• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru tak at se kapsář povede....
my jdeme koupat a pak chrnět a pak nakouknu tak snad tu někdo bude manža mi dojede až v noci kolem 2 ráno tak si konečně udělám večer pro sebe udělám manikuru pořádně se okoupui namažu to bude bááájooo a bez kecuuuuu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
mě malá nehce akorát tu svačinu po obědě má třeba jen kousilínek jablíčka nebo nějakého ovoce ale to fakt jako malinko protože vyplázne jazyk a je to prostě všude tak jí na večer dělám sunar a v pohodě nic do ní pře den necpu a ted jí ještě nechám chvilku už chladím sunar než vykoupeme a pak dáme a bude se chrupčit...
jsem poslední dobou nějaká unavená nějaká nevyspaná ale myslím že to je tím horkem
22. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Jee, pokud jsem jeste neprala, tak oslavencum vse nej! uz nic neudrzim.

Maru - oni ty kortikoidy az tak strasny svinstvo nejsou, kdyz se pouzivaji tak jak maj a tehdy kdyz maj, tak je to OK. Nekdy to bez nich nejde.Asi to spis zalezi, jakou mas duveru ve svou Dr., ze ti je naordinovala opravnene. Ja bych se ji na to asi zeptala, jestli je to tak spatny, ze se to neda lecit jinak, nebo proc mi je napsala (treba ze bez nich se to leci desne dlouho, s nima rychle). Coz se nekdy dela blbe, kdyz dr. rekne, ja vam na to dam masticku a nerekne jakou.
22. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
tak malá už chrupčí a já mám pohov...holky tady je dusan to zase v noci něco bude doma 26 stupnu no napadnuti
22. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
maru kortikoidy nevadi v tomhle je jich malo a smi se pouzivat maximalne 10 dni a pak vynechat ono je to mensi zlo nez kdyz se to rozjede a pichaji se hydrocortizon nebo neco podobneho. :wink:

Oslavencum vse nejlepsi. :wink:
22. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Taky jsem chtěla Maru říct, že kortikoidy v nízké dávce, lokálně a krátkodobě nic neudělají, ale to už vlastně řekla Kari a Jaruška, tak jdu pozdě. Jo a u nás se nespí, řádí tady jak černá ruka, ach jo :sweat_smile: .
22. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
peti no v tomhle vedru taky spim spatne.
22. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Maru, taky si myslím, že v tak malé míře ty kortikoidy nemůžou ublížit a budeš je mazat a když ti to dr. předepsala, tak to nebude nic co by malýmu nějak ublížilo. Já bych to vyzkoušela jenom pár dní né dlouho a uvídíš.
Tak my dlabeme osto šest teplo neteplo máme otesánka :grinning: Ale učo to bude tím teplem, že nechtěj dětičky papat ani mě v tomhle teple nic nechutná hlavně, když hodně bumbaj :wink:
Doma máme docela fajn jsme ve starým baráku, tak ty zdi tolik nepropustěj tepla, ale lituju vás co jste v paneláku musí to bejt mazec.
22. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
v králíkárnách je na zdechnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ještě jsem pod střechou.....

já si dala misku piškotů,snědla 2 jablka a ještě něco bych zblajzla..mám tu akorát sněhulky bonbóny....tož nevím :frowning2:
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
petula muzu se nastehovat?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
jů holky děkuji moc,já mu to teda ráno hned máznu a teda týden a dost,snad to pomůže :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
maru hele ja delala na koznim tak vim ze nic zkazit nemuzes. :wink: Jsme tam meli i 3 mesicni miminka a tak.
22. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
adajar jo klidně barák je velkej se vejdem:grinning:
22. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Adi super! to jsem potřebovala slyšet :wink:
petula ok. :grinning:

maru ale max 10 dni.
oki :slight_smile: Děkuji.
22. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
maru kdyz vim reknu :grinning: :grinning: :grinning: mam v albu domecek teda brisko.
22. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj holky....

