědavá,kdy se probudí....

maru: ten Locoid jsem mazala v těhu..je žluto bílá krabička,že? tuším.....

já bych šla taky na koupák,ale nemám s kým a sama nejdu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Maru myslíš,že mu můžu dát ovocnou kaši na noc? střídat s obilnou či rýžovou??
22. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
no já chci zkusit zas kaši...on se mi po ní budí,po mlíku ne,ale dneska jí zas testnu,pač neměl mlíko odpo,jen přenídávku,tak aby se napucnul.....nebo mám dát raději mlíčko když po něm spí?
22. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás bylo dneska na zdechnutí, asi jako všude, ale já to teda fakt blbě snáším. No a Tonda už třetí den přes den vůbec nespí a večer nechce usnout dřív než o půl deváté, to je fakt na budku. Co bych dala aspoň za půlhodinu dopo a 2h odpo, ach jo, nevím, co to mám za dítě, je to vůbec normální, že nespí, dyť on je míň unavenej než já :sweat_smile: !
Abych nezapomněla, taky jsem chtěla popřát Pepínovi a Jůlince.
22. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Nešlo to dopsat,pořád mi tu hrabal do klávesnice a nedal se odbýt,teď už spinká vypil flašku mlíka a ani se neotočil nic,prostě usnul fakt byl unavený.
jj Gabi žlutá krabička,jako já nevím ale proč by mi ji mudra předepsala kdyby to bylo nějak nebezepčné? ještě pro dítě ...
Veru můžeš dát ovocnou,ty co jsou od toho 4-5m bych dala klidně :wink:
22. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
tak já jí zkusím....uvidím jakou...mám jich tu hodněěěěě :sweat_smile:
22. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
maru: já si myslím,že je to slaboučká mast 0,1%

niikkyy: ovocné jsou výborné :slight_smile:

peti: jako u nás...já jsem úplně grogy a maty pln energie a to s ním musím neustále chodit...takže jsem fakt chodící mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
taky myslím,že je slabá no ještě jsem mu to nemazala pořád se to ve mě bije,jako nechci mu ublížit,ale zase mudra musí vědět co dělá,ne?
22. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Teď tady dělá indiána na plný pecky, je to fakt nezmar, no jdu ho zkusit přebalit a nakrmit, uvidíme, kdy to dneska zalomí, ale vypadá čile!
22. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Peti nezávidím,ono to je fakt relax jak usne a můžu si udělat spoustu věcí a jsem fakt ráda,že mi chodí spát tak brzy,spoustu věcí právě udělám večer a můžu taky se věnovat svému hooby :sunglasses:
22. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
maru: máš teda dilema.......no nezávidím......pokud to má Domi nějak škaredé,tak namazej a uvidíš,dýl jak týden mazat nesmíš..tak vyzkoušej,jestli to zabere
22. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
no uvidím co mi na to řekne zbytek až dojdou :slight_smile: nechám si poradit
škaredé tak jako má to škaredé,ale není to ještě až tak extra škaredé jak by to mohlo být kdyby se to zanedbalo
22. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
jj je lepší si poradit :slight_smile:
jdu s košem....se mi nechce...chodí Míša a teď musím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby mi tu nesmrděly plíny,tak na to dlabu....
22. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
ty jo bych nešla z domu kdyby Domi spal,ale já bydlím ve věžáku tak výtahem bych nejela ani za nic,abych tam nezůstala viset a vůbec pudlice jsou daleko prostě bych nešla :sweat_smile:
22. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojky tak my jsme ted zalezly domu byly jsme schovaní pod deštníkem a koupali se a cakaly....bylo to fajn ale malá prostě mi příjde že nechce taky papat dám jí to do pusy a ona to vyplivne a když jdu že jí to nedám tak je histerák tak já nevím...oběd snědla v pohodě ale odpo nechtěla nic asi je to tím vedrem nebo co..ted se zase zatáholo tak si myslím že příjde nějaká buřina zase na večer je tu tma jak v pr......
Děkujeme za přáníčka..chjoooo toto letíííí holky za měsíc roček ...
22. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
marusko já bych toasi taky namazala přece ti to napsala mudra tak mu to namaž... :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
no Ali u nás to samé,pusu otevře a ihned to plive :angry:
no si taky říkám,musí vědět co píše,ne?
22. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
maru já myslím že je to tím horkem pač jsem jí dala jablíčko nastrohaný s mrkvičkou a nechtěla to ale okurek olizovala potvurka,je fakt že víc vypije tak možná má plný bříško štávičky...
A maru myslím že máte dobrý míry a 4 hexa no doktorka mi říkala že v ročku bude ještě jedna tak jsem taky myslela že jen 3 ale ona říkala 4 a poseldní v roku
22. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
to jsem netušila fakt tak jsem byla překvapena,když přišla s tím,že budeme očkovat.
asi to bude horkem nenutím ho,ale trápí mě to,že tak málo jí no když mudra tvrdí,že je nadprůměr a má lekhou nadváhu tak ji budu věřit,že mi neumře hlady :sunglasses:
jdu šít,dneska zkusím poprvé stvořit kapsář tak mi držte palečky :dizzy_face:
22. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
maru: já s tím košem musela...popelnice mám taky daleko,ale jsme malý barák.....přeci tu neumřeme smradem :grinning:

tak to jídlo je všude stejné..maty měl na odpolední svačinu banán s nektarinkou opmačkaný a večeři žádnou..tož nevím,jestli ho to táááááák zasytilo..snad bude OK
22. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.