tak už jsme doma a vůbec se mi nechtělo...byla to paráda a v srpnu jedeme do Čech znovu, alespoň na
prodloužený víkend!!!
Váša byl úplně parádní... sice ho vztekání nepřešlo,a le není to tak hrozné, takže to bylo opravdu kvůli té nemoci

cestu zvládl také v pohod, většinu prospal a jinak byl zlatíčko!!! psů se nebál, stále něco zkoumal a byl spokojený v novém prostředí... zatím nechodí, ale zato kecá... normálně opakuje slova, samo že ne dokonale, ale opakuje

holky, nedočítám, na to teď nemám, je tady na padnutí....
zítra bude zase koupačka a grilování u našich a budeme tam rovnou spát, tady v bytě se to nedá

a co je tady nového????? :wink:
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Maru divím se, že má mírnou nadváhu. Nevím jestli jsi četla naše míry, ale Filípek má víc a naše dr. je s klukama spokojená.A to klukum nějaký sladký nedávám, ale Fík jí i v noci ikdyž už teď moc nee. Myslím, že máte super míry :wink: A ať je ekzém co nejdřív pryč.
Jo a ta HEXA tak ta nás čeká až v listopadu páč byli dlouho očkovaní, ale v září nás čeká očkov. ale to nás pozvou. A kluci žádnej fluor nedostali. Vigantol jo poslední krabku a pak myslím až v zimě.
22. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Maru tak tuhle "krabicku" jsem dostala na lecbu osypku po penicilinu pro maleho, 2 dny jsem mazala (vzdy na noc) a bylo to pryc - respektve se to o 90% zlepsilo tak jsme se na to vyprdla. Tak at zabere i vam co nejdrive, treba je to jen po tom Johnsonu....

Jdu spinkat, malej dnes poprve videl letadlo na obloze a je z toho tak vykolejenej ze se bal i projizdejicich aut, myslel ze to je zase ero :frowning2:. No a jelikoz se "ochladilo" tak sousedi vytahli sekacky, tak pocitam ze bude mit divoke sny. Mame doma proste prince statecnika :slight_smile:)
22. črc 2009 ve 21:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
tady se zase blýská, tak uvidíme jestli dorazí nějaká bouřka!!!

my máme prášečky na zoubky už docela dlouho, alespoň 3 měsíce, prostě jak jsme měli první zoubky, tak nám je Mudra dala a Vigantol přes léto nemáme a budeme zase dávat až na podzim, takže je to u každého opravdu jiné... což se docela divím... :confused:

Maru, nevím, jakou vyrážku máte, hlavně ať rychle zmizí...

nám se pusinka začla spravovat a to jsem ji přestala mazat.. tak nevím a trápilo nás to několik měsíců, měl ji strašnou...

Nikky, pokud ti Kubík spinká v noci po mlíčku, tak mu o klidně dávej...
Váša má také někdy na noc mlíčko a hlady se mi nebudí, prostě někdy kaši nechce nebo je unavený...

a zkusím mu koupit ten Nutroš ochucený...
22. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak my nemáme vůbec kaši,Domi ji už nechtěl a pije normálně mlíčko,většinou mu stačí a nepláče v noci hlady ani se nebudí,ale já mu někdy mlíčko dám,když se v noci probudí a nemůže zabrat,větinou zoubkami tak dostane trošku mlíčka a znovu usne.
leni super,že jste si to užili a to vztekání tak Domi taky začíná něco zkoušet,ale zatím v normě :confused:
22. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Maty má ještě dost velku fontanelu,tak myslím,že my budeme na Vigantolu déle....to stejné jsem měla s Míšou,taky ji pomalu zarůstala....

leni: vítej :slight_smile: doma
22. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Maty vypije ráno z 200 ml Sunaru zhruba 100ml...víc nedá..odmítá to :frowning2:
22. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
kuk jsem tady...
tak vigantol každý den 1 kapku a jinak nic nemáme ani na zoubky...
22. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak malá pije ráno tak 150 a večer 200ml mlíka
22. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
NO tak Domi je profík na mlíko,kdyby mohl tak pije jenom mlíko :zipper_mouth:
Jdu do sprchy,jsem splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
no tak to máte super...on prostě nechce..doufám,že to je jen období..už ani kukuřičné křupky nejí,vždy to ožužlá a hodí na zem....čím já ho za chvíli budu krmit to nevím....
22. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
gabi ta kkukuřičný křupky už taky nějak nepapáme ale naučila se to házet našemu pejskovi vždycky to ožužlá a pak mu to hodí z židličky a řechtá se....no přesně tohle jsem čekala kdy nastane... :angry:
22. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
ali: :slight_smile: už nastalo....

adajar: krásný domeček...pomaloučku roste...já v listopadu čekala Vojtu a bylo to super těhu, přes léto s manším břichem a pak v chladnějším počasí donosit...lepší než srpen :slight_smile:

petul:vidíš Samík lezení po čtyřech krásně zvládnul :slight_smile: my to přeskočí,maty na čtyřech někdy bývá,ale se mu nechce,to se radši všude doplazí..hlavně se už naučil sednout a te´d všude vstává a obchází ..no moje nervy..furt hlídat :angry:
22. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.